Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Górniak topless

315
Podziel się
Edyta Górniak topless
bDIMxeKZ

Królowa polskich tabloidów, Edyta Górniak, trafiła znowu na pierwszą stronę „Faktu”. Wypadek? Rozwód? Kolejna ciąża? Potajemne spotkanie z kochankiem? Nie - wakacje w Egipcie.

Redakcja „Faktu” umożliwia czytelnikom liźnięcie odrobiny luksusu – na licznych zdjęciach można podziwiać Edytę i jej męża – na leżakach, podczas spaceru oraz posiłku. Sielanka – zwłaszcza, że dziecko zostało pod opieką babci, więc rodzice mogą poczuć się znów jak za dobrych narzeczeńskich czasów. Jako że w trosce o jakość opalenizny Edyta opalała się topless, na jednym ze zdjęć widać jej biust.

bDIMxeLb

Jak widać praca reportera „Faktu” nie jest taka zła - wyjazdy służbowe do Egiptu, dziewczyny topless... pozazdrościć. Przypominamy, że więcej Edyty Górniak możemy zobaczyć w lutowym wydaniu „Playboya”. Coś mi mówi, że to nie może być przypadek. Ale z drugiej strony – Edyta Górniak współpracująca z „Faktem”?

bDIMxeLC
KOMENTARZE
(315)
kowal losu
3 miesiące temu
No proszę Edyt-uj
ciekawski
11 lat temu
"jako że, w trosce o jakość swojej opalenizny, piosenkarka opalała topless" - a w jaki sposób opala się to topless?
gość
11 lat temu
super
bDIMxeLD
gość
12 lat temu
Królowa polskich tabloidów, Edyta Górniak, trafiła znowu na pierwszą stronę „Faktu”. Wypadek? Rozwód? Kolejna ciąża? Potajemne spotkanie z kochankiem? Nie - wakacje w Egipcie. Redakcja „Faktu” umożliwia czytelnikom liźnięcie odrobiny luksusu – na licznych zdjęciach można podziwiać Edytę i jej męża – na leżakach, podczas spaceru oraz posiłku. Sielanka – zwłaszcza, że dziecko zostało pod opieką babci, więc rodzice mogą poczuć się znów jak za dobrych narzeczeńskich czasów. Jako że w trosce o jakość opalenizny Edyta opalała się topless, na jednym ze zdjęć widać jej biust. Jak widać praca reportera „Faktu” nie jest taka zła - wyjazdy służbowe do Egiptu, dziewczyny topless... pozazdrościć. Przypominamy, że więcej Edyty Górniak możemy zobaczyć w lutowym wydaniu „Playboya”. Coś mi mówi, że to nie może być przypadek. Ale z drugiej strony – Edyta Górniak współpracująca z „Faktem”?
gość
12 lat temu
edyta gurniak najllepiej spiewa
gość
12 lat temu
wgjtpw
gość
12 lat temu
ja bym vedyte tak zerznoł że by niewiedziałą gdzie ma c***e a gdzie cycki
gość
13 lat temu
Ona zarabia na piosenkach inni zarabiaja na jej zyciu i wlasnie takich chamskich artykulach, to wlasnie showbiznes. kochaniutki/ka zauwaz ze nie jest jedyna skrzywdzona duszka na tym swiecie i zdarzaja sie gorsze tragedie niz jej gole cycuszki
gość
13 lat temu
wescie sie o dniej wreście odpie...
gość
13 lat temu
ale zwisy ;D
gość
13 lat temu
fuj ma zwisy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
arll_x33
13 lat temu
dlaczego nie zbliźyli zdjęcia. tak ja kryją... ?
fan
13 lat temu
fajne cycuszki
bDIMxeLv
gość
13 lat temu
alee obwisłee
...
Następna strona
bDIMxeLX