Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kto w ciąży w "Teraz albo nigdy"?

303
Podziel się

Żmuda-Trzebiatowska czy Arciuch?

Kto w ciąży w "Teraz albo nigdy"?
bDgllcwl

Kilka dni temu w warszawskiej klinice Lux Med w Warszawie kręcono odcinek do kolejnego sezonu Teraz albo nigdy. Plan mieścił się na oddziale położniczym, a do fabuły zaangażowano trzy osoby z personelu i trzy ciężarne pacjentki. Jedna z naszych czytelniczek, która przypadkowo znalazła się na miejscu wspomina:

Po korytarzu w chwilach przerwy przechadzał się Bartek Kasprzykowski. Stale słychać było reżysera, który mówił: "Patrz się w jej lewe oko, nie prawe, odchyl głowę", lub: "Więcej dystansu mniej zainteresowania".

Niestety na planie nie pojawiła się bohaterka, nie padło też żadne imię, więc nie wiadomo czy w ciąży jest postać grana przez Żmudę-Trzebiatowską czy Arciuch. Jak myślicie? "Więcej dystansu" sugerowałoby jednak Arciuch. Swoją drogą zabawne, że kręcą takie sceny na raty. Widocznie poprawiali jakieś nieudane ujęcia Kasprzykowskiego.

bDgllcwn
bDgllcwO
KOMENTARZE
(303)
gość
12 lat temu
chętnie zapłodniłbym obydwie!!
gość
12 lat temu
s**m na Trzebiatowską... beznadziejna aktorka i serial
gość
12 lat temu
marty zmudy mam dość, t**a laska.........
bDgllcwP
karta
12 lat temu
Marta ładna, podobna do mnie, ha ha ale nic poza tym, Tamara wykazała sie w kilku filmach ok. w Halo Hans pokazała w każdej postaci inna, z********e
gość
12 lat temu
Na tym zdjeciu Żmuda nie wypadła dobrze -jakby opuchnięta. Arciuch ma więcej klasy.
Najnowsze komentarze (303)
gość
11 lat temu
mMm. ale laska, nie pogada ! :] śliczna jest i fajnie że jest taki serial Teraz albo nigdy. :] Cud, miód. :)))
gość
11 lat temu
bo go ma he he
gość
11 lat temu
tamara śliczna nie to co ta marta
gość
11 lat temu
tamara gites
gość
11 lat temu
marta jest przeciętna arciuch jest śliczna
gość
12 lat temu
arciuch w ciązy hehe
gość
12 lat temu
uwielbiam jedną i drugą, ale ten kasprzykowski to mnie wnerwia trochę...
ja
12 lat temu
Według mnie jest pustą panienką, która bazuje na swej urodzie i głupocie telewidzów. Niestety, każdy ma swe pięć minut i ona je właśnie wykorzystuje. Wiecie. Gra aktorska ma bardzo wiele wspólnego z prostytucją. Tu kawałek ciałka, tam kawałek życia prywatnego, ta strona jest tego najlepszym przykładem. Bez tv, bez takich inetowych stron, nie byłoby z Marty gwiazdki.
bDgllcwH
brat
12 lat temu
Szadoł!
gość
12 lat temu
Co wszyscy widzą w Marcie przecież po naszych ulicach chodzi tysiące piękniejszych dziewcząt ona ma takie wystające kości policzkowe.
Szkoda
12 lat temu
Byla taka fajna na poczatku i naturalna jak z bajki a teraz ...chuda ,nieproporcjonalnie duza glowa do ciala -chodzacy szkielet. Upodabnia sie do kolezanki z planu pani Buzek ktora musi wygladac jak (pseudo) ideal kobiety a w rzyczywistosci wyglada jak ...jaszczurka.
gość
12 lat temu
Sliczna dziewczyna z tej Marty:)
gość
12 lat temu
popieram przedmówcę :) uwielbiam marte oglądam wszystkie filmy i seriale w których ona gra.jest piękna ma fajny styl ubierania sie. a jeszcze ta bluzka na tym zdjęciu jest boska:) . ma ładne włosy, cere i wogóle całą twarz. wiem że nie ma ludzi idealnych, ale jeśli byśmy typowali aktorów to marta miałaby 1 miejsce!!!
MONISKA1988
12 lat temu
marta to nie 2 brodzik!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDgllcxj