Trwa ładowanie...
Przejdź na

Beata Pawlikowska nie wyjdzie za mąż. "Wzięłam ślub z samą sobą"

88
Podziel się:

"To mój najważniejszy związek. Nie czuję więc potrzeby, żeby formalizować związek z drugim człowiekiem" - wyjaśnia podróżniczka.

Beata Pawlikowska nie wyjdzie za mąż. "Wzięłam ślub z samą sobą"
bESlTmdh

Beata Pawlikowska, jak sama przyznaje, nie miała dotąd szczęścia w miłości. Oba jej poważne i długoletnie związki, w tym z Wojciechem Cejrowskim, rozbiły się o brak instynktu macierzyńskiego. Pawlikowska wyznała, że w obliczu nacisków ze strony partnerów, żeby urodziła dziecko, wolała zakończyć związek, niż dla świętego spokoju czy konwenansów zrobić coś wbrew sobie.

Poza tym podróżniczka nie chciała blokować swoim partnerom możliwości znalezienia kobiety, która da im upragnione potomstwo. Cejrowski zresztą nadal szuka….

bESlTmdj

W końcu Beata spotkała mężczyznę, który podziela jej pogląd na tę i inne sprawy. Od dwóch lat Pawlikowska jest z wzajemnością zakochana w Dannym, który rozumie, że można uwielbiać dzieci, jednocześnie wykluczając posiadanie własnych, a cięcie kwiatów na bukiety i wiązanki jest równoznaczne z ich morderstwem.

_**Jesteśmy bardzo podobni do siebie**_ - wyznaje w tygodniku Twoje Imperium. Danny jest jedyną znaną mi osobą, która zna na pamięć wszystkie piosenki Beatlesów, tak jak ja. Mamy podobny pogląd na Boga i rodzinę, oboje jesteśmy weganami i lubimy sport. Kochamy zwierzęta i ważny jest dla nas rozwój duchowy. Przede wszystkim jednak mamy za sobą mnóstwo przygód z samotnych podróży. Więc moglibyśmy godzinami dzielić się swoimi wspomnieniami.
Mimo że wszystko tak świetnie się układa, Pawlikowska wyklucza sformalizowanie związku. Jak wyjaśnia, zresztą nawet gdyby chciała, nie mogłaby poślubić Danny’ego, ponieważ… jest już zamężna. Może nie do końca formalnie, ale traktuje to bardzo poważnie.

Kilka lat temu kupiłam sobie pierścionek i wzięłam ślub z samą sobą - ujawnia Beata. To mój najważniejszy związek, nie czuję więc potrzeby, by formalizować związek z drugim człowiekiem. Cieszę się po prostu tym, że jesteśmy razem szczęśliwi.

bESlTmdp
bESlTmdK
KOMENTARZE
(88)
SC
2 lata temu
No i fajnie. Nie każda kobitka ma potrzebę stawania przed ołtarzem. Nie oszukujmy się. Można być w szczęśliwym związku nie mając ślubu, a można też być w nieszczęśliwym związku mając ten ślub. To wszystko zależy od nas samych
gość
2 lata temu
Z skrajności w skrajność. Od niskiej samooceny do zachwytu sobą i uważaniu się za 100 % samowystarczalna. Nawet ślubów sobie sama może udzielać.
Gość
2 lata temu
Ona wzięła slub z wydawnictwem.Pisze te ksiązki i pisze.Beznadziejne dodam.Znalazla sposob na zarobek haha
bESlTmdL
Gość
2 lata temu
Po Cejrowskim nie dziwie się ,ze odechciało jej się zamążpójścia .
KACZMAREK
2 lata temu
na akord dziś nakvrwiacie te newsy z d***y?
Najnowsze komentarze (88)
koperta
2 lata temu
fajna babka.
gość
2 lata temu
chory pacjent
gość
2 lata temu
Zdziwaczała od kiedy została zgwałcona w Londynie przyzna la sie do tego.
gość
2 lata temu
dziwaczka
Gość
2 lata temu
Ta kobieta pomogla nie jedemu czlowiekowi wyjsc na prosta
gość
2 lata temu
A może nie ma rozwodu z Cejrowskim????
Gość
2 lata temu
Kiedys ja lubilam, ale ona w pewnym momencie zaczela sie wszystkim udowadniac ze wszystko wie. Too much.
Gość
2 lata temu
Strasznie poraniona kobieta...
bESlTmdD
Gość
2 lata temu
Po Cejrowskim nie dziwie się ,ze odechciało jej się zamążpójścia .
Gość
2 lata temu
Nic dziwnego sparzyla sie dziewczyna bedac zona tego faszysty cejroskiego!
Gość
2 lata temu
Odpływa już całkiem !
Gość
2 lata temu
Fajna kobitka. Bardzo pozytywna. Jej sprawa czy chce czy nie chce ślubu i dzieci. Ma do tego prawo. Nie ma znaczenia czy ludzie maja ślub czy nie. Ważne że się szanują i przyjaźnią.
Gość
2 lata temu
Uwielbiam ją! Nikogo nie udaje, ma odwagę być sibą !!!
Gość
2 lata temu
Bo szczęśliwy to pogodzony że sobą, więc ze sobą ochajtany.. To wyższa forma rozwoju.. Nie każdy to kuma. Nie każdy musi mieć swoje dzieci urodzone. Jest tyle co potrzebują domu, ile setek tysięcy.?? Po co rodzic. Bardziej cywilizowane państwo by pomagało w adopcji a nie pozwalało na zagraniczne co zakrawa o handel dziećmi. Szkoda że krytykuje ja. Zacznijcie ludzie myśleć samodzielnie dojdziecie do ciekawych wniosek o sobie i świecie... Będzie ból i zmiena na lepsze dla was i koło was
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESlTmew
bESlTmex
bESlTmey
bESlTmez
bESlTmeA
bESlTmef