Trwa ładowanie...
Przejdź na

Internauci oburzeni! Popularna polska influencerka przyjęła zaproszenie arabskiego księcia-mordercy

667
Podziel się

Anna Skura, która kilka miesięcy temu zasłynęła nadając swojemu dziecku niezwykle fantazyjne imię, tym razem postanowiła promować na swoim profilu muzułmański reżim. Rzecz jasna nie za darmo...

Internauci oburzeni! Popularna polska influencerka przyjęła zaproszenie arabskiego księcia-mordercy
bCycgfrF

Bo narobieniu niemałego szumu spowodowanego relacjonowaniem wystylizowanego porodu oraz obdarzeniem córeczki bynajmniej niebanalnym imieniem, Melody Imaan, Anna Skura wraca, żeby jeszcze raz podgrzać atmosferę w polskiej blogosferze.

Nikogo nie dziwią już co prawda sponsorowane wyjazdy influencerek, zachwycających się na swoich profilach społecznościowych cudownymi widokami, za które nie musiały zapłacić złamanego grosza. Skura przeciera nowe szlaki w irytowaniu swoich odbiorców. Jej najnowsza podróż była bowiem sponsorowana przez następcę tronu Arabii Saudyjskiej, Mohammeda bin Salmana. Fakt ten nie wywołałby pewnie aż tylu emocji, gdyby nie to, że książę Mohammed wysławił się ostatnio zleceniem okrutnego zabójstwa Dżamala Chaszodżdżiego, saudyjskiego dziennikarza i krytyka politycznego.

Sprawę szybko skomentował Artur Kurasiński, konsultant biznesowy i medialny, który poświęcił Skurze mało przychylny cytat z historii czeskiej kinematografii: "gdyby głupota mogła unosić, latałby pani jak gołębica".

bCycgfrH

Anna co prawda czym prędzej usunęła ze swojego profilu informację, na kogo zaproszenie przybyła do Arabii, jednak było już za późno, żeby powstrzymać lawinę krytyki.

Świat się kończy. Zachwyt nad krajem w którym codziennie morduje się ludzi. W którym kobieta nie jest w stanie sama wyjść na ulicę, a nawet jak wyjdzie w towarzystwie męża musi być ubrana po czubek głowy. Kraj w którym za gwałt to kobietę się zabija a nie mężczyznę. Kraj który zleca poćwiartowanie niewygodnych sobie dziennikarzy. Kraj który jest odpowiedzialny za głód w Jemenie mimo, że sam ocieka złotem i luksusem... brawo

to prawda! Wstyd i bezmyślność! Post został edytowany i usunięto z niego, że to sam książę zaprosił Panią Anie... - możemy poczytać pod kontrowersyjnym postem.

Naturalnie zamiast skupiać się na możliwych konsekwencjach swojej wycieczki oraz tego, kto tak naprawdę sponsoruje jej przyjemności, Ania postanowiła porozpisywać się na temat, ile krajów zdążyła już zwiedzić, a ile odwiedzała nawet kilkakrotnie. Post został też zwieńczony inspirującym cytatem "Wherever you go, go with all your heart", co jest dość ciekawą deklaracją, biorąc pod uwagę, że na swoje ostatnie wypady Skura wybierała się sama, zostawiając kilkumiesięczną córkę w domu.

bCycgfrN
bCycgfrO
bCycgfsi
KOMENTARZE
(667)
Gość
rok temu
Pewnie sama nie wie co promuje.
Gość
rok temu
Ta kobieta jest do bolu nijaka. Komu płaci za promocje?
Gość
rok temu
Patologia
bCycgfsj
gość
rok temu
Jedno pytanie- w jakim charakterze ta pani tam pojechała...?
Gość
rok temu
Za darmo tam nie poleciała. brak kręgosłupa moralnego , tylko kasa
Najnowsze komentarze (667)
gość
rok temu
pusta waza :-)
gość
rok temu
zarobi sobie na ciuuchy za parę numerków.....przecież się potem umyje i poperfumuje...
Adek
rok temu
pfui, co za s****a!
gość
rok temu
Afera Dubajska-CDN?na to wygląda.
Attention who...
rok temu
Tak to się nazywa fachowo. Szejk dobrze wiedział co robi- zaprosił ją na kąpiel w oceanie i oglądanie tych wyyysookich wieżowców :-p
gość
rok temu
tempa dzida
gość
rok temu
G****a i brzydka dziewucha - to żaden autorytet do naśladowania i nie rozumiem sposobu myślenia jej sponsorów - to antyreklama
gość
rok temu
a co to jest influencerka? ja nie rozumiec po arabska
bCycgfsb
BArtłomiej
rok temu
Jako taka z człowieka ma tylko skórę, nawet w głowie. Człowiek ma jeszcze mózg, uczucia, godność osobistą, honor. Skóra ma tylko skórę. Wszędzie.
gość
rok temu
Głupie puste i brzydkie c****o.
niewierny
rok temu
Pojechała, aby pławić się w luksusie, za pieniądze muzułmanów. Jak jej tam tak dobrze, to niech już nie wraca. Zostanie tam 32 nałożnicą księcia i do haremu.
gość
rok temu
Brak rozumu, przyzwoitości, brak człowieczeństwa to wizytówka tej kobiety!
gość
rok temu
mieszkam w saudi.. jest tu masa polakow. generalnie ludzie nie maja pojecia jak tu jest ze wzgledu na bardzo limitowane informacje o kraju. frustruje tylko po co pisac o czyms o czy nie ma sie pojecia?
gość
rok temu
Dubajska patologia i szmatławiec za szejkową forsę...... zrobic sobie badania na.......
...
Następna strona
bCycgfsD