Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Prokuratura sprawdza, czy Kamil Durczok podróżował z kobietą. "Taka okoliczność w śledztwie faktycznie się pojawiła"

92
Podziel się:

Jak udało nam się ustalić, dziennikarz przed feralną podróżą "imprezował przez cztery dni na Helu z kelnerką z Krakowa".

TYLKO NA PUDELKU: Prokuratura sprawdza, czy Kamil Durczok podróżował z kobietą. "Taka okoliczność w śledztwie faktycznie się pojawiła"

Od piątku nie cichną echa skandalu, którego niechlubnym bohaterem stał się Kamil Durczok. Dziennikarz prowadził samochód pod wpływem alkoholu i jadąc autostradą A1, uderzył w jeden z pachołków rozdzielających jezdnię. Ustalono, że miał 2,6 promila w wydychanym powietrzu.

Wcześniej przez kilka dni 51-latek miał imprezować nad morzem. Świadkowie twierdzą, że wychodząc z auta, Kamil "ledwo trzymał się na nogach". Na szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał.

Durczoka zatrzymano w areszcie, a następnie wypuszczono za kaucją w wysokości 15 tysięcy złotych. Skruszony Kamil udzielił mediom komentarza, w którym przeprosił "wszystkich, którzy w niego wierzyli i mu ufali". Poprosił też, aby nie zasłaniać jego wizerunku.

Jak udało nam się ustalić już wcześniej, w aucie z nietrzeźwym kierowcą znajdował się jego pies, który tuż po zdarzeniu został umieszczony w schronisku, a następnie odebrany przez znajomego dziennikarza.

Wiele wskazuje na to, że w samochodzie był ktoś jeszcze, bo w momencie kolizji wystrzeliła poduszka powietrzna na miejscu pasażera, co zostało potwierdzone przez policję. Jak tłumaczył nam serwisant z warszawskiego salonu BMW, dzieje się tak, gdy system bezpieczeństwa rozpozna obciążenie fotela, bądź gdy zapięty jest pas po stronie pasażera. Od tej reguły wyjątki zdarzają się tylko przy wyjątkowo silnych uderzeniach.

Z naszych najnowszych ustaleń wynika, że pasażerką mogła być "kelnerka z Krakowa, z którą Kamil imprezował cztery dni na Helu".

Prokurator zapytany o pasażerkę odpowiedział, że "trwają czynności w tej sprawie" i nie zaprzeczył kategorycznie, że w aucie nie było kobiety.

Taka okoliczność w śledztwie faktycznie się pojawiła, że mogła inna osoba podróżować z panem Durczokiem, ale nie została jeszcze pozytywnie zweryfikowana. Posiadamy ograniczoną ilość informacji co do tej osoby i to nie będzie łatwe, żeby do niej dotrzeć. Okoliczność ta będzie weryfikowana procesowo - poinformował Witold Błaszczyk w rozmowie z Pudelkiem.

Będziemy Was na bieżąco informować o nowych ustaleniach w tej sprawie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(92)
pałka
4 lata temu
Kamil, zejdź na ziemię, jesteś zwykłym człowiekiem, znanym, ale uwierz mi, że nikt w Ciebie nie wierzył... tzn. rodzinę i dzieci przeproś, oraz tych, których mogłeś zabić siadając na bani do auta. Przecież wiedziałeś, że musisz wrócić z nad morza, czemu piłeś??
antykomer
4 lata temu
to jakiś absurd. Koleś jechał z 2,6 promila i zamiast go zamknąć zabrać prawko to teraz będą się zajmowac jakąś kobitą. Mógł nawet z krową w bagażniku jechać. Fakt jest taki, że jechał pijany w sztorc. Czyżby to tak, że jak dziennikarz to ma być inaczej traktowany?
gość
4 lata temu
Oj Kamilu... Wyszedłeś kiedyś z choroby nowotworowej. Było ciężko ale udało się. Dostałeś drugie życie żeby go marnować? Co się z Tobą stało? Sięgnąłeś dna ale dobry Bóg wyciąga do Ciebie rękę. Zrobisz wreszcie do Niego pierwszy krok?
Gość
4 lata temu
Ale się stoczył, alkoholizm jest straszna choroba
gość
4 lata temu
Bardzo kiedyś lubiłam to co pan mówił - czyli prawdę - dawno temu. Szkoda ja i moja mama byłyśmy fankami pana Kamila, ale teraz.... przykro mi.... . Szkoda, że tak się stało. Obecnie jest pan dla mnie niewiarygodny... Odbudowanie zaufania będzie bardzo trudne dla pana.
Najnowsze komentarze (92)
Anka
4 lata temu
Panie Kamilu nie ma dna od którego nie można sie odbić. Życzę Panu duzo siły i wytrwałości.
GośćA
4 lata temu
Panie Kamilu,to jest kolejne ostrzeżenie od Boga,proszę zmienić swoje zycie.Jeszcze przed panem dużo dobrego .Musi Pan się zmienić i odciąć się od niewłaściwych ludzi i głupich postępowań.
Obserwator
4 lata temu
Żal mi go. Sukces jak narkotyk bardzo często doprowadza do tego co się temu facetowi przydażyło.
tgg00
4 lata temu
Skoro taka rozsypka człowieka, to oznacza, ze młode upki nie pomagają, ani wódka, ani używki....życie woli inne wartości...
gość
4 lata temu
Co za bagno.
Gość
4 lata temu
Ehh szkoda chlopa...
Wanda
4 lata temu
Co Ty człowieku z siebie zrobiłeś? Opamiętaj się !!!
brajan wolker...
4 lata temu
nieszkoda mi go bo powinien pryemyslec swoje postepowanie auto to niezabawka a oldpowiedzialnosc ya zdrowie i yzcie ludzi
gość
4 lata temu
20 letnia escort girl dlatego taki pustostan wsiadł z chlejusem do auta. Lans, wakache i bzykanko musi być.
Gość
4 lata temu
Ileż razy można się podnosić i upadac... Jak dzieciak a taka fajna miał żonę i był kimś bo to inteligentny gosc
gość
4 lata temu
W jego oczach widać szaleństwo. Narkoman.
gość
4 lata temu
Szkoda, ze mu członka nie odgryzła
ola
4 lata temu
już tylko na kelnerki go stać
gość
4 lata temu
Igrzyska,musicie pokazywać takie smutne zdjęcia?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie