Sobota 15.12.2018 18:45

Internauci oburzeni! Popularna polska influencerka przyjęła zaproszenie arabskiego księcia-mordercy

Anna Skura

Internauci oburzeni! Popularna polska influencerka przyjęła zaproszenie arabskiego księcia-mordercyBo narobieniu niemałego szumu spowodowanego relacjonowaniem wystylizowanego porodu oraz obdarzeniem córeczki bynajmniej niebanalnym imieniem, Melody Imaan, Anna Skura wraca, żeby jeszcze raz podgrzać atmosferę w polskiej blogosferze.

Nikogo nie dziwią już co prawda sponsorowane wyjazdy influencerek, zachwycających się na swoich profilach społecznościowych cudownymi widokami, za które nie musiały zapłacić złamanego grosza. Skura przeciera nowe szlaki w irytowaniu swoich odbiorców. Jej najnowsza podróż była bowiem sponsorowana przez następcę tronu Arabii Saudyjskiej, Mohammeda bin Salmana. Fakt ten nie wywołałby pewnie aż tylu emocji, gdyby nie to, że książę Mohammed wysławił się ostatnio zleceniem okrutnego zabójstwa Dżamala Chaszodżdżiego, saudyjskiego dziennikarza i krytyka politycznego.

Sprawę szybko skomentował Artur Kurasiński, konsultant biznesowy i medialny, który poświęcił Skurze mało przychylny cytat z historii czeskiej kinematografii: "gdyby głupota mogła unosić, latałby pani jak gołębica".

Anna co prawda czym prędzej usunęła ze swojego profilu informację, na kogo zaproszenie przybyła do Arabii, jednak było już za późno, żeby powstrzymać lawinę krytyki.

Świat się kończy. Zachwyt nad krajem w którym codziennie morduje się ludzi. W którym kobieta nie jest w stanie sama wyjść na ulicę, a nawet jak wyjdzie w towarzystwie męża musi być ubrana po czubek głowy. Kraj w którym za gwałt to kobietę się zabija a nie mężczyznę. Kraj który zleca poćwiartowanie niewygodnych sobie dziennikarzy. Kraj który jest odpowiedzialny za głód w Jemenie mimo, że sam ocieka złotem i luksusem... brawo

to prawda! Wstyd i bezmyślność! Post został edytowany i usunięto z niego, że to sam książę zaprosił Panią Anie... - możemy poczytać pod kontrowersyjnym postem.

Naturalnie zamiast skupiać się na możliwych konsekwencjach swojej wycieczki oraz tego, kto tak naprawdę sponsoruje jej przyjemności, Ania postanowiła porozpisywać się na temat, ile krajów zdążyła już zwiedzić, a ile odwiedzała nawet kilkakrotnie. Post został też zwieńczony inspirującym cytatem "Wherever you go, go with all your heart", co jest dość ciekawą deklaracją, biorąc pod uwagę, że na swoje ostatnie wypady Skura wybierała się sama, zostawiając kilkumiesięczną córkę w domu.

Zobacz: Anna Skura ZOSTAWIŁA półtoramiesięczne dziecko i pojechała na Bali. Fanki: "Noworodek potrzebuje przede wszystkim bliskości, ciepła i mamy"

Myślicie, że to tylko kwestia czasu zanim Ania zacznie promować Koreę Północną?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Wherever you go, go with all your heart❤️ .... Niezwykle zaproszenie i to do tak niezwykłego miejsca. Czy kiedyś wyobrażałam sobie, że odwiedzę ten kraj.A jednak! .... Podróż do Arabii Saudyjskiej, do kraju, który otwiera się na turystów i chce pokazać światu swoją kulturę. Mam niespotykaną okazje zwiedzać i poznawać miejsca, które jeszcze nie są dostępne dla turystów, ale niedługo być może będą.Cieszę się, że mogę tego doświadczyć jako pierwsza Polka i podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami. Obejrzyjcie stories , widoki „zwalą was„. Stay tuned! .... BTW Arabia Saudyjska jest moim 65 odwiedzanym krajem (heh tak, ja tez myslam, ze ich jest więcej. Myśle,ze gdyby chociaż co drugą podróż liczyć odzielnie pewnie zbliżałabym się do setki, a tak Bali, USA, Maroko i wiele innych było na mojej liscie już kilkanaście razy (!!!), kraje tak mało popolarne jak Senegal czy Gambia odwiedziłam po 3 razy😅 .... #riyadh #saudiArabia #ArabiaSaudyjska #TravelLikeAgirl #dress @zaquad #pants @egarderobe

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)Gru 14, 2018 o 12:59 PST

fot. Instagramfot. Instagramfot. Instagram
fot. East News

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (750)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 750
Odpowiedz
1523 52
zgłoś
Gość 15.12.2018 18:46
Pewnie sama nie wie co promuje.
Odpowiedz
127 13
zgłoś
gość 15.12.2018 18:46
Dramat!!
Odpowiedz
1230 37
zgłoś
Gość 15.12.2018 18:47
Ta kobieta jest do bolu nijaka. Komu płaci za promocje?
Odpowiedz
124 11
zgłoś
gość 15.12.2018 18:47
Nie lubie jej.
Odpowiedz
208 12
zgłoś
Ewa 15.12.2018 18:47
Faktycznie żenada...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 750