Trwa ładowanie...
Przejdź na

Opiekunka zagraża jej życiu?

234
Podziel się

Syn Villas doniósł na Elżbietę Budzyńską. Twierdzi, że rozpija jego matkę.

Opiekunka zagraża jej życiu?
bEiPKRGt

Syn Violetty Villas, Krzysztof Gospodarek, od wielu lat nie utrzymuje kontaktu z mamą. Głównym (jego zdaniem jedynym) powodem jest "opiekunka" jego matki, Elżbieta Budzyńska, która podobno nastawia Villas przeciwko niemu.

Fakt twierdzi, że syn gwiazdy postanowił złożyć na Budzyńską doniesienie do prokuratury. Powodem jest pogorszające się ostatnio zdrowie jego matki. Tak, złożyłem doniesienie do prokuratury rejonowej w Kłodzku - potwierdził Gospodarek w rozmowie z tabloidem.

W Lewinie Kłodzkim, gdzie wraz z Budzyńską mieszka Villas, od dawna mówi się o tym, że opiekunka rozpija piosenkarkę. Nie dba również o jej zdrowie - w ciągu ostatniego miesiąca Villas dwa razy znalazła się w szpitalu. Podobno od kilku tygodni w ogóle nie wychodzi z domu. Budzyńska odpiera ataki twierdząc, że to wszystko złośliwe plotki:

bEiPKRGv

Namawiam panią Violettę, ale do tego, by chodziła i ruszała się, ale ona nie chce - mówi Faktowi. Staram się jej załatwić rehabilitację. Podsuwam jej pod nos rozmaite przysmaki.

Nie boi się też prokuratury i syna Villas:

Jeżeli Krzysiek złoży zawiadomienie na mnie do prokuratury, Violetta tego tak nie zostawi. Napisze własnoręcznie list do prokuratury, że nic złego jej się nie dzieje i że jest w dobrej kondycji.

Czy to nie podejrzane, że jest taka pewna tego, co zrobi Violetta? To jakaś sekta?

bEiPKRGW
KOMENTARZE
(234)
gość
12 lat temu
przebrzydłe b****o :/ fuj fuj fuj!
gość
10 lat temu
Pani BUDZYŃSKA zdobyła majątek, ale również sławę.GRATULACJE!
gość
12 lat temu
violeta idoda dwie idiotki moze powinne razem wystepowac -stara pokazywac co potrafi a mloda d****o pokazywac ale by wylo wesolo ha ha
bEiPKRGX
gość
12 lat temu
WEŻCIE TĄ STRĄ KROWĘ!!!! GDZIE BYŁA JAK MAŁY SYNEK JEJ POTRZEBOWAŁ??? ROBIŁA KARIERĘ A G******Z TYLKO PSUŁ JEJ WIECZORY KIEDY DAWAŁA D..Y LUDZIOM PRL-OWWSKIEGO SZOŁBIZNESU
gość
12 lat temu
Tę Budzyńską wysłać do więzienia za zmarnowanie zdrowia naszej artystce i mieszanie się do spraw rodzinnych, które jej wcale nie dotyczą. B****o szuka majątku i spadku po artystce.Łape chce położyć na rodzinny do Villas.Od pazerny i zaborczy b******l. Gdzie jest prokuratura i przyjaciele artystki.Na pewno Budzyńska się do nich nie zalicza.
Najnowsze komentarze (234)
gość
10 lat temu
Pani BUDZYŃSKA zdobyła majątek, ale również sławę.GRATULACJE!
gość
10 lat temu
Budzyńska do p*****a i nie powinna nawet się odezwać.Hiena już sie dorobiła wszystkiego dla pana Krzysztofa i rodziny kondolencje.
gość
10 lat temu
Proszę zająć się tą panią Budzyńska, czy nikt nie widzi co ona wyrabia."Podsuwa p. Violettcie smakowite kąski" -- jak psu?No to bardzo o nią dba.Co to za b****o?
gość
10 lat temu
A gdzieCi terapeuci reikowcy czy inni znani bioterapeuci, czy nie mogą się nią zająć. Przecież podobno potrafią to robić na odległość.Najłatwiej to się smiać.
gość
12 lat temu
przebrzydłe b****o :/ fuj fuj fuj!
gość
12 lat temu
Jak taki troskliwy synek,to czemu sam sie matka nie zajmie,za maly spadek .
gość
12 lat temu
faktycznie to na sekte wyglada
gość
12 lat temu
Dziwna ta Willas jak mozna bardziej ufać obcej babie niż SYNOWI .
bEiPKRGP
gość
12 lat temu
synu ratuj matkę bo sama już się nie uratuje
gość
12 lat temu
Szkoda ze tak wielka gwizda musi tak cierpie ale wydaje mi sie ze tez sie do tego przyczynila chce byc swieta ale uwierzyla w alkocholiczke jaka jest pani Budzynska zamiast w syna ktory nie dostal od Matki tyle milosci ile P. Wioleta daje p. Budzynskiej marnuje swoje zycie u boku alkocholikow zamiast spedzic go z rodzina ta to przeciez SYN .POMOZCIE JEJ
gość
12 lat temu
co to za syn ktory potrafi tylko wtrącac się ale z pomocą chyba jakos nie potrafi się ruszyc
gość
12 lat temu
to jasne jest więziona przez swoją zawziętą fankę,każdy zna Panią Budzyńską i wie że wielbiła wręcz Villas,Elżbieta to wariatka zazdrosna wariatka i wiem że ona przed niczym się nie zatrzyma,zgarnie ten majątek teraz już szybciej!!mogę tylko współczuć Pani Villas że doczekała się takiego losu,może łatwiej jej będzie kiedy odejdzie stąd...może
gość
12 lat temu
Już dawno syn powinien wkroczyć do akcji , nie patrząć na nić -ta gosposia jest zbyt pewna siebie, a p.Wiolettą zająć się lekarze i to jak najszybciej,w programie Jak oni śpiewają nie miała siły zejść ze sceny to dowód, jakjest zchorowana, tak dba p.Budzyńska o nią nie wydaje mi się żeby chciała jej dobra.
KariokaJa
12 lat temu
Zapisała ją w testamencie to ma
...
Następna strona
bEiPKRHr