Trwa ładowanie...
Przejdź na

Deynn zachwyca się nowymi piersiami: "Są okrągłe, więc nawet JAK MI SIĘ PRZEKRĘCĄ, to tego nie odczuję"

140
Podziel się

Influencerka opowiedziała o dramatycznym losie swojego biustu. Współczujecie jej?

Deynn zachwyca się nowymi piersiami: "Są okrągłe, więc nawet JAK MI SIĘ PRZEKRĘCĄ, to tego nie odczuję"
bDmEbTiZ

Deynn i Majewski od czasu przeprowadzki do USA przechodzą niezrozumiałą dla wielu przemianę. Dzielą się z fanami "głębokimi" refleksjami, przestało zależeć im na sławie, a ostatnio założyli własną fundację. Influencerska para zapowiedziała również, że w przypadku ewentualnego błogosławionego stanu Deynn, nie pójdą śladem innych celebrytów i nie będą starali się spieniężyć ciąży.

Skupili się za to na szczegółowej relacji z operacji powiększenia biustu, jaką niedawno przeszła Marita. Na youtubowym kanale pary pojawił się czterdziestominutowy wywiad prowadzony przez Daniela, w którym jego żona opowiada o dwóch zabiegach zmieniających kształt piersi.

bDmEbTjb

Historię biustu zaczęła od samego początku:

Jako nastolatka byłam bardzo szczupła, miałam bardzo mały biust. Później jak wystrzeliło to z procy i nie chciało się zatrzymać, bo ten biust mi rósł i rósł. Zaczęłam dużo jeść, zaczęłam tyć, jeść wszystko co popadnie. Biust zaczął jeszcze bardziej rosnąć. Miałam miseczkę D-E naturalnie, ale z tych jędrnych piersi zaczęło się robić coś niefajnego, bo tego tłuszczu było za dużo […] To były takie dorodne, tłuściutkie piersi - wspominała.

bDmEbTjh

Z czasem Deynn przeszła na dietę, a zrzucenie kilogramów przełożyło się na wygląd jej biustu. Na piersiach zaczęły pojawiać się rozstępy, a rozmiar miseczki spadł do A-B:

To było tak o, kiedy one się stały zerem. To było dla mnie tak przełomowe, że mówię: Daniel, będzie chyba grana operacja.

Twierdzi, że pierwszy zabieg pomógł jej pozbyć się kompleksów:

To mi wchodziło na psyche. Przy Danielu nie czułam się komfortowo. […] Gdybym się urodziła z małym biustem i przez całe życie miała A, to operacja pewnie byłaby moim widzimisię, a nie koniecznością.

bDmEbTji

Zabieg kosztował 17 tysięcy złotych, a za kurację po operacji influencerka zapłaciła jeszcze dodatkowe 1,5 tysiąca:

Poszłam na konsultację do doktora i liczyłam, że on mi pomoże.[…] Doktor mi powiedział, że przy okrągłych implantach trzeba będzie robić plastykę piesi. […] Powiedział, że ładnie będą wyglądać piersi anatomiczne. Wybraliśmy 300 mililitrów. Rok od operacji byłam bardzo zadowolona. Pamiętam, że cały Internet miał bekę, że mam autostradę między piersiami. […] Długo czekałam, aż te piesi staną się luźniejsze.

Z czasem sztuczny biust Deynn zaczął żyć własnym życiem. Okazało się, że przez sportowy tryb życia implant się przekręcił. Przerażona Marita nie chciała jednak poddać się plastyce piersi, ponieważ obawiała się widocznych blizn:

_**Kurczę, żyć z takimi piersiami i ryzykować, że coś mi może się stać? Czy robić i mieć blizny?**_ - zastanawiała się.

bDmEbTjj

Mniej ryzykowny okazał się kolejny zabieg powiększenia biustu. Tym razem wybrała większe od poprzednich, okrągłe implanty:

Mam kształt okrągły, implant 425 mililitrów. […] Mam rozmiar D. Są to piersi okrągłe, więc nawet jak mi się przekręcą, to ja tego nie odczuję. […] Gdybym zrobiła mniejsze, to bym musiała mieć plastykę piesi, czyli te cięcia, o których wam mówiłam.

Jeszcze przez cztery tygodnie nie będzie mogła nadwyrężać górnych partii ciała. W przydługim filmiku przyznała, że ból po drugiej operacji został zredukowany dzięki wlewom kroplówkowym, które przygotowały ją do zabiegu.

Zobacz także: Spodziewaliście się, że opowie światu ze szczegółami historię swojego biustu?
bDmEbTjk
bDmEbTjC
KOMENTARZE
(140)
Gość
rok temu
Ameba umysłowa
gość
rok temu
promuje sie na cycki bo w glowie pustka
gość
rok temu
Problemy pierwszego świata.
bDmEbTjD
Gość
rok temu
PATO-PUDEL wypiedralać z patoIogią
gość
rok temu
A mózg się czasem nie przekręcił?
Najnowsze komentarze (140)
Gość
8 miesięcy temu
Kurczę jakby nie rozumiem hejtu na Maritę bo zrobiła biust. Mnóstwo kobiet sobie robi i nie raz wyglądają przy tym naprawdę źle A ona tylko tutaj pomogła tym, które nad taką operacja myślą co akurat jest fajne
Janusz
rok temu
Mnie to po prostu przeraża. Dwadzieścia parę lat i plastikowe piersi...
Gość
rok temu
Ambitny post - spoiler jej całego filmiku Mówicie o tym co ona sama powiedziała ..... oryginalność
Gość
rok temu
Jesteście żenujący nie macie o czym pisać tylko o ty,że dziewczyna zrobiła sobie drugi raz piersi ze względu na to że przekręcił jej się implant a nie chciała martwić się o swoje zdrowie ze coś może się stać....Skończcie wypisywać te bzdety🙂
gość
rok temu
czekamy na implant mózgu
Gość
rok temu
Kobiety sa piękne naturalnie a nie po operacjach istne dno
Gość
rok temu
Bardzo pomocny filmik, jeżeli ktoś również przygotowuje się do takiej operacji
Gość
rok temu
Dwa kible
bDmEbTjv
sdd
rok temu
"śliczne" tatuażą. Za 20 lat będą narzekać, ze usuwanie boli.
gość
rok temu
niby STOP HEJT! a jednak wygląda to jak nagonka na nich.
Gość
rok temu
Kto to jest?
gość
rok temu
a ja cię lubie Maritka i Daniel
gość
rok temu
Ale towarzycho. brakuje jeszcze małego pieska
gość
rok temu
matko jedyna.
...
Następna strona
bDmEbTjX