Trwa ładowanie...
Przejdź na

Profil, który hejtowała Bohosiewicz, został ZAWIESZONY. "Zostałam zniszczona jako człowiek"

252
Podziel się

Autorka konta „Pani z domu pogrzebowego” żali się, że została ofiarą hejtu. Myślicie, że Sonia Bohosiewicz żałuje swojego wywodu na Instagramie?

Profil, który hejtowała Bohosiewicz, został ZAWIESZONY. "Zostałam zniszczona jako człowiek"
bCHgMycB

W czwartek Sonia Bohosiewicz postanowiła wywołać małą aferę i publicznie ponarzekać wraz z siostrą Mają i Zofią Zborowską na instagramowy profil, który jest jej zdaniem "oburzający". Aktorka stwierdziła, że strona Pani z domu pogrzebowego jest "szkodliwa społecznie", choć autorka publikowała na niej raczej treści edukacyjne, zdradzając przy okazji kulisy pracy w domu pogrzebowym.

Jestem pewna, że Instagram jej po prostu najzwyczajniej w świecie zamknie konto, bo treści są szkodliwe i naruszają prawa osobiste i dobro innych ludzi. (…) Jednym ze zdjęć były ręce starszej kobiety z pięknymi pierścionkami. Jeżeli by się okazało, że rozpoznałybyście ręce swojej mamy, która zmarła kilka dni temu, po kształcie rąk czy po pierścionkach, bez pokazywania twarzy, byłybyście zadowolone? – pytała wzburzona Zofię i Maję.

bCHgMycD

Internauci nie rozumieli tej burzy w szklance wody, bo nie widzieli nic niestosownego w profilu edukacyjnym i przełamującym tabu. Punktowali nieco przebrzmiałą aktorkę, że jako osoba niepokazująca żadnych pouczających treści na Instagramie, powinna przystopować z krytyką.

"Jak można krytykować profil edukacyjny, samej prowadzić taki prosty, niczym niewyróżniający się profil, jak ten. Kim ty jesteś, żeby oceniać inne osoby, które tak samo jak ty, pokazują tu swoją pracę?"; "Ktoś pracuje i chce przekazać coś ciekawego, ale przyjdzie taka oburzona Sonia, co jej i równie oburzonym koleżaneczkom coś się nie podoba, to trzeba bezczelnie i prostacko skrytykować czyjąś pracę?" – dziwili się internauci.

Okazuje się, że sprawa ma ciąg dalszy. Autorka profilu Pani z domu pogrzebowego zdecydowała się zawiesić działalność w sieci. Po wywodzie Bohosiewicz zalała ją fala hejtu. Instagramerka wydała oświadczenie, w którym tłumaczy swoją decyzję. Jak twierdzi „została zniszczona jako człowiek”.

Ze względu na nagonkę, falę hejtu, która na mnie spadła, zawieszam swój profil. Za kontami na Instagramie kryją się ludzie, którzy czują, są wrażliwi, mają dom i rodzinę. Nie są kukłami bez uczuć. Nie jestem sobie w stanie z tym na chwilę obecną poradzić, przerosło mnie na tyle, że nie jestem w stanie funkcjonować jako człowiek. W moim odczuciu nie zrobiłam nikomu nic złego, zdjęcia na profilu były z internetu i nie naruszyły praw zmarłych ani ich rodzin. Zdjęcia są ogólnie dostępne w internecie, po wpisaniu odpowiedniej frazy. Chciałam tylko pokazać, jak wygląda druga strona, jak ciepli i wrażliwi ludzie zajmują się zmarłymi, że nie są to osoby, które są postrzegane przez pryzmat stereotypów. Dziękuję tym, co byli ze mną od początku i tym, którzy przyszli tu po wiedzę. Zostałam zniszczona jako człowiek, nie jako konto - pisze.

bCHgMycJ

Na miniaturce jej profilu, który stał się prywatny, pojawił się też tekst, w którym Pani z domu pogrzebowego przeprasza wszystkich, który mogli poczuć się urażeni jej działalnością.

Oficjalnie oświadczam, że moim celem nie było propagowanie prześmiewczych postów o zwłokach i ciałach zmarłych. Moim jedynym celem było i jest oswojenie ludzi z tematem śmierci, ponieważ jest to temat zbyt rzadko poruszany. W moim odczuciu konto i jego tematyka oraz zamieszczane zdjęcia i posty mieściły się w granicach dobrego smaku. Jestem ogromną przeciwniczką hejtu w każdej postaci, nawet pod pozorem dobrych intencji. Uważam temat za zamknięty, nie wracajmy do tego co było. Jeśli ktoś poczuł się urażony, to bardzo przepraszam - kontynuuje.

Myślicie, że Sonia Bohosiewcz jest teraz zadowolona?

bCHgMycK
bCHgMyde
KOMENTARZE
(252)
Gość
11 miesięcy temu
Może teraz pozgłaszają profil bohosiewicz?
Gość
11 miesięcy temu
Mnie od dawna dziwi fakt, ze w Polsce aktorzy uważają się za wyrocznie w każdym temacie i usiłują narzucić społeczeństwu swoje zdanie.
Gość
11 miesięcy temu
Gdyby to Zborowska prowadziła to by popadła w zachwyt graniczący z ekscytacją
bCHgMydf
gość
11 miesięcy temu
Zgłosiłam, to nic nie kosztuje a jeżeli takich zgłoszeń będzie dużo to może pani Bohosiewicz nabierze troszkę pokory i zrozumie że w sieci jest miejsce dla wszystkich.
Gość
11 miesięcy temu
Skoro ludzie słuchają sióstr Bohosiewicz i dają sobą manipulować to ja nie mam pytań co mają w głowach...
Najnowsze komentarze (252)
Nina
3 miesiące temu
Taka pusta kobieta wypowiada się o innych.
Gość
11 miesięcy temu
Zborowska wykasowała z instagrama zdjęcie z hejterką Bohosiewicz!?
gość
11 miesięcy temu
maju, zapłać za bursę!
gość
11 miesięcy temu
rwbgw
gość
11 miesięcy temu
"Wszyscy artyści to prostytutki W oparach lepszych fajek, w oparach wódki A jedne są lepsze, a drugie są gorsze A gorsze są tańsze, a lepsze są droższe Wszyscy artyści to prostytutki W oparach lepszych fajek, w oparach wódki A jedni są lepsi, a drudzy są gorsi A gorsi są tańsi, a lepsi są drożsi Czy Ty to widzisz? Czy się nie wstydzisz? 2x"
Gość
11 miesięcy temu
Zofia Zborowska znana w mediach z nazwiska ojca, która udaje że kocha zwierzęta i potrafi robić awantury w internecie z błahych powodów, nie odezwała się krytycznym słowem kiedy jej koleżanka Lewandowska reklamowała na swoim dziecku prawdziwe futro. Zborowska nakłania do adopcji psów pokazując, że można na takim psie ze schroniska zarabiać pieniądze zakładając mu konto instagramowe, przebierać w ludzkie ubrania, upychac w torbach, zmuszac do siedzenia w nienaturalnych pozycjach, szczuc i drażnić tylko po to żeby zrobić zdjęcie albo nagrać filmik. Ciaga psa po studiach tv, żeby sie lansowac. Nagrywa jak się pies wyproznia i każe Wronie opowiadać o ilości oddanego kału przez psa. Natomias podczas dwumiesiecznych wakacji zostawia psa u obcych ludzi, bo wtedy nie było dla niego czasu i miejsca.
Gość
11 miesięcy temu
Niech pani się nie poddaje i zawiesza konta!!! A osoby które krytykowały niech teraz przeproszą.
gość
11 miesięcy temu
Pogratulować "wybitnej" aktorce, prezentującej same wartościowe rzeczy w sieci, zniszczenia człowieka, który podawał interesujące informację na temat, który tak na prawdę nas wszystkich powinien interesować. To co może teraz zniszczy pani jakiegoś lekarza, co publikuje w sieci informacje na temat naszych schorzeń? Bo przecież ktoś może skojarzyć opisywany przypadek i poczuć się urażony i ch...., że idzie za tym dawka informacji medycznej.
bCHgMycX
Gość
11 miesięcy temu
Sonia jest tak mądrą na jaką wygląda ;) czyli iloraz IQ -10
gość
11 miesięcy temu
Pudelku jakieś newsy w tej sprawie ? Boho coś skomentowała ????:pp
Gość
11 miesięcy temu
Ta akcja pani B. była żenująca, hejterka!
Gość
11 miesięcy temu
Ta akcja pani B. była żenująca, hejterka!
gość
11 miesięcy temu
trzeba ją pozwać za sianie hejtu
gość
11 miesięcy temu
tfu na głupie celebryctwo
...
Następna strona
bCHgMydz