Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dagmara Kaźmierska wraca do zdrowia: "Kikuty dochodzą do siebie. Morda cała"

104
Podziel się

Kontrowersyjna "królowa życia" zdradziła, że przez najbliższe kilka miesięcy nie będzie mogła chodzić.

Dagmara Kaźmierska wraca do zdrowia: "Kikuty dochodzą do siebie. Morda cała"
bDTZSNDV

Choć podejrzana przeszłość Dagmary Kaźmierskiej nadal budzi wątpliwości wielu obserwatorów rodzimego show biznesu, nie sposób nie zauważyć, że przedsiębiorcza kłodzczanka cieszy się coraz większą popularnością.

Gwiazda TTV może pochwalić się już nie tylko główną rolą we flagowym programie stacji, ale też rolą w filmie Patryka Vegi. Muza polaryzującego reżysera pojawiła się na ekranie zaledwie na minutę, ale przypuszczamy, że to dopiero początek ich współpracy.

bDTZSNDX

Fani "królowej" wstrzymali oddech w ostatni czwartek, kiedy okazało się, że ich ulubienica wylądowała w szpitalu. Kaźmierska sama napisała, że "mało brakowało, żebyśmy bawili się na jej stypie". Jak się później okazało, celebrytka uczestniczyła w poważnym wypadku samochodowym.

Nawet przykucie do szpitalnego łóżka nie jest jednak w stanie powstrzymać Dagmary przed udzielaniem się na Instagramie. Królowa życia nadal regularnie zamieszcza na platformie swoje zdjęcia z oddziału.

Najnowsze nagranie na profilu Kazimierskiej powstało z okazji odwiedzin jej zaufanego przyjaciela - Jacusia. W krótkim klipie celebrytka tłumaczy, jak wygląda jej rekonwalescencja.

bDTZSNEd

U nas szpitalnie, ale bojowo i przebojowo. Jacuś się śmieje że leżę zdechła jak łańcuch na przyczepie. Trzeba swoje odcierpieć - żartuje.

Gość również starał się utwierdzić fanów w przekonaniu, że Dagmara ma się coraz lepiej.

Goi się jak na psie. Kulasy trzy dni temu były zupełnie inne - skomentował stan zdrowia swojej przyjaciółki.

bDTZSNEe

Na nagraniu Kazimierska zdradziła, że najprawdopodobniej nie będzie w stanie chodzić przez najbliższe kilka miesięcy. Nie przejmuje się jednak tym zbytnio. Najbardziej cieszy ją, że nie złamała sobie nosa.

Kikuty dochodzą do siebie. Dwa miesiące chodzić nie będę mogła, ale nie to jest najważniejsze. Morda cała, łapska poturbowane jeszcze co prawda. Dobrze że zęby nie poszły, że nos piąty raz nie jest złamany, a nogi to tam nieważne - podsumowuje w charakterystyczny dla siebie sposób.

Pudelek życzy szybkiego powrotu do formy!

bDTZSNEf
bDTZSNEg
bDTZSNEy
KOMENTARZE
(104)
Gość
2 lata temu
Lans na wypadek samochodowy. Świat oszalał
Gość
2 lata temu
Najważniejsze że nikogo nie potrącił....
Gość
2 lata temu
Kultura najwyższych lotów.
bDTZSNEz
Goya8922
2 lata temu
W czym ona leży na tym szpitalnym łóżku ..
gość
2 lata temu
kim jest ta pani nie znam?
Najnowsze komentarze (104)
Sloe
4 tyg. temu
Dlaczego nikt nie zrobi programu z udziałem ofiar przestepczej jariery tej Pani? Bo się nadal boja. Promowanie takich psychopatow powinno być karane jakiś prawem o mediach.
Niki
4 tyg. temu
Promowanie takiej osoby to jakby napluc w twarz ludziom którzy płacą abonament A może nawet płacą za kablówke czy Polsat. Za wyświetlanie programów z tą panią powinni płacić tym co płacą abonament -odszkodowanie. Powinni zająć się tym dobrzy prawnicy.
2 lata temu
Omg
Gośćw
2 lata temu
karykatura czegos kobietopodobnego... wyglada jak 60 letni tranzwestyta...
Gość
2 lata temu
Oooo, widzę, że Conanek wyleczył trądzik
Gość
2 lata temu
Ja uwielbiam ją! !!
Gość
2 lata temu
Ten jacus to jest jakaś porażka niestety lukalem kiedyś 1 odcinek z ciekawości i wystarczyło
jarrow
2 lata temu
Nie habla habla habla , tylko dajesz tutaj!
bDTZSNEr
gość
2 lata temu
Celebrytka TVNu. Wikipedia podaje:...Dagmara Kaźmierska była od 2006 roku przez 4 lata właścicielką agencji towarzyskiej. Została zatrzymana w 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji
123123
2 lata temu
Promuje sie babe która handlowała żywym towarem. Po wyroku. Czy wy jesteście mądrzy podniecać sie tą kryminalistką? Ile ludzi przez nia płakało?! Dagmara Kaźmierska była od 2006 roku przez 4 lata właścicielką agencji towarzyskiej. Została zatrzymana w 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji
gość
2 lata temu
Żenuła...
Gość
2 lata temu
Słit focia że szpitala w pełnym makijażu
gość
2 lata temu
Ta kobieta to jakaś porażka.
Gość
2 lata temu
Przykre że z takich osób robi się gwiazdę dla mnie to dno i stacje które ją promują...tragedia
...
Następna strona
bDTZSNET