Trwa ładowanie...
Przejdź na

Magdalena Cielecka wyznaje odważnie: "Nie żałuję, że nie mam dzieci"

298
Podziel się

"Widocznie tak miało być". - rozważa aktorka. "Zarzucano mi, że jestem zbyt wygodna".

Magdalena Cielecka wyznaje odważnie: "Nie żałuję, że nie mam dzieci"
bCODNnKd

Magdalena Cielecka 20 lutego obchodziła 47. urodziny. Jak ujawnia w najnowszym wywiadzie, świetnie czuje się w swoim 47-letnim ciele, co potwierdziłapozując topless na okładce miesięcznika Elle. 15 lat temu w niemal identycznej pozycji pozowała dla tego samego magazynu. Trudno oprzeć się wrażeniu, że nie wyglądała wtedy tak dobrze.

Aktorka przyznaje, że podejmując decyzję o pokazaniu ciała na okładce i w odważnej modowej sesji, zdawała sobie sprawę z tego, że naraża się na różne opinie.

bCODNnKf

Niektórzy pewnie powiedzą, że jestem stara i bezwstydna, ale ja uważam, że dojrzałość kobiety to ważny i ciekawy etap w życiu, a ciągle jest tematem tabu - rozważa z wywiadzie. Choć mam wrażenie, że to się zmienia. Skończyłam 47 lat i lubię swoje ciało. Mam jakąś dziką przyjemność w podkreślaniu tego. Byłabym hipokrytką, gdybym udawała, że nie wiem, jak wyglądam. Mam dobre ciało, choć przecież i ono się zmienia, starzeje. Oswajam się z tym. Nie wyobrażam sobie, by moja twarz miała udawać, że jest twarzą dziwnie napompowanej 30-latki. Widz w to nie uwierzy. Chcę, by moje ciało świadczyło o moim wieku, o doświadczeniu. Było ze mną spójne.
Nie tylko za te piersi Magdzie może się oberwać. W dalszej części wywiadu wyznała, że nie żałuje tego, że ma dzieci. Wobec obowiązującej obecnie opinii, że macierzyństwo jest nieodłączną częścią kobiecości, a jego brak może nawet tę kobiecość zakwestionować, taka refleksja brzmi odważnie.

Nie - odpowiada Cielecka, zapytana, "czy żałuje, że ominęło ją coś ważnego". Widocznie tak miało być. Nie dowiem się już, czy gdybym miała dziecko, moje życie byłoby lepsze czy gorsze. Na pewno nie zgorzkniałam z tego powodu. Nigdy nie miałam silnej potrzeby bycia matką, więc nie starałam się celowo tego doświadczyć. Nie lubię robić czegoś wbrew sobie, bo coś wypada, alb ktoś czegoś oczekuje. Zarzucano mi kiedyś, że nie mam dziecka, bo jestem zbyt wygodna. Były też komentarze, że boję się, że ciąża zniszczy moje ciało. Kompletne bzdury. Łatwo jest oceniać. A co mają powiedzieć kobiety, które chcą, a nie mogą mieć dzieci?

_

bCODNnKl
bCODNnKm

_

bCODNnKG
KOMENTARZE
(298)
Gość
rok temu
Irytują mnie babki co mówią ze każda musi mieć dziecko.
gość
rok temu
i dobrze. Jej sprawa. Też nie chcę i mam gdzieś co ktoś myśli. Śmieszy mnie to oburzenie, nawet nie denerwuje
Gość
rok temu
Nie każda kobieta musi mieć dzieci. Kiedy ludzie to zrozumieją. Wgl uważam tak pytania za niestosowne.
bCODNnKH
Gość
rok temu
No taaak.. U nas w kraju lepiej traktuje się kobiety, które mają dzieci z przypadkowymi mężczyznami, z romansów i porywów serca, bo przecież wtedy kobiecie można być samolubnym i nie przejmować się jakie życie będzie mieć ew. dziecko. Za to jeśli któraś kobieta jest świadoma i nie chce fundowac cyrku sobie i dziecku z watpliwym facetem to od razy wygodna i szkoda ciała. Litości..
Gość
rok temu
Nie dadza teraz Pani zyc...polskie terrorystki spod zaku zygoty.
Najnowsze komentarze (298)
ewa
rok temu
A biust nie podlega prawu grawitacji i tylko coraz kraglejszy , no no !!!
gość
rok temu
Ładny byłby z niej facet,a to co mówi to chore
gość
rok temu
Piękna kobieta
gość
rok temu
A ja mam dzieci ale w pełni rozumiem kobiety , które nie mają takiej potrzeby ich wolny wybór.
Kleopatra
rok temu
Lubi swoje ciało i musi to obwieścić miastu i światu - a jak nie ma dzieci to miesza się do polityki
gość
rok temu
ale ryj
gość
rok temu
Czy każdy musi mieć dzieciaka ????? ja uważam, że NIE
gość
rok temu
Dobrze, że to powiedziała. Mam dość rozwydżonych bachorów, które muszą siedzieć w autobusie lub tranwaju i osłowata mamuśka nie zwróci im uwagi jak wchodzi starsza osoba i stoi.
bCODNnKz
gość
rok temu
marna zarozumiała aktoreczka
gość
rok temu
gdyby miała dzieci wyglądałaby lepiej ... wiem co mówię, też kiedyś nie chciałam a teraz wiem co to znaczy i ile bym straciła - to najcudowniejsze uczucie, przewraca cały świat i wartości ... no ale jak ktoś nie ma do czego porównać ... to nie zrozumie i będzie obstawał przy swoim...
gość
rok temu
Nie każdy musi a zwłaszcza powinien mieć dzieci. Im mniej, tym lepiej dla planety.
gość
rok temu
Dobrze mówi. Czy to jakiś przymus ,żeby mieć dziecko ? Sama mam 2 , ale rozumiem kobiety, które się nie zdecydowały . Dużo gorzej oceniam te, które nie chciały, wpadły z byle kim, a potem szarpanina przez pół życia, że nie tak miało być.
gość
rok temu
Jest teraz ładniejsza i jest dobrą aktorką, chociaż "Chyłka" to tragiczna pomyłka
gość
rok temu
szczerość godna mądrej kobiety, a pytanie o macierzyństwo -poniżej krytyki, o takie intymne rzeczy nie powinno się pytać, to jak składanie kondolencji rodzinie, która sobie tego nie życzy, czas zacząć wymagać jakiegoś poziomu wychowania w naszym otoczeniu
...
Następna strona
bCODNnLb