Piątek 12.07.2019 00:20

Poznajcie nową "Królową Życia", modelkę tatuaży i amatorkę tureckiej chirurgii plastycznej - Lalunę Unique i jej narzeczonego Gabryela (ZDJĘCIA)

Laluna Unique Królowe Życia

Walcząc o swoją pozycję na rynku, stacja TTV wpadła na genialny pomysł przybliżenia Polakom życiorysów grupy niezwykle barwnych kobiet o nierzadko podejrzanej przeszłości w programie Królowe Życia. Kluczem do sukcesu produkcji TTV okazałą się Dagmara Kaźmierska. Kobieta ma za sobą co prawda epizod więzienny i działalność w grupie przestępczej, jednak nie sposób odmówić jej naturalnej charyzmy, której brakuje pozostałym bohaterom "Królowych".

Zobacz: Bosa Dagmara z "Królowych życia" NA WÓZKU INWALIDZKIM zachwala wlewy witaminowe

W 6. sezonie do grona pań, które "manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują" dołączyła królowa Kasia z Oławy, znana w sieci pod jakże sugestywnym pseudonimem Laluna Unique. Widzowie poznali ją w momencie powrotu z Turcji, gdzie sprawiła sobie świeżutką parę pośladków. Nienaganna figura jest niezwykle istotna w pracy Laluny, bowiem zarabia ona na chleb jako "modelka tattoo", chociaż sami do końca nie rozumiemy, na czym miałaby polegać taka praca. Musi być ona jednak wyjątkowo dochodowa, biorąc pod uwagę drogie ubrania i akcesoria, w których Laluna prezentuje się na Instagramie. Wcale nie mniejszą uwagę do swojego wyglądu przywiązuje partner Kasi, Gabryel Vicenzo, który na Instagramie przedstawia się jako model fitness i trener personalny.

Zobaczcie kolorowe życie Laluny i Gabryela. Dobrana z nich para?

« Poprzednie 1/14

Poznajcie nową "Królową Życia", modelkę tatuaży i amatorkę tureckiej chirurgii plastycznej - Lalunę Unique i jej narzeczonego Gabryela

2Poznajcie nową "Królową Życia", modelkę tatuaży i amatorkę tureckiej chirurgii plastycznej - Lalunę Unique i jej narzeczonego Gabryela