Trwa ładowanie...
Przejdź na

Barbara Kurdej-Szatan wylatuje z "The Voice"! To kara za jej POGLĄDY POLITYCZNE

244
Podziel się

Nieoficjalnie mówi się, że podpadła szefostwu TVP. "Wsparła Rafała Trzaskowskiego".

Barbara Kurdej-Szatan wylatuje z "The Voice"! To kara za jej POGLĄDY POLITYCZNE
bCYcJVbF

Aż trudno uwierzyć, że kariera Barbary Kurdej-Szatan rozpoczęła się zaledwie 6 lat temu, od reklamy sieci telefonii komórkowej. Podobno twórcom kampanii wpadła w oko jeszcze gdy z chórem Soul City występowała w X Factorze. Od tamtej pory sprawia wrażenie, jakby znajdowała się wszędzie, zupełnie jakby w TVP nie było innych prezenterek.

Podobno telewizja publiczna też doszła do wniosku, że Basia już się opatrzyła. Jak donosi magazyn Party, postanowiła odsunąć ją od prowadzenia The Voice od Poland i The Voice Kids.
Według naszych informacji, TVP uznała, że Kurdej-Szatan zbyt często pojawiała się jako prowadząca show - potwierdza gazeta. Dlaczego jednak zamiast dokonać zmian w jednym programie, zrezygnowano z niej od razu w obu? - dopytuje.

bCYcJVbH

Podobno sprawa ma drugie dno, a konkretnie polityczne. Szefowie celebrytki ponoć od dawna krzywo patrzyli na jej wpisy o zabarwieniu politycznym jakie zamieszczała na portalach społecznościowych. W jednym z nich porównała nawet Polskę do Białorusi.

Osoby z produkcji przypuszczają, że Barbarze zaszkodziło to, że nie kryła się ze swoimi poglądami politycznymi, brała udział w protestach w obronie sądów. wsparła Rafała Trzaskowskiego w kampanii o fotel prezydenta Warszawy, wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła paradę równości - pisze Party.

Za karę TVP, oprócz odsunięcia jej od prowadzenia dwóch programów, zabroniła Basi także wystąpić na koncercie literackim podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. W rewanżu celebrytka dogadała się z Polsatem, który w czerwcu organizuje własny festiwal w Opolu i wystąpi właśnie na nim.

bCYcJVbN
bCYcJVci
KOMENTARZE
(244)
gość
rok temu
nareszcie , tylko to nie powinno być za poglądy ale za drewno w tyłku
gość
rok temu
jezu...i dobrze. już za dużo jej jest wszędzie.
gość
rok temu
nie jestem hejtrem, obiektywnie ona jest drętwa strasznie, zobaczcie Kammela czy nawet Maćka Musiała, naturalny luz a nie jakieś wymuszone i wyuczone pozy
bCYcJVcj
Gość
rok temu
NARESZCIE! BRAWO!
Gość
rok temu
Ona zawsze była w stronę innych stacji niż TVP wiec wyszło jak wyszło
Najnowsze komentarze (244)
Gość
rok temu
W koncu jest :)))
gość
rok temu
Ma własne poglądy i to się chwali. Gdyby TVP miała pomysły na dobre programy to i obsada prezenterek byłaby zróżnicowana. To dobry moment na pożegnanie z TVP, w końcu to nie koniec świata... chociaż jak patrzę na jakość programów , to jednak ,,koniec świata'' Z pewnością wystąpi w innej stacji, bo najlepsi pną się wyżej i właśnie tego jej Życzę-dynamicznej kariery.
Zizi
rok temu
Jakie Poglądy ??? POpieranie złodziei i aferzystów oraz donosicieli z POKO to są POglądy !!! To wstyd i hańba Pani Szatan czy Kurdej czy jak tam Pani się wabi !!!
Gość
rok temu
Najwyższa pora!!!
gość
rok temu
brzydka beztalencie i fatalnie ubrana
gość
rok temu
Opatrzyła sie już,wszędzie jej było pełno!
Gość
rok temu
Ciekawe. Musiał i Kamel też wyleca? Tez byli i wspierali parade. Niektorzy moga miec poglady a inni nie. Od 20 lat ci sami prowadza wszedzis. Czas na mloda krew.
gość
rok temu
Nie uważacie,że najwyższy czas postawić na kogoś innego.Jak można do znudzenia obsadzać ciągle tę samą osobę we wszystkich programach.
bCYcJVcb
Gość
rok temu
Guzik prawda ! Jest drętwotą i najwyższy czas na taki ruch ze strony producenta. MASAKRA - od początku. Jaka ładna taka nijaka.
gość
rok temu
Nie trawie jej i tego kija w tyłku jej ale co jak co ale to kolejna sytuacja ze nie można być sobą w mediach... trzeba udawać kogoś kim się noe jest niesubordynacja jest karana
Gość
rok temu
Wkoncu! Ile można te same drewno oglądać. Najwyższy czas na kogoś nowego
Gość
rok temu
NARESZCIE!!!!!!!!!!!!
Gość
rok temu
NARESZCIE!!!!!!!!!!!!
Gość
rok temu
Jak to prawda to dużo straci
...
Następna strona
bCYcJVcD