Czwartek 01.08.2019 13:45

Zofia Klepacka komentuje post Kampanii Przeciw Homofobii o Powstaniu Warszawskim: "Nie ma zgody na Polskę Walczącą na tęczowym tle"

Zofia Klepacka

Zofia Klepacka komentuje post Kampanii Przeciw Homofobii o Powstaniu Warszawskim: "Nie ma zgody na Polskę Walczącą na tęczowym tle"

Na początku czerwca bardzo głośno zrobiło się o windsurferce Zofii Klepackiej. Niestety, nie za sprawą sportowych osiągnięć, a skandalicznych wypowiedzi na temat homoseksualizmu, pedofilii w polskim Kościele, całej społeczności LGBT i awantury z Kingą Rusin przed lokalem wyborczym.

Zobacz: Kinga Rusin i Zofia Klepacka awanturują się przed lokalem wyborczym! "Co ta pani osiągnęła w życiu, kim ona jest" (WIDEO)

W międzyczasie Klepacka próbowała przeinaczać fakty. Zapierała się, że padła ofiarą manipulacji, a "media zrobiły z niej homofoba".

Zobacz: Zofia Klepacka zaklina rzeczywistość: "ZROBILI ZE MNIE HOMOFOBA"

Choć sponsor Klepackiej, delikatnie rzecz ujmując, "nalegał", aby zaprzestała komentowania kwestii związanych ze społecznością LGBT, spod jej palców wciąż wychodzą skandaliczne komentarze.

1 sierpnia w rocznicę Powstania Warszawskiego Kampania Przeciw Homofobii zamieściła na swoim fanpage'u wpis ze słowami Związku Powstańców Warszawskich, które zostaly opublikowane po wydarzeniach na Marszu Równości w Białymstoku:

"Większość nie ma prawa poniżać mniejszość. Silniejszy nie ma prawa bić słabszego, w tym dzieci. Nie ma zgody na akty przemocy wobec jakichkolwiek ludzi, w jakiejkolwiek postaci w wolnej, demokratycznej, tolerancyjnej Polsce, w Unii Europejskiej. Nie ma zgody na poniżanie mniejszości seksualnych w kraju, w którym homoseksualiści byli zabijani przez faszystów za swoją odmienność. Nie ma naszej zgody na bicie i opluwanie drugiego człowieka, a także na wykorzystywanie symbolu naszej walki z okupantem – symbolu Polski Walczącej".

Niech te słowa będą dzisiaj z nami wszystkimi - czytamy.

Nieoczekiwanie post skomentowała Zofia Klepacka. Windsurferka zaatakowała administratorów i społeczność strony:

Nie ma zgody na to, abyście dobierali się do Naszych Dzieci!!! Nie ma zgody na zamieszczanie Polski Walczącej na tęczowym tle!!! To hańba!!! - napisała.

Te słowa rozwścieczyły komentujących, którzy natychmiast zabrali głos:

"Pani Klepackiej należy się odebranie tytułu olimpijskiego za łamanie zasad igrzysk. Zobowiązała się pani do przestrzegania regulaminu igrzysk olimpijskich w których jest jasno napisane ze nie ma pani prawa dyskryminować nikogo za kolor skóry, orientacje etc.
Jest pani hańbą dla Polski i głosem neofaszyzmu", "Hańbą jest to że pozwalamy w kraju który tyle wycierpiał na niepopartą niczym nienawiść i szczucie na własnych rodaków" - grzmią w komentarzach.

Też mieliście nadzieję, że Zofia Klepacka przestanie się udzielać w sieci?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1066)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1066
Odpowiedz
1274 591
zgłoś
Gość 01.08.2019 13:46
Nie, nie mieliśmy nadziei, że zamilknie. Mamy wolność słowa i wolność poglądów, a nie wolność słowa i poglądów jedynie słusznych wg pudelka.
Odpowiedz
235 195
zgłoś
gość 01.08.2019 13:46
Cóż dopiero będzie zonk jak jej syn będzie ciepły xD
Odpowiedz
252 317
zgłoś
gość 01.08.2019 13:46
Boże jaka ona jest niedouczona
Odpowiedz
744 332
zgłoś
Gość 01.08.2019 13:47
Ma rację!nie ma zgody na profanację symbolu narodowych!
Odpowiedz
243 320
zgłoś
gość 01.08.2019 13:48
Ta Klepacka to intelektualne dno
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1066