Wtorek 13.08.2019 10:15

Magdalena Cielecka coraz bardziej angażuje się w związek z Bartoszem Gelnerem? "Nie myśli już o zakładaniu rodziny i koncentruje się NA PRZYJEMNOŚCIACH"

Magdalena Cielecka Bartosz Gelner

Magdalena Cielecka coraz bardziej angażuje się w związek z Bartoszem Gelnerem? "Nie myśli już o zakładaniu rodziny i koncentruje się NA PRZYJEMNOŚCIACH"

Magdalena Cielecka cieszy się w Polsce sporym uznaniem, a jej życie prywatne od lat budzi w opinii publicznej spore zainteresowanie. Aktorka ma za sobą kilka medialnych związków, w tym z Andrzejem Chyrą, Łukaszem Garlickim i Dawidem Wajntraubem. Miesiąc po rozstaniu z tym ostatnim w mediach zaczęły pojawiać się pogłoski o domniemanym romansie gwiazdy z o 16 lat młodszym Bartkiem Gelnerem, z którym Magda występuje na deskach warszawskiego Teatru Nowego.

Magda Cielecka i Bartosz Gelner jednak mają romans? Spędzają wakacje w tym samym miejscu...

Jak donosi magazyn Party, choć Magda i Bartek starają się nie obnosić z łączącym ich uczuciem, ich relacja wciąż nabiera tempa. Okazuje się, że aktorską parę połączyły wspólne pasje, priorytety i podobne aspiracje.

Magdalena po rozstaniu z Dawidem zmieniła podejście do życia i kwestii związków - czytamy. Nie myśli już o zakładaniu rodziny, koncentruje się raczej na pracy, podróżach i przyjemnościach.

Magdalena Cielecka wyznaje odważnie: "Nie żałuję, że nie mam dzieci"

Informator magazynu twierdzi, że Gelner podziela zdanie Cieleckiej w wielu kwestiach, co bardzo schlebia 47-latce. Ponoć z biegiem czasu gwiazda coraz bardziej przywiązuje się do partnera.

Są parą idealną - twierdzi źródło Party.

Pasują do siebie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (295)

Odpowiedz
6 12
zgłoś
Gość 13.08.2019 10:28
Andrzej Wrona, który nigdy nie miał dziewczyny, ale lubi się lansować na sweet fociach, w desperacji żeni się z brxydkim i ch^mskim b^bochłopem, ktory niczego nie potrafi, dla nazwiska i popularności w mediach po kilku miesiącach znajomości. Zborowska razem z siostrami Bohosiewicz uważają się za wyrocznie i namawiają swoje obserwatorki do hejtu oraz linczu mniejszych kont instagramowych.
Odpowiedz
0 3
zgłoś
Gość 13.08.2019 10:28
Gość:
Gość: M taka plotkarke w bloku, wszedzie wscibia nos, o kazdym cos powie zlego. Wszystko ja ibteresuje, włączonor ze,smieciami, kto jakie wyrzuca i czemu ktos robi demobt, dlaczego.
To normalne w blokach, dlatego marzy mi się dom. Brak pieniędzy powoduje, że dom to u mnie tylko marzenie.
A co na to twój alfons?
Odpowiedz
7 2
zgłoś
gość 13.08.2019 10:28
ksiazka do gory nogami, nie zachwyca
Odpowiedz
8 1
zgłoś
Gość 13.08.2019 10:29
Kotleciarz
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 13.08.2019 10:29
Podobny do Krawczyka
Ładowanie komentarzy…