Poniedziałek 12.08.2019 10:55

Pijana Taylor Swift gibie się do własnego hitu. Tak świętuje nominacje do MTV VMA (WIDEO)

Taylor Swift hotnews

Pijana Taylor Swift gibie się do własnego hitu. Tak świętuje nominacje do MTV VMA (WIDEO)

Taylor Swift ma za sobą dość trudny czas. Niedawno jej dorobek artystyczny trafił w ręce Scootera Brauna, manegera takich gwiazd jak Justin Bieber czy Ariana Grande. Braun wykupił wytwórnię Big Machine Records, przez co zyskał prawa do zarabiania na jej twórczości. Piosenkarka była tym faktem załamana, jednak nie poddaje się i już promuje swój kolejny projekt. Jej nowa płyta Lover ma się ukazać już 23 sierpnia.

Zobacz: Justin Bieber broni swojego menedżera w konflikcie z Taylor Swift: "Co chciałaś osiągnąć, publikując ten post? Wydaje mi się, że wzbudzić współczucie"

Mimo konfliktu z Braunem Taylor Swift nie ma jednak powodów, aby narzekać na swoją karierę. Jej ostatnie single nie najgorzej radzą sobie na listach przebojów, ale teledysk do singla You Need to Calm Down spotkał się z raczej mieszanym przyjęciem fanów. Nie zadowoleni byli głownie konserwatywni wielbiciele Swift, którym nie podoba się wyraźne polityczne zaangażowanie gwiazdy. Co ciekawe, powstała nawet polska wersja klipu, w której możemy zobaczyć naszych rodzimych polityków i celebrytów.

Kilka dni temu Taylor Swift mogła świętować także kolejny sukces na swoim koncie. Piosenkarka otrzymała kilkanaście nominacji do tegorocznych nagród MTV Video Music Awards, dlatego zaprosiła swoich przyjaciół do wspólnego świętowania. Imprezę można chyba zaliczyć do udanych, bo do sieci trafiły filmiki z wydarzenia, na których pijana piosenkarka nieco nieudolnie gibie się do swojego hitu.

Jak nietrudno się domyślić, nagrania z imprezy szybko obiegły cały internet. Fani są zachwyceni "ludzką" twarzą piosenkarki i nie szczędzili jej gratulacji i miłych słów. Filmiki potwierdzają również, że Taylor Swift nie jest najlepszą tancerką, o czym sama wspominała. Biorąc jednak pod uwagę jej stan, nie sądzimy, aby to umiejętności były w tym przypadku najważniejsze.

Zobaczcie, jak Taylor Swift świętowała dziesięć nominacji do MTV VMA. Wzbudza Waszą sympatię?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (104)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 104
Odpowiedz
27 25
zgłoś
Gość 12.08.2019 10:57
Jestem zakochana 😍
Odpowiedz
62 35
zgłoś
gość 12.08.2019 11:00
Nie rozumiem jej fenomenu
Odpowiedz
129 28
zgłoś
Gość 12.08.2019 11:02
Gość: Jestem zakochana 😍
No i co w związku z tym?
Odpowiedz
335 27
zgłoś
gość 12.08.2019 11:03
gość: Nie rozumiem jej fenomenu
A co tu rozumieć? Można jej nie lubić ale jakby nie było to ona sama pisze teksty swoich piosenek, śpiewa je, komponuje muzykę. Tworzy wszystko od podstaw sama a takich osób jest bardzo mało.
Odpowiedz
7 117
zgłoś
gość 12.08.2019 11:03
Kobiety, które nie zakładają rodziny, nie rodzą maleństwa, zazwyczaj tak kończą. Wiele z nich to pijaczki. Taylor nie jest wyjątkiem.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 104