Trwa ładowanie...
Przejdź na

Julio Iglesias przegrał sprawę o ojcostwo. Enrique ma kolejnego brata

72
Podziel się:

Javier Sanchez Santos okazał się jednak biologicznym synem piosenkarza. Zdziwieni?

Julio Iglesias przegrał sprawę o ojcostwo. Enrique ma kolejnego brata

Julio Iglesias to jeden z najpopularniejszych hiszpańskich piosenkarzy. Jego kariera trwa nieprzerwanie od 1968 roku. Ojciec Enrique Igesiasa znany jest nie tylko ze swojej działalności muzycznej, ale także z wielkiego zamiłowania do kobiet. Owocami licznych romansów i miłosnych podbojów artysty jest spora gromadka dzieci. Muzyk właśnie przegrał rozprawę w sądzie i musiał oficjalnie uznać swoje dziewiąte dziecko.

10 lipca sąd w Walencji ogłosił, że Javier Sanchez Santos jest biologicznym synem Iglesiasa. Piosenkarz jak dotąd nie chciał uznać mężczyzny za swoją latorośl i wielokrotnie odmawiał badań DNA. Matką Santosa jest portugalska baletnica Maria Edite, która w 1975 miała przelotny romans z piosenkarzem.

Sprawa uznania ojcostwa toczyła się latami. Już w 1992 roku dowiedziono na drodze sądowej, że mężczyzna jest potomkiem Iglesiasa, jednak sąd drugiej instancji uchylił wyrok. Po latach 75-latek i jego syn z nieprawego łoża ponownie spotkali się, by rozstrzygnąć spór. Adwokat Santosa przedstawił niezbite dowody ostatecznie rozstrzygające kwestię ojcostwa. Przedstawiono testy DNA i wskazywano również na niesamowite podobieństwo Santosa do jego rzekomego ojca.

Co ciekawe, artysta nie wyraził zgody na laboratoryjne testy. Materiał genetyczny pobrano ze śmieci, które wyrzucił jeden z synów Iglesiasa.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(72)
Gość
5 lata temu
Wolałabym byc sierota niż mieć ojca który mnie nie chce
gość
5 lata temu
Bardzo przykre. Gdyby Julio wiedział, że nie jest jego ojcem, to by się bez problemu zgodził na badania DNA. A skoro tak odmawiał z uporem maniaka, no to wiedział, że przegra. Najgorsze jest to, że tyle lat szedł w zaparte. Zapewne chodzi mu o pieniądze. Masakra mieć takiego ojca :-(
Gość
5 lata temu
Słabe to bardzo tak się wypierać dziecka i odmówić badań
IVANKA
5 lata temu
Obrzydliwe zachowanie pseudo tatuśka. Takie zachowania powinno być piętnowane i karane przez sąd grubą kasą, stosownie do majątku. Co to znaczy odmawiał badań!!
Gość
5 lata temu
Do ru*hania pierwszy, do odpowiedzialności ostatni.
Najnowsze komentarze (72)
Mlk
3 lata temu
Winie nie tylko julia ale także marie edit bo na pewno ladowala mu się do łyżka i dawała sygnały że on jej bardzo się podoba
Gość
5 lata temu
No podobny bardzo
Gość
5 lata temu
Lovelas zakichany... trzeba było myśleć ...
gość
5 lata temu
Jakim trzeba być bezmózgim ruch***em, żeby niechcący narobić tyle dzieci z różnymi kobietami, a potem walczyć z nimi, gdy dziecko jest już na świecie, uchylać się od obowiązku, choćby alimentacyjnego, posiadając do tego niemały majątek?
Gość
5 lata temu
Fagas
fuj
5 lata temu
obrzydliwiec latał na lewo i prawo z tym swoim wackiem
Gość
5 lata temu
No tak, ojciec ktory nie chce uznac dziecka ... podobnego do niego jak dwie krople wody. To faktycznie lepiej byc sierota. Coz to za g***i starzec
Gość
5 lata temu
Będzie wojna o spadek jak się stary zawinie... i o prawa autorskie do piosenek, tantiemy itp. pewnie też. Ty chodzi tylko o duuuuuuuuużą kase po śmierci starego i o nic więcej
gość
5 lata temu
Powinien brać przykład z Micka Jaggera,który uznaje każde swe dziecko i je wyprowadza wraz z jego matka!!tacy,, siewcy,,bezmyślni mnie brzydzą!to są nie dobrzy ludzie!jak można sadzić się z własnym dzieckiem latami!!tom Jones robi to samo!!
Będzie spadek...
5 lata temu
I będzie wielka kasa, o to tu tylko chodzi.
Gość
5 lata temu
Mógł się dziadek za młodu wysterylizować.
Gość
5 lata temu
Jak się naważy piwa to trzeba je wypić, taka prawda! Nie trzeba było sypiać z kim popadnie! Opłakane i niesmaczne konsekwencje...Stary i g***i!
gość
5 lata temu
a to dziad zawszony
gość
5 lata temu
Iglesias jest teraz podobny do Berlusconiego, a nie do swoich synów
...
Następna strona