Deynn zachwyca się nowymi piersiami: "Są okrągłe, więc nawet JAK MI SIĘ PRZEKRĘCĄ, to tego nie odczuję"

139
Podziel się

Influencerka opowiedziała o dramatycznym losie swojego biustu. Współczujecie jej?

Deynn zachwyca się nowymi piersiami: "Są okrągłe, więc nawet JAK MI SIĘ PRZEKRĘCĄ, to tego nie odczuję"

Deynn i Majewski od czasu przeprowadzki do USA przechodzą niezrozumiałą dla wielu przemianę. Dzielą się z fanami "głębokimi" refleksjami, przestało zależeć im na sławie, a ostatnio założyli własną fundację. Influencerska para zapowiedziała również, że w przypadku ewentualnego błogosławionego stanu Deynn, nie pójdą śladem innych celebrytów i nie będą starali się spieniężyć ciąży.

Skupili się za to na szczegółowej relacji z operacji powiększenia biustu, jaką niedawno przeszła Marita. Na youtubowym kanale pary pojawił się czterdziestominutowy wywiad prowadzony przez Daniela, w którym jego żona opowiada o dwóch zabiegach zmieniających kształt piersi.

Historię biustu zaczęła od samego początku:

Jako nastolatka byłam bardzo szczupła, miałam bardzo mały biust. Później jak wystrzeliło to z procy i nie chciało się zatrzymać, bo ten biust mi rósł i rósł. Zaczęłam dużo jeść, zaczęłam tyć, jeść wszystko co popadnie. Biust zaczął jeszcze bardziej rosnąć. Miałam miseczkę D-E naturalnie, ale z tych jędrnych piersi zaczęło się robić coś niefajnego, bo tego tłuszczu było za dużo […] To były takie dorodne, tłuściutkie piersi - wspominała.

Z czasem Deynn przeszła na dietę, a zrzucenie kilogramów przełożyło się na wygląd jej biustu. Na piersiach zaczęły pojawiać się rozstępy, a rozmiar miseczki spadł do A-B:

To było tak o, kiedy one się stały zerem. To było dla mnie tak przełomowe, że mówię: Daniel, będzie chyba grana operacja.

Twierdzi, że pierwszy zabieg pomógł jej pozbyć się kompleksów:

To mi wchodziło na psyche. Przy Danielu nie czułam się komfortowo. […] Gdybym się urodziła z małym biustem i przez całe życie miała A, to operacja pewnie byłaby moim widzimisię, a nie koniecznością.

Zabieg kosztował 17 tysięcy złotych, a za kurację po operacji influencerka zapłaciła jeszcze dodatkowe 1,5 tysiąca:

Poszłam na konsultację do doktora i liczyłam, że on mi pomoże.[…] Doktor mi powiedział, że przy okrągłych implantach trzeba będzie robić plastykę piesi. […] Powiedział, że ładnie będą wyglądać piersi anatomiczne. Wybraliśmy 300 mililitrów. Rok od operacji byłam bardzo zadowolona. Pamiętam, że cały Internet miał bekę, że mam autostradę między piersiami. […] Długo czekałam, aż te piesi staną się luźniejsze.

Z czasem sztuczny biust Deynn zaczął żyć własnym życiem. Okazało się, że przez sportowy tryb życia implant się przekręcił. Przerażona Marita nie chciała jednak poddać się plastyce piersi, ponieważ obawiała się widocznych blizn:

_**Kurczę, żyć z takimi piersiami i ryzykować, że coś mi może się stać? Czy robić i mieć blizny?**_ - zastanawiała się.

Mniej ryzykowny okazał się kolejny zabieg powiększenia biustu. Tym razem wybrała większe od poprzednich, okrągłe implanty:

Mam kształt okrągły, implant 425 mililitrów. […] Mam rozmiar D. Są to piersi okrągłe, więc nawet jak mi się przekręcą, to ja tego nie odczuję. […] Gdybym zrobiła mniejsze, to bym musiała mieć plastykę piesi, czyli te cięcia, o których wam mówiłam.

Jeszcze przez cztery tygodnie nie będzie mogła nadwyrężać górnych partii ciała. W przydługim filmiku przyznała, że ból po drugiej operacji został zredukowany dzięki wlewom kroplówkowym, które przygotowały ją do zabiegu.

KOMENTARZE
(139)
Gość
7 miesięcy temu
Ameba umysłowa
gość
7 miesięcy temu
promuje sie na cycki bo w glowie pustka
gość
7 miesięcy temu
Problemy pierwszego świata.
Gość
7 miesięcy temu
PATO-PUDEL wypiedralać z patoIogią
gość
7 miesięcy temu
A mózg się czasem nie przekręcił?
Najnowsze komentarze (139)
Janusz
7 miesięcy temu
Mnie to po prostu przeraża. Dwadzieścia parę lat i plastikowe piersi...
Gość
7 miesięcy temu
Ambitny post - spoiler jej całego filmiku Mówicie o tym co ona sama powiedziała ..... oryginalność
Gość
7 miesięcy temu
Jesteście żenujący nie macie o czym pisać tylko o ty,że dziewczyna zrobiła sobie drugi raz piersi ze względu na to że przekręcił jej się implant a nie chciała martwić się o swoje zdrowie ze coś może się stać....Skończcie wypisywać te bzdety🙂
gość
7 miesięcy temu
czekamy na implant mózgu
Gość
7 miesięcy temu
Kobiety sa piękne naturalnie a nie po operacjach istne dno
Gość
7 miesięcy temu
Bardzo pomocny filmik, jeżeli ktoś również przygotowuje się do takiej operacji
Gość
7 miesięcy temu
Dwa kible
sdd
7 miesięcy temu
"śliczne" tatuażą. Za 20 lat będą narzekać, ze usuwanie boli.
gość
7 miesięcy temu
niby STOP HEJT! a jednak wygląda to jak nagonka na nich.
Gość
7 miesięcy temu
Kto to jest?
gość
7 miesięcy temu
a ja cię lubie Maritka i Daniel
gość
7 miesięcy temu
Ale towarzycho. brakuje jeszcze małego pieska
gość
7 miesięcy temu
matko jedyna.
Gość
7 miesięcy temu
Są bardzo spoko. W całe nie g***i. Świetnie się ich ogląda. Sądziłam jak większość, że nic nie reprezentują oprócz góry mięśni. Ale to nie prawda. Sama się zaskoczyłam. Są zabawni i inteligentni.
...
Następna strona