Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kinga Rusin ostro o Zofii Klepackiej: "Szerzenie takich poglądów PROWADZI DO SAMOBÓJSTW DZIECI"

444
Podziel się

Dziennikarka zamieściła na Instagramie obszerny wpis, w którym nazwała poglądy medalistki olimpijskiej "złem".

Kinga Rusin ostro o Zofii Klepackiej: "Szerzenie takich poglądów PROWADZI DO SAMOBÓJSTW DZIECI"
bDmKANlx

Od dwóch dni media żyją konfliktem Kingi Rusin i Zofii Klepackiej. Wszystko zaczęło się, gdy prezenterka spotkała medalistkę olimpijską pod lokalem wyborczym. Prowadząca Dzień dobry TVN postanowiła wykorzystać tę okazję, by powiedzieć sportsmence, co myśli na temat jej kontrowersyjnych wypowiedzi o LGBT.

Klepacka podbiegła do dziennikarki z telefonem oburzona faktem, że ta ośmieliła się krzyczeć w jej kierunku "wstyd". W efekcie między kobietami doszło do słownej sprzeczki, z której nagranie windsurferka zamieściła w sieci. Gdy wszyscy myśleli, że emocje już opadły, Kinga pokusiła się o wpis, w którym oficjalnie wyraziła swoje niezadowolenie z poglądów Zofii. Zaś olimpijka we wtorek wybrała się do TVP Info, gdzie zarzuciła dziennikarce "brak szacunku do drugiego człowieka".

bDmKANlz

Najwyraźniej spór szybko się nie zakończy, bowiem Rusin zamieściła kolejny wpis na Instagramie.

Szerzenie poglądów takich jak Klepackiej prowadzi do samobójstw dzieci - zaczyna ostro Kinga. Nawiązując do dzisiejszego wywiadu Zofii Klepackiej, pragnę przypomnieć, że według niej homoseksualizm to "wynaturzenie" (z wcześniejszego wywiadu dla publicznego radia). Czy można jeszcze ostrzej wyrazić pogardę dla drugiego człowieka? - pyta retorycznie dziennikarka i postanawia przytoczyć sprawę tragicznie zmarłego Dominika Szymańskiego:

bDmKANlF

_**Przez podobne wypowiedzi i nieukrywany brak tolerancji dla inności samobójstwo popełnił zaszczuty przez rówieśników 14-letni Dominik Szymański z Bieżunia. Myśli samobójcze ma ponad 70% homoseksualnych dzieci, które czują się nieakceptowane i nietolerowane. W Polsce każdego dnia dwoje dzieci odbiera sobie życie!**_ - grzmi Kinga. Osoby publiczne, medaliści, sportowi idole muszą brać odpowiedzialność za to co mówią! Co, jeśli jedno z dzieci pani Klepackiej okaże się homoseksualne? Strach pomyśleć... Warto żeby pani Klepacka przypomniała sobie, co mówiła jej koleżanka z kadry windsurfingowej, Jolanta Ogar: "My nie zachorowaliśmy na homoseksualizm, my nim nikogo nie zarażamy. Tacy się urodziliśmy. To jest poza naszą kontrolą". Czy Klepacka nie podaje "wynaturzonej" koleżance z kadry ręki? - kontynuuje.

Nazwanie drugiego człowieka "wynaturzonym" (wynaturzenie: zwyrodnienie, degeneracja, dewiacja), to zachowanie niegodne szerzącego tolerancję ruchu olimpijskiego. To jest kompromitacja! Podstawa do usunięcia z kadry olimpijskiej. Piętnowanie braku tolerancji Pani Klepackiej dla inności nie jest więc brakiem tolerancji czy szacunku dla niej. Jest walką ze złem i niechrześcijańską postawą. Powtórzę. Tu nie ma dwuznaczności. Jej poglądy o "wynaturzeniu" to zło które prowadzi do jeszcze większego zła. Nie ma tolerancji dla zła! - pisze na Instagramie Rusin, by na koniec skwitować:

_Więc powtórzę pani Klepackiej: WSTYD!_

bDmKANlG
bDmKANma
KOMENTARZE
(444)
gość
rok temu
Rusin ekspertka od wszystkiego.
Gość
rok temu
Kinia naucz się tolerancji!!!!
Gosia25
rok temu
Rusin poczuła misję😱
bDmKANmb
123
rok temu
Konieczne dzieci do LGBT i im podobnych bo inaczej samobójstwa. Czy wy się słyszycie?
mario
rok temu
ponieważ ma jaja to red. Lis ją porzucił :)))
Najnowsze komentarze (444)
Toobbii
10 miesięcy temu
tolerancji pani Kingo. Wolność i demokracja w Pani ustach są jak posty pisane z drewnianego domu w obronie puszczy !!!!
hana
10 miesięcy temu
Ty Rusin sama szerzysz brednie skoro nazywasz homoseksualizm czymś normalnym. To własnie z powodu tego zła jest dużo samobójstw i tego kiedyś nie było, ale świat sie stoczył.Jest skrzywiony coraz bardziej z powodu takich przekonań. Masz swoje lata, a nie pamiętasz już jakie wartości wszczepili ci rodzice, twoim rodzicom ich rodzice itd. To co szerzysz to ubieranie zła w dobro. Nowa moralność heh....
ola
10 miesięcy temu
Na tym zdjęciu widać pseudo piękno Rusinowej…..
nikt
10 miesięcy temu
NOOOOO, Pani Olimpijka - ze swoimi poglądami wypomina komuś brak szacunku do drugiego człowieka ... Ciekawe w takim razie, co ta pani rozumie jako szacunek????
damy radę?
10 miesięcy temu
żeby tylko to duże dziecko-Kinga nie popełniło samobója, bo pół Polski się zapłacze. Jak sobie damy wtedy radę bez niej ?
heniekzezlota
10 miesięcy temu
można jeszcze bardziej obrazić stwierdzając,że ktoś ma poglądy jak Rusin--klepackiej infantylna lewaczko nie dorosłaś do pięt homoseksualizm jest czymś normalnym ale jest wynaturzeniem--nienaturalnym,dziadowstwem jest natomiast (tfu)lgbt+-+-+-+-;;;;;?????#####
gosc
10 miesięcy temu
oj pani rusin pobruek juz rosnie drugi oj rosnie czas leci lepiej sie zajac soba niz innymi bo lichutko pani wyglada oj lichutko
barborka
10 miesięcy temu
Rusin, botoks Ci wysycha, spiesz się uzupełnić, bo już Ci poliki widzą jak u buldoga.
bDmKANlT
Głupek
10 miesięcy temu
Brawo Zosia nie ma miejsca dla takich osób jak ten pan dla mnie to rasista mówi ze niewolno niko krytykować a sam dokładnie to robi
JAWA
10 miesięcy temu
Nie sądzę by człowiek poniżej 21 lat był w pełni świadomy własnej płci i seksualności. Dzieciaki czytają artykuły o homo, zmianie płci! lgbt i też tak chcą bo to modne. Ileś osób po zmianie płci pragnie odwrócić proces.
grzenio
11 miesięcy temu
Pani kingo za pięć lat już wyżej głowy nie podniesiesz bo zmarszczki będzie widać ale co tam oparacja załatwi sprawę jak to mówią starość nie radość życzę powodzenia i powrotu do męża
M...
11 miesięcy temu
Jak Kingi Rusin nie lubię, tak tym razem muszę się z nią zgodzić. Pani Klepacka ma prawo do swoich poglądów, ale też powinna mieć na uwadze to, jak je wyraża. Prawda jest taka, że właśnie ktoś z jej fanów czy kolegów po fachu może być homoseksualny i co wtedy?
Danka
11 miesięcy temu
Ale ta Rusin brzydko się starzeje mimo jej starań.
Potejto
11 miesięcy temu
Brawo Zosia
...
Następna strona
bDmKANmv