Sobota 29.06.2019 17:15

Fani Barbary Kurdej-Szatan krytykują PiS: "Wolność słowa w naszym kraju NIE ISTNIEJE!"

Barbara Kurdej-Szatan

Fani Barbary Kurdej-Szatan krytykują PiS: "Wolność słowa w naszym kraju NIE ISTNIEJE!"

Barbara Kurdej-Szatan przez długi czas funkcjonowała w świadomości Polaków jako "pani z reklamy sieci komórkowej". Szansę na nieco ambitniejszą karierę dała jej Telewizja Polska. Jej rola w ciągnącym się od lat serialu M jak Miłość skradła serca telewidzów. Przyjemna aparycja, wyluzowanie i uśmiech na twarzy zagwarantowały Basi kolejne intratne propozycje. Spróbowała swoich sił w konferansjerce, prowadziła The Voice of Poland czy Dance, dance, dance, w którym celebryci kopiowali układy taneczne artystów bardziej od nich utalentowanych.

PRZYPOMMNIJMY: Barbara Kurdej-Szatan wylatuje z "The Voice"! To kara za jej POGLĄDY POLITYCZNE

W pewnym momencie Basia zaczęła "wyskakiwać z lodówki" na Woronicza, przez co władze TVP miały zakończyć z nia współpracę. Prawdziwym zaskoczeniem oficjalna decyzja władz Telewizji Polskiej, które odebrały aktorce dwa programy: The Voice of Poland i The Voice Kids.

Szybko okazało się, że Basia została zwolniona nie przez swój "monopol na prowadzenie show", a przez poglądy polityczne. Kurdej-Szatan wzorem innych celebrytek chętnie angażowała się w inicjatywny o zabarwieniu politycznym. Branie udziału w protestach w obronie sądów czy wspieranie Rafała Trzaskowskiego w walce o fotel prezydenta Warszawy, zważyły na jej losach w TVP.

PRZYPOMNIJMY: Barbara Kurdej-Szatan wydała oświadczenie w sprawie zwolnienia z TVP: "Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób"

33-latka bardzo mocno skomentowała karę, jaką nałożyła na nią stacja za "polityczne nieposłuszeństwo". W instagramowym poście przyznała, że jest rozczarowana sposobem, w jaki TVP się z nią pożegnało. Fani aktorki są zniesmaczeni, a pod jej emocjonalnym oświadczeniem ostro krytykowali PiS:

Przykro, że osoby o innych poglądach niż partia rządząca długo się nie utrzymują w tej telewizji. Każą płacić abonament, by słuchać poglądów PiS-owskich. TVP Telewizja Polska niby, a jest tak podporządkowana władzy, że aż śmieszne.

Kochana Pani Basiu, występowanie w TVPiS to wstyd!!! I dobrze, że Pani odchodzi, bo i tak mało ludzi ogląda tę telewizję. Kolejny raz TVP pokazało, jak wygląda u nas demokracja.

Jak widać, Basiu, wolność słowa niestety w naszym kraju nie istnieje.

Zgadzacie się ze spostrzeżeniami fanów Basi?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Skoro już wszystko wiadomo... parę słów ode mnie :) to były piękne lata ! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów - Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance - było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam ! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem. Chciałabym ogromnie podziękować: Rinke Royens - za to, że zawsze we mnie wierzyłeś i wciąż wierzysz i ufasz! Tomuś @tomaszkammel za wszystkie słowa wsparcia, pomoc i niezwykłą otwartość💜 Sibi - uwielbiałam Twój głos w słuchawce reżyserskiej i nasze szalone przywitania🤪 i za ratowanie - kiedy była potrzeba :D Majaczku @pocolanamis za piękne scenariusze i świetne charakterologiczne wyczucie !!! I za odważne dodatki apropos różnych śmiesznych sytuacji... :P Maciuś @maciejmusial_official za wspólne flow, radochę i profeskę :) i w ogóle - za to, że tacy jesteście fajni i normalni i pracowici i konkretni i z poczuciem humoru i dystansem !!!💜najcenniejsze dla mnie jest to, że - jak powiedział Rinke - stworzyliśmy TEAM !💪 było SUPER !!!! Ściskam całą ekipę ! Dziękuję baaaardzo całej wspaniałej PUBLICZNOŚCI za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór💜 dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak - było wspaniale! :))) mojej boskiej następczyni i koleżance Idzie @idavictoria (tak czytałam?) życzę samych najlepszych wrażeń i chwil ! :) fajnie, że kolejna artystyczna dusza przejmie pałeczkę✌️ a u mnie? Coś się kończy...coś zaczyna :D ✌️

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)Cze 29, 2019 o 4:39 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (241)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 241
Odpowiedz
416 35
zgłoś
Gość 29.06.2019 17:16
Owszem, ciężko z wolnością słowa jest. Nie tylko w Polsce. W internecie i na całym świecie również. Na 🐩 - ku przede wszystkim wolność słowa, jest mocno tuszowana.
Odpowiedz
550 69
zgłoś
Gość 29.06.2019 17:16
Coś późno na oczy przejrzała, tyle lat jej posadka w reżimowej tv pasowała?
Odpowiedz
431 49
zgłoś
Gość 29.06.2019 17:16
Nie lubię jej
Odpowiedz
562 53
zgłoś
gość 29.06.2019 17:17
Jacy fani ?!
Odpowiedz
187 14
zgłoś
Gość 29.06.2019 17:17
Aferka z biletami na festiwal- pamiętamy! Celebrytka z reklamy 😂
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 241