Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zofia Klepacka komentuje post Kampanii Przeciw Homofobii o Powstaniu Warszawskim: "Nie ma zgody na Polskę Walczącą na tęczowym tle"

782
Podziel się

"To hańba!" - napisała sportsmenka. Też mieliście nadzieję, że zamilknie w sieci na zawsze?

Zofia Klepacka komentuje post Kampanii Przeciw Homofobii o Powstaniu Warszawskim: "Nie ma zgody na Polskę Walczącą na tęczowym tle"
bDzPOohx

Na początku czerwca bardzo głośno zrobiło się o windsurferce Zofii Klepackiej. Niestety, nie za sprawą sportowych osiągnięć, a skandalicznych wypowiedzi na temat homoseksualizmu, pedofilii w polskim Kościele, całej społeczności LGBT i awantury z Kingą Rusin przed lokalem wyborczym.

W międzyczasie Klepacka próbowała przeinaczać fakty. Zapierała się, że padła ofiarą manipulacji, a "media zrobiły z niej homofoba".

bDzPOohz

Choć sponsor Klepackiej, delikatnie rzecz ujmując, "nalegał", aby zaprzestała komentowania kwestii związanych ze społecznością LGBT, spod jej palców wciąż wychodzą skandaliczne komentarze.

1 sierpnia w rocznicę Powstania Warszawskiego Kampania Przeciw Homofobii zamieściła na swoim fanpage'u wpis ze słowami Związku Powstańców Warszawskich, które zostaly opublikowane po wydarzeniach na Marszu Równości w Białymstoku:

_"Większość nie ma prawa poniżać mniejszość. Silniejszy nie ma prawa bić słabszego, w tym dzieci. Nie ma zgody na akty przemocy wobec jakichkolwiek ludzi, w jakiejkolwiek postaci w wolnej, demokratycznej, tolerancyjnej Polsce, w Unii Europejskiej. Nie ma zgody na poniżanie mniejszości seksualnych w kraju, w którym homoseksualiści byli zabijani przez faszystów za swoją odmienność. Nie ma naszej zgody na bicie i opluwanie drugiego człowieka, a także na wykorzystywanie symbolu naszej walki z okupantem – symbolu Polski Walczącej"._

Niech te słowa będą dzisiaj z nami wszystkimi - czytamy.

bDzPOohF

Nieoczekiwanie post skomentowała Zofia Klepacka. Windsurferka zaatakowała administratorów i społeczność strony:

Nie ma zgody na to, abyście dobierali się do Naszych Dzieci!!! Nie ma zgody na zamieszczanie Polski Walczącej na tęczowym tle!!! To hańba!!! - napisała.

Te słowa rozwścieczyły komentujących, którzy natychmiast zabrali głos:

bDzPOohG

"Pani Klepackiej należy się odebranie tytułu olimpijskiego za łamanie zasad igrzysk. Zobowiązała się pani do przestrzegania regulaminu igrzysk olimpijskich w których jest jasno napisane ze nie ma pani prawa dyskryminować nikogo za kolor skóry, orientacje etc.
Jest pani hańbą dla Polski i głosem neofaszyzmu", "Hańbą jest to że pozwalamy w kraju który tyle wycierpiał na niepopartą niczym nienawiść i szczucie na własnych rodaków**"** - grzmią w komentarzach.

Też mieliście nadzieję, że Zofia Klepacka przestanie się udzielać w sieci?

bDzPOohH
bDzPOoia
KOMENTARZE
(782)
Gość
rok temu
Nie, nie mieliśmy nadziei, że zamilknie. Mamy wolność słowa i wolność poglądów, a nie wolność słowa i poglądów jedynie słusznych wg pudelka.
Gość
rok temu
Ma rację!nie ma zgody na profanację symbolu narodowych!
gość
rok temu
Cóż dopiero będzie zonk jak jej syn będzie ciepły xD
bDzPOoib
trzeźwy
rok temu
Zośka walczaca
gość
rok temu
Ile nienawiści i pogardy jest w tej kobiecie. I ona jest matką? Na kogo wychowa swoje dzieci? na tych kiboli,którzy katowali ludzi w Białymstoku?
Najnowsze komentarze (782)
gość
rok temu
Jakie sliczne krzywe nozki
gość
rok temu
Brawo,dla pani Klepackiej! Żyjemy w demokratycznym, wolnym kraju i nie może być tak, że sfrustrowana mniejszość narzuca coś ohydnego większości!! Nigdy Polacy na to nie pozwolą!
gość
rok temu
czy ktoś to w końcu zgłosi do mkolu ?
Ona29
rok temu
eh sama nie wiem co o tym myśleć. Jestem patriotką ale jakoś nie boli mnie tęcza w tle.. jestem wierząca a Maryja z obręczą kolorową jest cudowna moim zdaniem. pokazało jedynie że nasza wiara kocha każdego. Fakt ze powstanie warszawskie byłó bardzo smutnym wydarzeniem dla nas.. i kolorowe wstawki są średnim pomysłem. Jednak ta kobiet Zofia... z niej żadna wierząca czy patriotka... walczy z wiatrakami. Pamiętajcie ludzie zeby wyluzować i miłować nawzajem. Czasem patrzmy na wszystko z przymrużeniem oka oraz szanujmy tradycje i tych dla których są one bardzo ważne :)
gość
rok temu
Wypowiadaj się w swoim imieniu a nie innych . Polska to my różni ludzie a tobie nic do tego
J.....
rok temu
Pani Zofio! Jesteśmy z Panią!!!!
gość
rok temu
PANI ZOSIU PRAWDZIWI POLACY SĄ Z PANIĄ !!!!
olo
rok temu
sodomici atakują wszystko co sie da - właczając w to symbole narodowe...masakra
bDzPOohT
gość
rok temu
Zosia to wspaniała kobieta, dziękuję za patriotyczną postawę
Gość
rok temu
Pudel siejesz wiatr będziesz zbierał burze jeszcze trochę a pogonią ciebie z mojego kraju
gość
rok temu
LGBT to intelektualne dno. Chcą zniszczyć wszystko żeby się bzykać wszędzie ze wszystkimi i wszystkim. To ideologia która doprowadzi do upadku cywilizacji. Trzeba mówić o nich prawdę ze to tęczowa zaraza!
Gość
rok temu
Ma prawo głosu jak wszyscy wolność słowa... a tęcza to tylko na niebie.
Gość
rok temu
Stop hejt? A stóp manipulacji to już nie? Dlaczego nie mogę głosować na wypowiedź, która popieram? Dlaczego nie mogę wciskać łapki w górę tam, gdzie wam się nie podoba?
Gość
rok temu
Stop hejt? A stóp manipulacji to już nie? Dlaczego nie mogę głosować na wypowiedź, która popieram? Dlaczego nie mogę wciskać łapki w górę tam, gdzie wam się nie podoba?
...
Następna strona
bDzPOoiv