Trwa ładowanie...
Przejdź na

Beata Tyszkiewicz spisała testament. "Mama zadbała o nas obie"

62
Podziel się:

"Teraz na jej prośbę porządkuję zdjęcia i dokumenty" - przyznała Karolina Wajda.

Beata Tyszkiewicz spisała testament. "Mama zadbała o nas obie"

Beata Tyszkiewicz zapracowała sobie na tytuł damy z prawdziwego zdarzenia. Arystokratyczne pochodzenie, liczne role filmowe i małżeństwo z Andrzejem Wajdą pozwoliły jej na dobre zapisać się na kartach polskiego show biznesu. Przez ostatnie lata aktorka zasiadała za stołem jurorskim Tańca z gwiazdami, gdzie kłóciła się z Iwoną Pavlović o oceny tańczących celebrytów. "Czarna mamba" przyznała nawet, że tęskni za swoją koleżanką z jury, którą zastąpiła o 44 lata młodsza Ola Jordan.

Tyszkiewicz nieco zwolniła tempo przez problemy zdrowotne. W 2017 roku dwa razy z rzędu trafiła do szpitala z poważnymi problemami kardiologicznymi. W połowie 2018 roku aktorka zrezygnowała z jurorowania w Tańcu z Gwiazdami. Przyznała także, że odrzuca nawet propozycje pojawiania się w programach śniadaniowych.

Moje życie jest teraz nudne i monotonne. Nic się w nim spektakularnego nie dzieje. Jestem nudną starszą panią. Ja się już w życiu nagrałam, dajcie mi odpocząć - żaliła się w Fakcie.

Jak podaje Super Express, Tyszkiewicz spisała już testament. Aktorka nie chce, by jej córka, Karolina Wajda, drugi raz przechodziła przez nerwy związane z walką o spadek. Ojciec Karoliny, wybitny reżyser Andrzej Wajda, zostawił aż osiem testamentów, co spowodowało niemałe zamieszanie.

Tyszkiewicz rozdzieliła swój majątek szacowany na cztery miliony złotych między dwie córki, Karolinę i Wiktorię.

Nie wypada mówić o szczegółach, ale mama zadbała o nas obie - powiedziała Wajda w rozmowie z tabloidem.

Córka Tyszkiewicz zdradziła również, że jej mama stawia obecnie głównie na odpoczynek i często się nią wyręcza.

Ma do tego prawo, a ja doskonale ją rozumiem, niczego nie narzucam i robię to, o co mnie poprosi. Jeśli chce, bym przyjechała, jestem na każde zawołanie. Teraz na jej prośbę porządkuję zdjęcia i dokumenty - dodaje Karolina.

_

_

KOMENTARZE
(62)
Gość
3 lata temu
Dziwna jest ta historia z jej córka..
Gość
3 lata temu
Nie dostała od ojca to może dostanie od matki
Gość
3 lata temu
Jesli ma sie dzieci to sprawy finansowe trzeba porzadkowac od razu. Dlatego wars od dzieciatych facetow bo wiadomo ze z tego zawsze wyjdzie kolomyja
Gość
3 lata temu
Pozdrawiamy Pani Beato :)
gość
3 lata temu
P. Beata dobrze zrobiła. Przynajmniej córki nie będą się kłóciły o pieniądze po jej śmierci. O takie sprawy trzeba zadbać wcześniej.
Najnowsze komentarze (62)
aa
3 lata temu
śliczna kobieta z Pani Beaty i mądra sto lat życzę i pozdrawiam
gość
3 lata temu
Te corki takie proste dziolchy.
Gość
3 lata temu
Mogłaś Rydzykowi wszystko przepisać
Gość
3 lata temu
Mogłaś Rydzykowi wszystko przepisać
omena
3 lata temu
Świetna babka. Dama z jajami. Uwielbiam ją od zawsze. A teraz też porządkuję swoje sprawy, żeby nie zostawić córce problemów.
gość
3 lata temu
Szkoda że się z SB zadawała i została TW
Gość
3 lata temu
Kobietą z klasą,nie znam drugiej takiej jak Pani Tyszkiewicz
gość
3 lata temu
Biedna matka Beata Tyszkiewicz Czym się zajmuje Karolina Wajda niczym czarna owca w rodzinie.
GOŚĆ
3 lata temu
no to karolinka dalej może zbijać bąki. takiemu to dobrze.
gość
3 lata temu
Najwieksza wina ojca-Wajdy.Ostatnia zona powinna oddac to co nalezy sie dziecku,tym bardziej,ze jest to jedyne.Wstyd….pazerna macocha.
GOŚC
3 lata temu
przecież p beata jest taka biedna jak się kiedyś żaliła ma 1200zł emerytury.
Gość
3 lata temu
Pod balkonem warszawskiego mieszkania Beaty trwa właśnie koncert podwórkowej orkiestry. Muzycy życzą jej wiele zdrowia i szczęścia. Orkiestra jest oczywiście międzynarodowa.
gość
3 lata temu
To ładnie ze strony P. Beaty Mam nadzieje, ze Karolina sie opiekuje i, ze nie bedzie potem znowu wiele testamentów. Te tak mialam. To okropne w rodzinach. A Krystyna Zybertowicz powinna sie wstydzić.
gość
3 lata temu
co wy wszyscy dostala od tego rezysera dworek w ktorym mieszka juz dawno dostawala pieniadze teraz wyciagala lape nie po swoje zachwatowicz tez umie rozdawac pieniadze wiec sobie poradzi nie musi jej w tym corunia pomagac karolina jest gwarancja ze pieniadze nie trafilyby do mlodych zdolnych tylko do niej wc alosci
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie