Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cejrowski nawołuje do NIESZCZEPIENIA DZIECI!

1131
Podziel się:

"Chce pan zaszczepić moje dziecko? Nie ma sprawy, proszę tylko podpisać ten formularz".

Cejrowski nawołuje do NIESZCZEPIENIA DZIECI!

Wojciech Cejrowski znany jest z kontrowersyjnych poglądów dotyczących niemal każdej sfery życia. Ogłosił, że "w Smoleńsku był zamach" oraz, że mógłby zostać prezydentem. Nie lubi też homoseksualistów, czarnoskórych, polityków zbyt mało demonstrujących swój katolicyzm oraz wyznawców innych religii. *Zobacz: "Buddyzm to religia BEZ BOGA! Dalajlama modli się do Lucyfera!" *

Wczoraj na swoim profilu Cejrowski zamieścił wpis nawołujący do nieszczepienia dzieci. Co roku w Polsce kilkuset rodziców odmawia poddania swoich dzieci obowiązkowym szczepieniom, twierdząc, że mogą one wywoływać np. autyzm. Dziennikarz napisał, że gdyby lekarz chciał zaszczepić jego dziecko, dałby mu do podpisania specjalny formularz, w którym brałby on na siebie odpowiedzialność za wszelkie konsekwencje związane ze szczepionką.

Bezlitosny dla zarzutów Cejrowskiego jest Pediatra immunolog, dr Wojciech Feleszko. W rozmowie z Gazetą Wyborczą wyśmiewa oświadczenie dziennikarza:

To strzał w próżnię, pukawka, która ma narobić więcej hałasu, niż jest potrzebne. Szczepionki nowoczesne nie zawierają tiomersalu, a o wirusie SV40, szczerze mówiąc, nigdy nie słyszałem - mówi lekarz. Proszę pamiętać o tym, że każdy rodzic - szczepiąc dziecko - składa oświadczenie, że zapoznał się ze szczepionką. To jest dla mnie człowiek, który robi dużo hałasu. Nie sprawdził się jako prawicowa tuba i teraz próbuje inaczej robić swoją markę. Pamiętajmy, że to nie jest autorytet, specjalista czy nawet osoba, która studiowała nauki medyczne.

Jak do tej pory post Cejrowskiego polubiło nieco ponad tysiąc osób.

KOMENTARZE
(1131)
gość
8 lat temu
... każdy rodzic - szczepiąc dziecko - składa oświadczenie, że zapoznał się ze szczepionką. To JA najwidoczniej ja nie jestem " każdy rodzic " PONIEWAŻ NIKT MI TAKIEGO OŚWIADCZENIA NIE PODAŁ DO ZAPOZNANIA, PODPISANIA !
gość
8 lat temu
każdy powinien podejmowac decyzje zgodnie z sumieniem
gość
8 lat temu
W koncu ktos o tym glosno mowi! Ma racje! Poczytajcie o tym, szczepionki sa bardzo niebezpieczne tylko wciskaja nam kit jakie sa potrzebne!
gość
8 lat temu
trudny temat
gość
8 lat temu
POPIERAM. Mnostwo razy 'bezpieczne-gwarantowane przez expertow' szczeionki wywolywaly dramatyczne konsekwencje. Ja sie nie szczepie!
Najnowsze komentarze (1131)
mona 32
6 miesięcy temu
Witam, Mam 2-letniego synka, którego nie zaszczepiłam i rozwija się rewelacyjnie w porównaniu do starszej córki, która była szczepiona zgodnie z kalendarzem szczepień. Mnie też nie informawano jakie substancje są zawarte w szczepionkach, króre były podawane córce. Każdorazowo podpisywałam zgodę. Do 2-go roku życia córka przyjęła 20 szczepionek. Po roku zaczęła mówić, po podaniu 3-fazowej szczepionki na ospę, ordę i różyczkę przestała mówić (miała 18 m-cy) i zaczęła dziwnie potrząsać głową. Dopiero w wieku 3 lat zaczęła znowu mówić. Niech ci lekarze przyjnują sami te szczepionki!!! Ja więcej dziecka nie zaszczepie, bo wyrządzałam jej krzywdę! Dodatkowo informuję państwa, że są bardziej oczyszczone szczpeionki, za które się płaci 300 zł od porcji *20 szczepionek tj koszt 6000zł, co oferował mi POZ, lecz nie można póżniej rezygnować z tych bardziej oczyszczonych (lecz co rozumieć przez stwierdzenie bardziej oczyszczone? klasyczne są poprostu brudne!!!), szczepić można tylko tymi oczyszczonymi... hehehe... kasa, kasa, kasa!!!!
gość
4 lata temu
A jeżeli ja zaszczepię moje dziecko i okaże się że bawiło się z dzieckiem nieszczepionym i złapie chorobę to kto wtedy za to odpowie? Ja wybrałam szczepienie, taki był mój wybór?
gość
4 lata temu
Cejrowski ma racje
gość
5 lata temu
Jak dal mnie bardzo sensowne podejście. Każdy powinien podejmować odpowiedzialność za swoje działania i świadczyć swoim majątkiem w przypadku błędu.
gość
5 lata temu
cejrowski jest mega inteligentny takich ludzi brakuje bo ma włsne zdanie i o nie walczy
gość
5 lata temu
tu akurat popieram Cejrowskiego, poszperajcie , polecam prof;Jaśkowskiego,jemu nie można zarzucić braku wiedzy medycznej.
ja
5 lata temu
a czy Pan Cejrowski jako przeciwnik szczepień zarazem podróżnik szczepi się czy nie
gość
5 lata temu
To grubo
gość
5 lata temu
Trudno sie z nim nie zgodzić ..Big farma prowadzi na naszych dzieciach eksperymenty medyczne . Doktor Mengele wiecznie żywy ...
Gość
5 lata temu
Ja szczepionki podaje swoim dzieciom moja znajoma nie zaszczepila dziecka na krztusiec i dziecko jej się udusilo straszna tragedia dla matki i wyrzuty sumienia do konica zycia
Gośćiu
5 lata temu
Dr Feleszkoma chyba próżnię w głowie. Skoro nie słyszał, albo nie chciał słyszeć o SV 40. Kolejna lekarska tuba Big Farmy. Ale coraz wiecej ludzi się budzi!
pasjadospa
5 lata temu
dr Wojciech Feleszko- nie przekonał mnie swoją wypowiedzią. Natomiast Pan Cejrowski jest z kręgu osób świadomych, podobnie jak Pan Jerzy Zięba. Może i Pan Cejrowski nie jest medycznym autorytetem, ale przynajmniej nie sponsoruje go koncern farmaceutyczny. Warto przeczytać książkę Ukryte Terapie.
Gość
5 lata temu
Kosekwencje sa takie ze niesCzepione dzieci sa zdrowsze, mądrzejsze, lepiej i szybciej sie rozwijają!!! A pewnie ci chodzilo o to ze bedzie chorowalo na odre, swinke , rozyczke itp?? A wiesz ze dzieci ktore przechodza te choroby sa w stanie zwalczyc same komórki rakowe??? Poczutaj o badaniach na ten temat. Dzieci co chwila szczepione choruja non stop, ich organizmy wariuja!! Szczepionki to trucizna!! Szczepione dzieci choruja na wszystko. Wirusy mutują a szczepienia przed niczym nie chronią!
mamamama
5 lata temu
Taaaa kto czyta jeszcze wyborczą i kogo obchodzi co wyborcza uważa? Żenada, a nie gazeta. A Cejrowski ma 10000% racji i dzięki Bogu świadomych ludzi w Polsce przybywa na tema szczepień (tylko u nas i na bałkanach są obowiązkowe przymusowe szczepienia, na zachodzie tego nie ma, a jakoś nie ma epidemii.Tj. tylko i wyłącznie zysk dla fir medycznych, które są bezwzględne w zarabianiu kasy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie