Trwa ładowanie...
Przejdź na

Niedoinformowana Zofia Klepacka w reportażu o transpłciowym 5-letnim Bartku. Rafał Betlejewski: "Wytłumaczyłem jej, że to nie transwestyta, tylko transseksualista"

168
Podziel się:

W serwisie Youtube pojawił się poruszający materiał, ukazujący historię chłopca, który do niedawna był dziewczynką.

Niedoinformowana Zofia Klepacka w reportażu o transpłciowym 5-letnim Bartku. Rafał Betlejewski: "Wytłumaczyłem jej, że to nie transwestyta, tylko transseksualista"

Jeszcze do niedawna Zofia Klepacka znana była jedynie dzięki swoim osiągnięciom sportowym. Niestety, od jakiegoś czasu głośno jest o niej nie jako o utalentowanej windsurferce, ale w kontekście jej kontrowersyjnych wypowiedzi na temat homoseksualizmu, pedofilii w kościele i całej społeczności LGBT, o których wciąż wiedząc niewiele, chętnie opowiada.

Ostatnio w serwisie Youtube pojawił się poruszający materiał Rafała Betlejewskiego, którego głównym bohaterem jest transpłciowy 5-letni Bartek. Reportaż performera ukazuje codzienne zmagania mamy chłopca, która jak tylko może, walczy z polskim systemem. Pani Dorota m.in. jest zmuszona spierać się z dyrektorką przedszkola, która podważa opinię trzech niezależnych psychologów o tym, iż Bartek jest chłopcem. Przedszkolanka upiera się przy tym, by nazywać chłopca Zosią, twierdząc, że "dzieci lubią fantazjować".

W materiale możemy zobaczyć również Klepacką, która, jak twierdzi Betlejewski, ma wyraźne trudności z rozwinięciem skrótu LGBT+ i myli osoby transpłciowe z transwestytami:

Mówię jej więc, że właśnie rozmawiałem z pięciolatkiem, który urodził się jako dziewczynka, a chce być chłopcem, czyli jest takim dzieckiem LGBT Kid. I co ona na to? Ona na to, że niby tak, bo to transwestyta. A ja jej tłumaczę, że to nie transwestyta, tylko transseksualista, że Bartek jest osobą transseksualną, czyli transpłciow**ą** - opisuje swoje spotkanie z niedoinformowaną sportsmenką Rafał.

A Zofia Klepacka na to, że niby tak, ale skąd dziecko pięcioletnie może wiedzieć, czy woli chłopców, czy dziewczynki, że to jest za wcześnie. A ja jej na to, że transseksualizm dotyczy tożsamości płciowej, a nie pożądania, że transseksualizm nie ma nic wspólnego z seksem, że jest odpowiedzią na pytanie o własną płeć, a nie na to, z kim chcę uprawiać seks - kontynuuje, wspominając trudną rozmowę z medalistką olimpijską.

I widzę, że Zofia Klepacka słyszy o tym rozróżnieniu pierwszy raz w życiu. Nie pomyślała o tym wcześniej. Zastanawiam się, czy zdaje sobie sprawę, że właśnie dokonała seksualizacji dziecka, ale widzę, że nie zdaje sobie sprawy. Patrzy za to na mnie uważniej, gdyż zastanawia się, skąd jestem i w jaki sposób przedostałem się przez gęste sito broniących drzwi Legionistów. Mówi, że o wszystkim powinni decydować rodzice i że musi już lecieć odebrać honorowy tytuł…

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(168)
gość
5 lata temu
pudel daj spokój pani Klepackiej inarzucaj swojej narreracji .to jest już nudne idz z tym do Ikei
Gość
5 lata temu
Już popadamy w jakąś skrajność 5 letnie dziecko że niby transseksualne ??
gość
5 lata temu
Każdy się może czuć Napoleonem ale to nie znaczy, że trzeba go tak nazywać
Gość
5 lata temu
5 latek transeksualista transplociowy a może jeszcze gej ? Ludzie....
gość
5 lata temu
Psychopaci wciągają w ich ideologię już pięcioletnie dzieci....koszmar...
Najnowsze komentarze (168)
Esta
4 lata temu
Pan Betlejewski już kilkakrotnie pokazał, co się po Nim spodziewać. Pamiętamy, jak poniżał bezrobotnych. Wstyd.
dsfsdf
5 lata temu
Betlejewski to znany lewicowy propagandysta. Wstyd promować takiego gościa, który miał oskarżenia za żartowanie z gwałtów
Gość
5 lata temu
Ta sprawa jest bardziej skomplikowana niż się wydaje. To dziecko jest autystyczne, poczytajcie na haloursynów, dopiero co w czerwcu matka błagała o kasę na mieszkanie dla niej i dla dzieci i wtedy mowa była o Zosi a nie Bartku.
gość
5 lata temu
ODCZEPECIE się od Zośki!!! Świetna dziewczyna która publicznie zabrała głos w ważnej sprawie i MIAŁA RACJE!!! Od tego czasu zaczeła się na Nią nagonka mediów....Zoska JESTEM Z TOBĄ!!!
Gość
5 lata temu
A wy jesteście doinformowani o tym, że transseksualny Bartek jeszcze miesiąc temu był autystyczną Zosią, na którą mama zbierała pieniądze i nie było wtedy mowy o LGBT? Temat bardziej chodliwy to i więcej kasy wpadnie... Sprawa dla prokuratora.
gość
5 lata temu
No jest tylko mały problem, bo kilka tygodni temu ta pani-hochsztaplerka zbierała na walkę z autyzmem u dziewczynki, którą nazywała Zosią. Bartek najwyraźniej doznał cudownego uzdrowienia i nabrał świadomości płciowej. A tak naprawdę pani próbuje wyłudzić pieniądze. Polecam poczytać:
Azari
5 lata temu
Hahaha! To dziecko ma autyzm moi drodzy.a mamie brak chlopa w domu to dziecko chce uszczesliwc mamusie.....
gość
5 lata temu
odebrać rodzicom
grudziądzanka
5 lata temu
pudlu przestań blokować głosy
gość
5 lata temu
ciekawa jestem co myślą o tym specjaliści, czy naprawde pięciolatka może być transpłciowa? może jest to sposób na zaistnienie matki w mediach a pana Betlejewskiego na przypomnienie o sobie bo cos ostatnio cicho o nim
Zbkuchta.
5 lata temu
Inteligentni inaczej dalej brną, myląc transseksualizm z transpłcowoscią, wnioskuję że nie pokusili się nawet o przeczytanie tekstu który bezsensownie komentują. Na zrozumienie tekstu, w takiej sytuacji, liczyć raczej trudno.
Gość
5 lata temu
Dajcie spokój już tej kobiecie. W tym kraju nie można mieć nawet swojego zdania - chyba, że jest zgodne z "napiętnowana" mniejszością - jak narazie to wszyscy poza tą mniejszością są napiętnowani.
gość
5 lata temu
chore...
Gość
5 lata temu
Propaganda pis trwa w najlepsze, a pudel dawno już sprzedał się im. Nagonka na legendarne już lgbt nadal w rozkwicie
...
Następna strona