Trwa ładowanie...
Przejdź na

Olszówka wyprowadza się na wieś. "Jej marzeniem jest drewniana chata blisko lasu"

0
Podziel się:

Aktorka postanowiła zmienić tryb życia na bardziej ekologiczny. "Wyciszyła się".

Olszówka wyprowadza się na wieś. "Jej marzeniem jest drewniana chata blisko lasu"

Mija 13 lat, odkąd Edyta Olszówka postanowiła zakończyć dziesięcioletni związek z Piotrem Machalicą. Podobno życie ze starszym o 16 lat aktorem, okazało się dla Edyty tak trudne, że zaczęła smutki topić w alkoholu. Kiedy po pijackiej awanturze na pokładzie samolotu lecącego z Chicagoomal nie skończyła w areszcie, zrozumiała, że lepiej jej będzie bez Piotra.

Niestety, od tamtej pory żadne z nich nie ułożyło sobie życia. W końcu Edyta doszła do wniosku, że nie ma sensu szukać miłości na siłę i postanowiła zostać szczęśliwą singielką.

Na początek chce się wyprowadzić ze swojego dotychczasowego mieszkania na Starym Mieście, z którym wiąże się tyle, nie zawsze miłych, wspomnień.

Gdy prowadziła towarzyski tryb życia, to mieszkanie było bardzo praktyczne - wyjaśnia znajomy aktorki w rozmowie z Faktem. Ale teraz wyciszyła się, porzuciła dawne nawyki i stwierdziła, że tęskni za przyrodą.

Okazuje się, że Olszówka chce się wyprowadzić nie tylko z centrum, ale w ogóle z miasta.

Mówi znajomym, że jej marzeniem jest drewniana chata blisko lasu - ujawnia informator tabloidu. Ogląda niewielkie domki pod Warszawą.

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)