Piątek 12.07.2019 00:00

Furgonetka do propagandy przeciw społeczności LGBT została zwandalizowana przez aktywistki! (FOTO)

Stop Bzdurom Tomasz Kammel

Furgonetka do propagandy przeciw społeczności LGBT została zwandalizowana przez aktywistki! (FOTO)Zasada dziel i rządź sprawdza się w polityce już od tysiącleci. Nic więc dziwnego, że polska prawica raz po raz sięga po nią, licząc na to, że strach przed "obcym" będzie w stanie lepiej zmobilizować elektorat niż solidnie przygotowana reforma edukacji. Straszenie "na imigranta" nie działa już od dłuższego czasu, dlatego za nowego arcywroga środowiska przyjazne rządowi obrały sobie osoby homoseksualne, które w dość niejasny sposób mają ich zdaniem przyczyniać się do degradacji polskiego społeczeństwa za pomocą edukacji seksualnej - największego zła w oczach konserwatystów.

Zobacz: Tomasz Kammel wspiera społeczności LGBT: "Jak oni się czują, gdy homoseksualizm wrzuca się do jednego worka z pedofilią?"

Przerażeni wizją schyłku powszechnej ignorancji fundamentaliści ruszyli na ulice, aby tam za pomocą banerów, furgonetek i megafonów przekonać społeczeństwo, że homoseksualizm jest równy pedofilii. Służący do szerzenia nienawistnej propagandy pojazd szybko trafił na celownik równościowych aktywistów. Wehikuł kłamstw i pseudonaukowych wynurzeń został całkowicie pokryty grafiti w ostatnią środę, co skutecznie uniemożliwiło mu ponowne włączenie się do ruchu drogowego.

Przypomnijmy: Fani Barbary Kurdej-Szatan krytykują PiS: "Wolność słowa w naszym kraju NIE ISTNIEJE!"

Takie zdjęcia zostały nadesłane redakcji. Jak zawsze składamy wyrazy uznania nocnym malarkom. Fundacja Pro - Prawo do Życia - wszystko co możemy powiedzieć to wesołych 100 tysięcy podpisów! PS. Na reszcie nadesłanych zdjęć widać, że ktoś zamalował wam tablice. To strasznie słabo, bo wszystkie wiemy, że z niewidoczną tablicą rejestracyjną nie można włączać się do ruchu - czytamy na facebookowym profilu Stop Bzdurom.

fot. Facebook/@stopbzduromfot. Facebook/@stopbzduromfot. East News
fot. East News

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (228)

Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 12.07.2019 11:10
gość:
gość:
Gość:
Gość: Nie dla rozpowszechniania homoseksualizmu!
Czy osoby ktore hejtuja osoby LGBT+ moga w koncu zrozumiec, że jedyne czego chcemy to miec równe prawa co osoby hetero - prawo do wziecia slubu czy wspolnego kredytu z moja partnerka pozostaje dla mnie jedynie w strefie marzeń. Martwie soe, co by bylo gdyby trafila do szpitala, a mnie nawet nie przyslugiwaloby prawo do informacji... czy mozecie sobie wyobrazic jak wyczerpujace jest takie zycie?
Kredyt możesz wziąć z obcą osobą, więc nie wypisuj bzdur. To samo w szpitalu - zawsze pacjenta się lekarze pytają komu mogą udzielać informacji, udzielą Twojemu partnerowi/partnerce nawet telefonicznie - więc znowu proszę nie powielaj bzdur. Rozumiem, że chcecie ślubów, zmiany prawa spadkowego itd. ale wiele o czym piszesz jest w waszym zasięgu, wystarczy się trochę POUCZYĆ.
Gorzej jak trafiasz z ulicy i nie jesteś w stanie powiedzieć.
Ślub od dawien był udzielany kobiecie i mężczyźnie. Nie wiesz o tym? Jesteś homo? twój wybór i uszanuj to jak jest ze ślubu nie weźmiesz a jak chcesz to wyjeżdżaj gdzie indziej bedzie Ci o niebo lepiej. Ślub kobiety z mężczyzna jest normalne bo zawsze tak było a ślub tej samej płci to się miesza z normalnością... żal mi was naprawdę. Chcecie walczyć o swoje, walczcie gdzie indziej bo szkoda ze za ojczyznę byście tak nie walczyli.
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 12.07.2019 11:10
gość: No dobra. A z innej beczki. Chcecie żeby wasze dzieci w wieku 6-10lat uczyły się w szkole pozycji seksualnych i tych homoseksualnych również? Żeby waszym dzieciom w tak młodym wieku mówiono że pan z panem i pani z pania to coś normalnego?
Uczą się, że kontakt fizyczny - każdy - wymaga świadomej dobrowolnej zgody drugiej osoby, co wiadome środowiska nazywają "nauczaniem wyrażania zgody na seks" i zrównują to z zachęcaniem do seksu, podczas gdy naprawdę zniechęca się do pochopnych eksperymentów, ulegania presji rówieśniczej w tym temacie i bardzo podkreśla konieczność dbania o zdrowie i bezpieczeństwo, gdy już do kontaktu dojdzie.
Odpowiedz
6 5
zgłoś
gość 12.07.2019 11:18
Gość: W Singapurze homoseksualizmu jest zakazany. I co i żyją ludzie i się nie buntują co Państwo mówi na temat wielu tam zakazów. A u nas chcą robić zachód. Co kraj to obyczaj. Ogarnijcie się.
Wooow. Doceniam, że nie proponujesz brać przykładu z regionów, w których edukacja dziewcząt jest zakazana.
Odpowiedz
7 0
zgłoś
Gość 12.07.2019 11:35
gość:
gość: To jest portal o celebrytach czy LGBT? Rozumiem parę artykułów na ten temat, ale wy macie już obsesję. Ostatni raz jestem na tej stronie.
Zaraz obsesję. To raczej biedna, przegrana Nositorbina ma pierDodolca na punkcie Rozenek, odkąd Małgośka tworzy szczęśliwy związek z jej byłym zdRadkiem.
Lecz się.
Odpowiedz
3 3
zgłoś
Gość 12.07.2019 11:45
Gość: Nie dla rozpowszechniania homoseksualizmu!
Lol, ale Jak Ty sobie wyobrażasz to rozprzestrzenianie homoseksualizmu? Przecież to nie choroba zakaźna... XD