Piątek 19.07.2019 07:00

Małgorzata Kożuchowska daje rady Weronice Rosati? "Na nowo uwierzyła w miłość"

Weronika Rosati Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska daje rady Weronice Rosati? "Na nowo uwierzyła w miłość"

O Weronice Rosati często mówiono, że ma wszystko: zjawiskową urodę, karierę zagraniczną i dobrze sytuowanych rodziców. Niestety aktorka nie miała nigdy szczęścia w miłości, co dobitnie pokazał też jej ostatni związek - ten z Robertem Śmigielskim.

Rosati i Śmigielski toczą batalię sądową, w której ustalają prawa do opieki nad ich córką. Po zakończeniu związku, w którym padły mocne oskarżenia o przemoc i znęcanie się, byli kochankowie muszą jeszcze dogadać się w kwestii dziecka. To ono dla obojga z pewnością jest najważniejsze.

Cenne rady w tej kwestii daje Weronice podobno Małgorzata Kożuchowska. Obie panie spędzały ostatnio czas na Sycylii, gdzie miały chwilę na rozmowę. Jak donosi Na żywo, Małgosia miała radzić Weronice, by ta jeszcze raz przemyślała, czy warto drzeć koty z Robertem.

Weronika była pod wrażeniem rodziny Małgosi, bo towarzyszyli jej mąż Bartek i synek Jasio. Zachwycało ją, jak wspaniale się uzupełniają, troszczą się o siebie i o dziecko. To spotkanie pozwoliło jej na nowo uwierzyć w miłość - twierdzi informator tygodnika.

Wyobrażacie sobie, że Weronika i Robert kiedykolwiek mogliby jeszcze spróbować wejść do tej samej rzeki?

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska i Weronika Rosati brylują w bogatych sukniach na zagranicznym festiwalu. Krytycy dopytują: "Kiedy czas dla rodziny?"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (128)

Odpowiedz
4 3
zgłoś
Gość 19.07.2019 07:40
Zeby byc w takim zwiazku to trzeba miec normalny charakter a nie qrewski
Odpowiedz
5 4
zgłoś
gość 19.07.2019 07:48
Gość:
gość: Gosia M z Rcb i mój jeszcze mąż też pojadą w „delegację” na Sycylię
Ale czym sie przejmujesz? Bedziesz to rozpamietywqc, a rozwod ! I zajmij sie swoim zyciem. Masz tylko jedno
Dokładnie , wszyscy wiedzą że mąż ją zdradza a ta myśli ,że napiętnuje kochankę na pudlu to nagle zerwą romans ...żałosne ...Moja sąsiadka też tak robiła , pobiła nawet kochankę , mąż na 3 miesiące wrócił i potem oficjalnie do kochanki wrócił ...a z żony wszyscy się śmieją
Odpowiedz
3 4
zgłoś
Gość 19.07.2019 07:49
Biedna Werka. Żuławski kiedyś coś...
Odpowiedz
5 2
zgłoś
Gość 19.07.2019 07:55
Rosati miała inny nos za młodu (zdjęcie nr 1) i inne zęby.
Odpowiedz
5 4
zgłoś
gość 19.07.2019 07:56
Jak czytam te komentarze ile ona miała partnerów to mi słabo, to jej sprawa i nie wiem jak można kogoś obrażać, wszyscy mieli tylko jednego? Czy lepszy jest ten co spał z 3 osobami od tego co z 10? Czemu? Dla mnie zaściankowość...
Ładowanie komentarzy…