Wtorek 28.05.2019 15:45

Kinga Rusin ostro o Zofii Klepackiej: "Szerzenie takich poglądów PROWADZI DO SAMOBÓJSTW DZIECI"

Zofia Klepacka Kinga Rusin

Kinga Rusin ostro o Zofii Klepackiej: "Szerzenie takich poglądów PROWADZI DO SAMOBÓJSTW DZIECI"

Od dwóch dni media żyją konfliktem Kingi Rusin i Zofii Klepackiej. Wszystko zaczęło się, gdy prezenterka spotkała medalistkę olimpijską pod lokalem wyborczym. Prowadząca Dzień dobry TVN postanowiła wykorzystać tę okazję, by powiedzieć sportsmence, co myśli na temat jej kontrowersyjnych wypowiedzi o LGBT.

Zobacz: Zofia Klepacka kolejny raz atakuje Kartę LGBT: "Pamiętajcie o wartościach, w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć"

Klepacka podbiegła do dziennikarki z telefonem oburzona faktem, że ta ośmieliła się krzyczeć w jej kierunku "wstyd". W efekcie między kobietami doszło do słownej sprzeczki, z której nagranie windsurferka zamieściła w sieci. Gdy wszyscy myśleli, że emocje już opadły, Kinga pokusiła się o wpis, w którym oficjalnie wyraziła swoje niezadowolenie z poglądów Zofii. Zaś olimpijka we wtorek wybrała się do TVP Info, gdzie zarzuciła dziennikarce "brak szacunku do drugiego człowieka".

Zobacz: Zofia Klepacka skomentowała zachowanie Kingi Rusin na antenie TVP Info: "Zabrakło jej szacunku do drugiego człowieka"

Najwyraźniej spór szybko się nie zakończy, bowiem Rusin zamieściła kolejny wpis na Instagramie.

Szerzenie poglądów takich jak Klepackiej prowadzi do samobójstw dzieci - zaczyna ostro Kinga. Nawiązując do dzisiejszego wywiadu Zofii Klepackiej, pragnę przypomnieć, że według niej homoseksualizm to "wynaturzenie" (z wcześniejszego wywiadu dla publicznego radia). Czy można jeszcze ostrzej wyrazić pogardę dla drugiego człowieka? - pyta retorycznie dziennikarka i postanawia przytoczyć sprawę tragicznie zmarłego Dominika Szymańskiego:

Przez podobne wypowiedzi i nieukrywany brak tolerancji dla inności samobójstwo popełnił zaszczuty przez rówieśników 14-letni Dominik Szymański z Bieżunia. Myśli samobójcze ma ponad 70% homoseksualnych dzieci, które czują się nieakceptowane i nietolerowane. W Polsce każdego dnia dwoje dzieci odbiera sobie życie! - grzmi Kinga. Osoby publiczne, medaliści, sportowi idole muszą brać odpowiedzialność za to co mówią! Co, jeśli jedno z dzieci pani Klepackiej okaże się homoseksualne? Strach pomyśleć... Warto żeby pani Klepacka przypomniała sobie, co mówiła jej koleżanka z kadry windsurfingowej, Jolanta Ogar: "My nie zachorowaliśmy na homoseksualizm, my nim nikogo nie zarażamy. Tacy się urodziliśmy. To jest poza naszą kontrolą". Czy Klepacka nie podaje "wynaturzonej" koleżance z kadry ręki? - kontynuuje.

Nazwanie drugiego człowieka "wynaturzonym" (wynaturzenie: zwyrodnienie, degeneracja, dewiacja), to zachowanie niegodne szerzącego tolerancję ruchu olimpijskiego. To jest kompromitacja! Podstawa do usunięcia z kadry olimpijskiej. Piętnowanie braku tolerancji Pani Klepackiej dla inności nie jest więc brakiem tolerancji czy szacunku dla niej. Jest walką ze złem i niechrześcijańską postawą. Powtórzę. Tu nie ma dwuznaczności. Jej poglądy o "wynaturzeniu" to zło które prowadzi do jeszcze większego zła. Nie ma tolerancji dla zła! - pisze na Instagramie Rusin, by na koniec skwitować:

Więc powtórzę pani Klepackiej: WSTYD!Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1635)

Odpowiedz
38 30
zgłoś
kaja 28.05.2019 16:15
A za kogo ta Rusin się uważa niech się weżnie za młodego Stuhra co on wypisuje .Albo za Lisa się weż.
Odpowiedz
57 41
zgłoś
wawa 28.05.2019 16:15
rusin, do samobójstw dzieci prowadzi mieszanie im w głowach przez lgbt, więc walnij się w pusty łeb.
Odpowiedz
28 40
zgłoś
Gość 28.05.2019 16:15
Brawo Rusin
Odpowiedz
35 24
zgłoś
gość 28.05.2019 16:15
Rusin ma jaja??? Raczej ma poczucie bycia kimś wyjątkowym, komu wszystko wolno...żenada
Odpowiedz
6 16
zgłoś
Gość 28.05.2019 16:15
Rusin kiedy rozkladieka?
Ładowanie komentarzy…