Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zofia Klepacka nie zostanie odznaczona przez Związek Żołnierzy AK! "Nic o tym nie wiemy"

284
Podziel się

"To bezprawne decyzje podjęte przez osoby do tego nieupoważnione".

Zofia Klepacka nie zostanie odznaczona przez Związek Żołnierzy AK! "Nic o tym nie wiemy"
bDzPmWmZ

Niemałą burzę wywołały ostatnio poglądy Zofii Klepackiej, sportsmenki, która niespecjalnie przejmuje się olimpijskimi ideami równości i osoby homoseksualne uważa za wynaturzone. Najwyraźniej windsurferka w wielu swoich koleżankach i kolegach nie dostrzegała do tej pory osób zasługujących na szacunek.

Zofia posługuje się dziwnym tokiem myślenia, zgodnie z którym osoby o innej niż jej orientacji seksualnej szkodzą "tradycyjnej Polsce" o którą "walczyli jej przodkowie". I choć z tym poglądem nie zgadza się nawet uczestniczka Powstania, Klepacka brnie w zaparte.

bDzPmWnb

Tym bardziej zdziwiła wieść o tym, że windsurferka ma zostać wyróżniona przez Związek Żołnierzy AK. Wiadomość ta zbulwersowała Kingę Rusin, która przy tej okazji przypomniała, że jej dziadek również walczył dla Polski, jednak kierował się innymi niż Zofia ideałami w swoim życiu.

Okazuje się, że Klepacka nie zostanie jednak odznaczona. Jak dowiedzieli się dziennikarze naTemat, zarząd związku nie wiedział nic o takiej kandydaturze.

bDzPmWnh

Informujemy również zainteresowaną, że bezprawne decyzje podjęte przez osoby do tego nieuprawnione nie wywołały skutków prawnych, bowiem nie została Pani członkiem honorowym naszego związku. Za podjęte nieodpowiedzialne działania przez zarząd okręgu możemy jedynie Panią przeprosić - tak ma brzmieć treść oświadczenia, które zdaniem dziennikarzy wkrótce zostanie wystosowane.

W rozmowie z redakcją rzecznik Zarządu Głównego mówi:

My w Zarządzie Głównym na ten temat nic nie wiemy. To jest inicjatywa Okręgu Warszawa Wschód, niezupełnie zgodna ze statutem. Ustosunkujemy się do sprawy podczas prezydium, które odbędzie się w tym tygodniu, bo sprawa jest dla nas po prostu bezprecedensowa. Uhonorowaliśmy nim np. papieża Jana Pawła II, czy też żonę gen. Fieldorfa, postać historyczną i znaną. Wyrażam teraz swój prywatny pogląd, ale możemy przecież wyróżnić osoby dla nas zasłużone choćby dyplomem uznania, pochwałą, a nie sięgać do grubej rury od razu - zaznacza.

Kinga Rusin odetchnie z ulgą?

bDzPmWni
bDzPmWnC
KOMENTARZE
(284)
Gość
2 lata temu
No bo za co mialo byc to odznaczenie?
gość
2 lata temu
No i bardzo dobrze. Ogólnie wydawało się do dosyć absurdalne bo niby za co to odznaczenie?
gość
2 lata temu
I bardzo dobrze! I jeszcze się proszę 10 razy zastanowić czy chociaż na dyplom pani zasługuje.
bDzPmWnD
gość
2 lata temu
bardzo dobrze!
NaFali
2 lata temu
Nie zasłużyła by być w tym gronie. „Podczas zawodów poza Polską wypełniamy formularze zgłoszeniowe, w których musimy określić swoją płeć, i tam są trzy warianty – man, woman albo gender. Z tego co wiem, nikt nie zaznacza opcji gender, bo zawodnicy są kobietami albo mężczyznami „– stwierdziła. TAKze Klepackiej dziękujemy!
Najnowsze komentarze (284)
Brawo !
2 lata temu
Brawo Pani Klepacka poogonić to dziwactwo !
jo
2 lata temu
Klepackiej PiS i kler wyprali i tak już pusty mózg...
Marta
2 lata temu
Niezla bieda umyslowa. Ta kobieta z jakies males wioseczki jest? A co mowi o tredycyjnym modelu rodziny matka sniadego dziecka?
Gość
2 lata temu
A kto to klepacka?
idea równości
2 lata temu
"Niemałą burzę wywołały ostatnio poglądy Zofii Klepackiej, sportsmenki, która niespecjalnie przejmuje się olimpijskimi ideami równości i osoby homoseksualne uważa za wynaturzone." Idea równości. Zdaje się, że Olimpiada ma historię sięgającą kilku tysięcy lat wstecz, natomiast homoseksualizm został zdjęty z listy chorób WHO zaledwie 30 lat temu.
Gość
2 lata temu
Pudel siejesz wiatr pani klepacka jest już odznaczona a tobie wara od niej
Gość
2 lata temu
Zofia Klepacka nie uważa osób homoseksualnych za wynaturzone, tylko nie chce indoktrynacji dzieci. Tak trudno pisać prawdę?
Gość
2 lata temu
Koń jaki jest każdy widzi. Nawiedzona dewotka
bDzPmWnv
Pipi
2 lata temu
Zabierzcie mi ten p******y ryj. Co wlacze to ona wyskakuje
Gość
2 lata temu
Twarz nie skazona rozumem
gość
2 lata temu
ta Pani to porazka
Gość
2 lata temu
Wzrok teskniący za rozumem!!!
Gość
2 lata temu
Nie wiedziałem ze ona taka p******a
gość
2 lata temu
A co to za odznaczenie????? Grupka zdziwaczałych staruszków bawi się przyznając jakieś medaliki komu się trafi. Czy ktoś bierze ich na poważnie???? Sprawa którą reprezentują jest poważna, ale to co robią?????
...
Następna strona
bDzPmWnX