Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Blanka Lipińska nie chce Mikołaja Roznerskiego w ekranizacji swojej ksiażki: "Nie jest wystarczająco dobrym aktorem"

158
Podziel się

Bolesne, ale prawdziwe?

TYLKO NA PUDELKU: Blanka Lipińska nie chce Mikołaja Roznerskiego w ekranizacji swojej ksiażki: "Nie jest wystarczająco dobrym aktorem"
bDoUfCjp

Książka Blanki Lipińskiej 365 dni została okrzyknięta polskim odpowiednikiem 50 twarzy Greya. Erotyk wizażystki i hipnotyzerki odniósł niesamowity sukces i zapewnił jej mocne wejście do show biznesu. Lipińska wykorzystała szansę i, pozostając w konwencji swojego dzieła, zdecydowała się na rozbieraną sesję w CKM-ie. Jakiś czas temu zapowiedziała, że jej książkowy debiut zostanie zekranizowany. Reżyserią zajmie się były chłopak Edyty Herbuś i bliski przyjaciel Blanki, Maciej Kawulski. Tancerka, mimo drzemiącego w niej aktorskiego zapału, nie ma szansy zaczepić się w produkcji.

Blanka ma duży wpływ na dobór obsady filmowej. W wywiadach uwielbia opowiadać o potencjalnych kandydatach, którzy mogliby wcielić się w bohaterów jej książki. Pisarka nie stawia na profesjonalnych aktorków, lecz nadzieje pokłada w naturszczykach. Na przykład w roli przyjaciółki głównej bohaterki widzi Dorotę Rabczewską.

bDoUfCjr

O wiele trudniej idzie jej poszukiwanie odtwórcy męskiej roli Massimo. W rozmowie z Faktem przyznała, że na pewno nie bierze pod uwagę Mikołaja Roznerskiego:

Parę osób źle zrozumiało, że my tego biednego Roznerskiego bierzemy do tego filmu. Parę dziewczyn się ucieszyło. Ja pomyślałam sobie: no jak? […] No f*cking way. Mikołaj podobno jest bożyszczem kobiet w Polsce. Ja to bym obstawiała, że to są takie 16-17, no 18 to maks - stwierdziła.

bDoUfCjx

Pisarka uważa, że znany z zamiłowania do kobiet Roznerski zbyt wysoko się ceni i uwierzył w to, że jest łamaczem serc:

Jest przystojny i nie można mu tego odmówić. Natomiast on uważa, że jest bardziej przystojny niż jest przystojny. I chciałabym się zwrócić do Mikołaja Roznerskiego z takim apelem: mój drogi, przestań łamać serca, bo z tego co wiem robisz to moim koleżankom i to bardzo nieładnie, bo trafi ci się kiedyś taka wredna suka jak ja i wyrwie ci krtań - zagroziła.

Zapytaliśmy Blankę, dlaczego nie ma szans, by Roznerski zagrał w ekranizacji 365 dni. Okazuje się, że nie chodzi wyłącznie o jego miłosne podboje:

_**Uważam, że nie jest wystarczająco dobrym aktorem, by wcielić się w tak męską i dominującą postać, jaką jest Massimo.**_

bDoUfCjy

Zgadzacie się w Blanką? Mikołaj rzeczywiście nie dałby rady?

bDoUfCjz
bDoUfCjS
KOMENTARZE
(158)
Gość
rok temu
A ona nie jest wystarczająco dobrą pisarką wiec się dobrali
gość
rok temu
Jaka książka tacy aktorzy.
Gość
rok temu
Jakbym była aktorem / aktorką to byłoby dla mnie uwłaczające grać w tym „dziele”
bDoUfCjT
gość
rok temu
A ktoś jest tym zdziwiony.. Aktor jednej miny
Gość
rok temu
Wow. Ona odleciała
Najnowsze komentarze (158)
Iga
rok temu
Mam dziwne wrażenie, że ona go prowokuje i nie miałaby nic przeciwko temu, żeby nie tylko koleżankom, ale i jej to zrobił. Taka gra...
Wasia-86
rok temu
Ja w roli Massima widziałabym Mariusza Zaniewskiego. Jest męski, ma trochę włoską urodę, ma mocne, zimne spojrzenie. Idealny do tej roli.
gość
rok temu
skopiować greya, osadzić w trochę innej scenerii i już = przepis na książkę HIT, a może raczej KIT?
gość
rok temu
Znalazła się "ekspertka".
Gość
rok temu
uwielbiam to jak powiedziala ze wyglada jak cieple kluchy 😂 nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie jej partner,ktory wygląda jak wygląda,a ona się prawie nie zesra na jego widok 😂
gość
rok temu
a co ona taka dziergana? Problemy psychiczne..? widać bardzo mocne. Półświatek
asdfgh
rok temu
O JA CIĘ ...le ! CO za WYPŁOSZ POPISANY!
Gość
rok temu
Kamil Nożyński może ???? 😁😁😁😍😍😍
bDoUfCjL
Gość
rok temu
Dlaczego w Polsce nie ma przystojnych aktorów
Gość
rok temu
Pisarki ??!😂😂😂
Gość
rok temu
I ma rację. On taki maczo potato, aktor średni.
gość
rok temu
Komu się podoba Blanka. Bo dla mnie jest meska
gość
rok temu
Ma dużo racji
gość
rok temu
Ale ta książka jest tak kiepska że wielkiego talentu nie potrzeba żadnemu z aktorów! W roli Laury i jej koleżanki Olgi proponuje siostry Godlewskie bo pasują idealnie do przedstwionych postaci w książce! Zmarnowałam dwa dni z mojego życia na tą "powieść" never again!!Kto w ogóle będzie to oglądał? To
...
Następna strona
bDoUfCkn