Edyta Górniak kupuje synowi mieszkanie. "Uznała, że nadszedł czas"
Edyta Górniak
07.06.2019 08:30

Edyta Górniak kupuje synowi mieszkanie. "Uznała, że nadszedł czas"

Poprzednie sprzedał tata Allana.

Podziel się
Dodaj komentarz

Edyta Górniak po serii spontanicznych przeprowadzek, które rzuciły ją najpierw do Krakowa, a potem do Los Angeles, uznała, że czas na razie osiąść w Polsce.

Zresztą od ciągłego latania samolotem w tę i z powrotem ciągle dostawała kaszlu. Wprawdzie piosenkarka ujawniła, że kupno własnego mieszkania uzależnia od tego, czy znajdzie wreszcie właściwego mężczyznę, ale wygląda na to, że w najbliższym czasie nie planuje przynajmniej zmieniać kraju zamieszkania.

Na decyzji gwiazdy zaważyło to, że jej jedyny syn Allan świetnie odnalazł się w wojskowym liceum pod Warszawą i nie chce na razie zmieniać szkoły, a Edyta, chociaż już nie mieszkają razem, lubi przebywać blisko niego.

Ostatnio jednak doszła do wniosku, że warto zabezpieczyć Allana na wypadek, gdyby znów nie mogła usiedzieć w miejscu.

Edyta uznała, że nadszedł czas, by podarować mu własne lokum - ujawnia znajomy piosenkarki w rozmowie z Faktem.

Dysponując swoim mieszkaniem, Allan zawsze będzie miał gdzie wrócić, nawet gdy jego mama wpadnie na pomysł kolejnej przeprowadzki.

Górniak od dawna myśli o zabezpieczeniu mieszkaniowej przyszłości syna. Kilka lat temu, gdy zgodziła się reklamować budowę jednego z osiedli na warszawskim Wilanowie, umówiła się z deweloperem, że jako wynagrodzenie podaruje jej mieszkanie.

Chciała je zachować dla syna, ale niestety, zapomniała przeprowadzić rozdzielność majątkową z ówczesnym mężem. Dopiero w trakcie procesu Dariusza K. za śmiertelne potrącenie kobiety na pasach wyszło na jaw, że przeznaczone dla syna mieszkanie zostało sprzedane.

Dopiero teraz, gdy Dariusz K. siedzi w więzieniu, pojawiła się dogodna okazja, żeby odrobić tamtą stratę.
Edyta jest bardzo dumna, że Allan wyrasta na odpowiedzialnego mężczyznę i chce mu zagwarantować zabezpieczenie na przyszłość - ujawnia informator tabloidu.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
07-06-2019

GośćNo i dobrze. Skoro ją stać. Dobry start dla chłopca.

07-06-2019

GośćEdzia rozpieszcza swojego rodzyneczka

07-06-2019

GośćIdealnie, też tak chcę

14-06-2019

gośćJa wątpię na kogo on wyrośnie, nawet szkoła mu nie pomoze

13-06-2019

gośćAlllle buc !!!

09-06-2019

GośćMasakra

09-06-2019

GośćTylko niech nie zapomni ze Krupa wyjdzie z ciupy a Analek ciagle jest jego synem

09-06-2019

ddddno i po co robic sensacje i o tym pisac? stac ja i bdb!

08-06-2019

Nke lubie pani G. Wielka gwiazda, szkoda ze przygasla... Wielka patriotka lata do USA i robi za nikogo, bo nikt sie nia tam nie interesuje ale lata bo taka moda...

08-06-2019

gośćMa chłopak szczęście, dostać w tym wieku mieszkanie. Nie będzie się musiał tułać po wynajmowanych, a to olbrzymi luksus..