Czwartek 11.07.2019 11:00

Anna Skura o podróżach z 10-miesięczną córką: "Melody ma już za sobą 28 lotów i była na CZTERECH KONTYNENTACH"

Anna Skura

Anna Skura o podróżach z 10-miesięczną córką: "Melody ma już za sobą 28 lotów i była na CZTERECH KONTYNENTACH"

Anna Skura dała się poznać szerszej publiczności za sprawą popularnego bloga What Anna wears oraz udziału w trzeciej edycji programu Agent - Gwiazdy, gdzie zjednała sobie sympatię tysięcy widzów. Pod koniec zeszłego roku na cieszącą się sporą popularnością w sieci gwiazdę spadła fala krytyki, gdy przyjęła zaproszenie do Arabii Saudyjskiej od księcia Mohammeda bin Salmana, odpowiedzialnego za śmierć saudyjskiego dziennikarza i krytyka politycznego, Dżamala Chaszodżdżiego.

Internauci oburzeni! Popularna polska influencerka przyjęła zaproszenie arabskiego księcia-mordercy

Podobną aferę blogerka wywołała dwa miesiące wcześniej, zostawiając nowo narodzoną córkę pod opieką męża, gdy sama wybrała się w podróż na Bali.

Anna Skura ZOSTAWIŁA półtoramiesięczne dziecko i pojechała na Bali. Fanki: "Noworodek potrzebuje przede wszystkim bliskości, ciepła i mamy"

Wszystko wskazuje na to, że swoim niedawnym występem w programie Przerwa na kawę Anna po raz kolejny ściągnie na siebie gniew "instamatek". W rozmowie z Agnieszką Matracką Skura przyznała, że już od momentu, gdy dowiedziała się o ciąży, nie zamierzała zmieniać dotychczasowego trybu życia ze względu na przyjście na świat małej Melody Imaan. Co więcej, dziś nauczona błędami przeszłości Ania zabiera ze sobą córkę dosłownie gdzie się da. Z tego wynika, że 10-miesięczna dziewczynka ma już za sobą... 28 lotów samolotem oraz pobyt na czterech kontynentach.

Wyjechałam na kilka miesięcy do Stanów Zjednoczonych, gdzie urodziłam Melody i to był mój urlop "przedmacierzyński". Potem jeszcze miesiąc. Tyle mi wystarczyło. Zawsze mówiłam, że po to moja córka przychodzi na świat, żeby zostać moją kompanką, a nie kimś, dla kogo miałabym coś porzucić, zmienić życie. Jest dokładnie tak, jak chciałam, żeby było. Melody ma już za sobą 28 lotów i była na czterech kontynentach. Ma 10 miesięcy.

Celebrytka odniosła się też do trudności, jaką okazał się dla niej powrót do sylwetki sprzed ciąży. 33-latka wyjawiła, że mimo regularnych treningów długo zmagała się z nadprogramowymi kilogramami, co wywołało u niej poczucie bezradności.

Nie zareagowałam z entuzjazmem na to, że moje ciało zmieniło się po ciąży. Wiedziałam, że jeżeli coś takiego się wydarzy, niekoniecznie będę z tego zadowolona. Byłam zaskoczona, przecież ćwiczyłam przed ciążą i w trakcie, ale okazało się tak, nie inaczej, więc odczekałam ten okres 6 tygodni, tego połogu i przystąpiłam do pracy. Teraz ćwiczę o 5 rano i pokochałam ten system.

Myślicie, że 10-miesięczna Melody Imaan lubi podróżować równie mocno, co mama?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (252)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 252
Odpowiedz
495 66
zgłoś
gość 11.07.2019 11:01
Melody... brzmi jak jakieś imię wielkiej black mama.
Odpowiedz
12 39
zgłoś
raf 11.07.2019 11:01
GABI DO ROBOTY!
Odpowiedz
601 43
zgłoś
Gość 11.07.2019 11:01
39lat, zero lotow i sila wyzsza 1 kontynent od urodzenia.
Odpowiedz
423 32
zgłoś
Gość 11.07.2019 11:01
Pytanie tylko co nas to interesuje?
Odpowiedz
13 11
zgłoś
Gość 11.07.2019 11:01
Znając życie pewnie padnie...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 252