Trwa ładowanie...
Przejdź na

Narzeczony Pawlikowskiej zachwyca się Polską: "Nie doświadczyłem tu zamieci"

60
Podziel się

"Tu jest fantastyczny klimat, jakiego sobie nie wyobrażałem". - wyznaje nowojorczyk Danny. "Lata warszawskie są niesamowite w porównaniu z parnym Nowym Jorkiem".

Narzeczony Pawlikowskiej zachwyca się Polską: "Nie doświadczyłem tu zamieci"
bCPkdSlN

Beata Pawlikowska długo szukała mężczyzny, który zrozumiałby ją i jej filozofię życiową. Nie powiodło się z Wojciechem Cejrowskim, chociaż łączyła ich wspólna pasja podróżnicza. Drugi poważny związek z Rafałem Jędrzejewskim również skończył się rozstaniem.

Jak potem ujawniła podróżniczka, jedną z głównych spornych kwestii było planowanie rodziny. Jak wspominała Beata z perspektywy czasu, każdy z jej dotychczasowych partnerów chciał mieć dzieci i nie mógł zrozumieć, dlaczego ona nie.

bCPkdSlP

Wtedy podejmowali decyzję, by matki dla swoich przyszłych dzieci poszukać gdzie indziej. Wojtek do tej pory nie znalazł. Może dlatego tak chętnie wtrąca się do wychowania cudzych dzieci…

Na szczęście kiedy w życiu Beaty pojawił się nowojorski prawnik Danny Murdock, od razu porozumieli się w najważniejszych kwestiach. Danny w lot pojął, że wrażliwa na kwestie ekologiczne Pawlikowskautożsamia wręczanie ciętych kwiatów z ich morderstwem, i dopuszcza jedynie sztuczne bukiety, które potem będą przez kilkaset lat ulegały biodegradacji. Dogadali się także w kwestii dzieci, które uwielbiają, po warunkiem, że z daleka.

A teraz jeszcze, na domiar szczęścia, Danny pokochał Polskę.

bCPkdSlV

Uwielbiam to, że jest tak blisko do przyrody - zachwyca się w Fakcie. Dużo jeżdżę na rowerze górskim wzdłuż Wisły, na południu Warszawy, jeżdżę na nartach w Zakopanem i mam nadzieję, że uda mi się popływać jachtem na Mazurach. Tu jest fantastyczny klimat, jakiego sobie nie wyobrażałem. Nie doświadczyłem naprawdę przykrych, potężnych zamieci, jakie uderzają w Nowy Jork kilka razy każdej zimy. A lata warszawskie są niesamowite w porównaniu z parnym Nowym Jorkiem.

_

bCPkdSlW

_

bCPkdSmq
KOMENTARZE
(60)
Gość
rok temu
Bo Beata sama siebie najpierw pokochala dlatego jej sie uklada..musimy najpierw samych siebie pokochac zeby ktos nas naprawde pokochal..ja sie dalej ucze mam nadzieje uda mi sie
Gość
rok temu
Fajna babka, życzę jej szczęścia
Gość
rok temu
No i fajnie.
bCPkdSmr
gość
rok temu
Jak ktoś nie spędza całych dni w pracy i nie martwi się o pieniądze to ma inne spojrzenie na wszystko.
Gość
rok temu
Zazdroszczę jej optymizmu i samorealizacji. Spełniona kobieta. Chciałabym kiedyś taka być
Najnowsze komentarze (60)
gość
rok temu
nasza kochana Polska to piekny kraj
Gość
rok temu
Widać, że jest szczęśliwa bo aż promienieje i nawet7wyladniala. Życzę powodzenia.
Gość
rok temu
Przecież Cejrowsķi ma żonę
Gość
rok temu
Ten facet bardzo mi się podoba
Gość
rok temu
Super, fajnie ze sie spotkali i sa razem, zycze szczęścia
Gość
rok temu
Chociaz jedna osoba ktorej sie tutaj podoba... przyroda owszem, ale dobrze ze języka nie rozumie, bo z ludźmi duzo gorzej.
Marian
rok temu
W TV był program jak ona żyje i pokazała gościa ,że mieszka u niej i ma inne piętro w jej domu a ona inne . Spotykaja się na sniadaniu i kazdy ma swoje życie . Wział walizy i wprowadził się. Moze domu nie ma albo żona wygoniła albo zbankrytował . Ale, Ale .. się trafiło . . .
Magda i Gośka...
rok temu
Przecien ten gość już dawno wniósł walizki i tyłek do jej domu ! Jakiś golas .
bCPkdSmj
Roxi
rok temu
pasują do siebie jak ręcznik do ryby ha , ha
gość
rok temu
Oj ,oj niedługo ponad 30 stopni zapowiadają dla mnie za gorąco a teraz idealnie jest
Gość
rok temu
Z NY do Warszawy? Musi ja bardzo kochać.
Gość
rok temu
Widać,że jest szczęśliwa.Tak patrzy na mężczyznę tylko zakochana kobieta i wyładniała.Życze szczęścia.
Anka
rok temu
Pani Beata jest spelniona, szczesliwa i tak niech pozostanie.Moje zycie nie jest zle, ale i nie jest szczesliwe dlatego lubie patrzec jak inni sie ciesza.
Gość
rok temu
Kobieta kończy w czerwcu 54 lata, więc temat dzieci jest dawno zamknięty.
...
Następna strona
bCPkdSmL