Sobota 08.06.2019 00:00

Landrynkowa Paris Hilton wdzięczy się przy złotej poręczy

modapudelek Paris Hilton

Landrynkowa Paris Hilton wdzięczy się przy złotej poręczyGetty Images

Choć trudno w to uwierzyć, Paris Hilton medialną karierę robi już od 20 lat. Dziedziczka hotelarskiej fortuny pierwsze kroki w show biznesie stawiała pod koniec lat 90. jako modelka współpracująca z agencją Donalda Trumpa, T Management. Choć udało jej się parę razy wystąpić na wybiegu, przełom w jej karierze nadszedł wraz z wyciekiem seks taśmy, która potem została okraszona wymownym tytułem One Night in Paris. Hilton z dnia na dzień stała się międzynarodową celebrytką, która w kolejnych latach wystąpiła w przełomowym reality show (The Simple Life), nagrała płytę i wylansowała Kim Kardashian.

Zobacz też: Nieumalowana Paris Hilton wstrzymuje łzy podczas wizyty u fryzjera (FOTO)

Hilton w ostatnich latach nie zabiegała specjalnie o uwagę mediów, skupiając się na karierze DJ-ki na Ibizie, promowaniu autorskich torebek i perfum na całym świecie oraz rozwijaniu znajomości z modelem polskiego pochodzenia, Chrisem Zylką. Para przez niemal dwa lata wytrwale lansowała się w duecie i nawet zaręczyła się, rozbudzając nadzieje fanów na stabilizację w życiu ich idolki. Niestety, w listopadzie rozstała się, co celebrytka przypłaciła gorszą formą na ściankach.

Przypomnijmy: Paris Hilton tańczy z flakonem na ściance w Australii...

Wygląda na to, że 38-latka już uleczyła złamane serce i jest gotowa na wielki powrót. Świadczy o tym nie tylko nowy teledysk do singla B.F.A. (Best Friend's Ass), w którym wystąpiła z Kim Kardashian, ale też zdjęcia paparazzi z Londynu. Wychodząc w czwartek z hotelu Ritz, Hilton urządziła sobie spontaniczną sesję na schodach. Ubrana w obcisłą, różową sukienkę, cierpliwie pozowała przy złotej poręczy i zalotnie unosiła nogę. Przy okazji pochwaliła się torebką od Christiana Louboutina za ponad 5 tysięcy złotych, cielistymi kabaretkami i bogato zdobionymi szpilkami z prześwitującymi elementami.

Zobaczcie, jak Paris pozowała z poręczą. Miło się na nią patrzy?

Getty ImagesGetty ImagesGetty Images
Getty Images
Getty ImagesGetty Images
Getty Images
Getty ImagesGetty Images
Getty Images
Getty ImagesGetty Images
Getty Images
Getty Images

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (101)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 101
Odpowiedz
392 17
zgłoś
Gość 08.06.2019 00:01
Ale ŁADNA!!!!
Odpowiedz
549 9
zgłoś
gość 08.06.2019 00:02
Przynajmniej nie wygląda jak klon, trzyma swój styl
Odpowiedz
488 15
zgłoś
Gość 08.06.2019 00:02
W ogóle się nie starzeje
Odpowiedz
25 31
zgłoś
gość 08.06.2019 00:03
Ona jest taka infantylna.
Odpowiedz
702 14
zgłoś
Gość 08.06.2019 00:03
Przez tyle lat jej kiczowaty styl się nie zmienił, pozostała sobą. I nie zrobiła cycków! W dzisiejszych czasach chyba nawet to doceniam
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 101