Trwa ładowanie...
Przejdź na

Baron i Antoni Pawlicki promują ekologię w śniadaniówce: "Przesadziłem cebulę, to bardzo ciężka praca"

71
Podziel się

Aktor i muzyk opowiedzieli o tym, dlaczego dołączyli do Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej na Mazurach. W planach mają m.in. hodowlę "dorodnych ryb".

Baron i Antoni Pawlicki promują ekologię w śniadaniówce: "Przesadziłem cebulę, to bardzo ciężka praca"
bEabaHfV

Od pewnego czasu na całym świecie obserwuje się wzrost świadomości na temat korzyści płynących z ekologicznego stylu życia. Segregowanie odpadów, korzystanie z toreb i naczyń wielorazowego użytku oraz zmniejszenie spożycia przetworzonej żywności na rzecz produktów "bio", jest obecnie modnym trendem, chętnie promowanym także przez gwiazdy i celebrytów.

Na początku sierpnia w mediach pojawiła się informacja, że na bycie "eko" zdecydowali się Aleksander Milwiw-Baron i Antoni Pawlicki. Plotkowano, że muzyk i aktor kupili farmę, na której uprawiają zdrowe warzywa.

bEabaHfX

W sobotni poranek artyści pojawili się w Pytaniu na Śniadanie, gdzie opowiedzieli więcej o inicjatywie pod nazwą Ostoja Natury. Antek i Olek wyjaśnili, że nie kupili całej farmy, ale dołączyli do Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej założonej przez Piotra Ostaszewskiego w miejscowości Tomaszyn. Stali się współwłaścicielami 50 hektarów pola i podobnie jak inni zrzeszeni w Ostoi Natury producenci, będą wytwarzać zdrową żywność.

Jestem człowiekiem pełnym idei i marzeń, który od dłuższego czasu dba o swoje zdrowie. Świadomie się odżywiam, świadomie żyję i naturalną konsekwencją tego jest przystąpienie do misji Ostoja Natury, gdzie zrzeszonych jest kilkadziesiąt osób - wyjaśnił Baron.

My rolnikami nie jesteśmy, dopiero się tego uczymy. (...) Świat stoi na rozdrożu. Jeżeli nic nie zmienimy w naszym stylu życia, to wkrótce dojdzie do katastrofy ekologicznej (...) utoniemy w śmieciach, powietrze będzie zatrute (...) Nasza spółdzielnia wpisuje się w ideę zrównoważonego rozwoju (…) przez uprawianie warzyw ekologicznych - dodał Pawlicki.

bEabaHgd

Ostoja Natury obecnie ma w ofercie bio warzywa, owoce, zioła i zboże, jednak Baron zapowiada, że w planie jest też hodowla "dorodnych ryb". Celebryci co jakiś czas zjawiają się na farmie i wykonują prace rolnicze, np. budują rabatki i sadzą warzywa.

Przesadziłem cebulę i to jest bardzo ciężka praca - pochwalił się Antoni. (...) Chcemy, żeby nas naśladowano. Ekologiczne jedzenie ratuje Ziemię.

Możemy jeść syf, a możemy nie jeść syfu. To się odkłada wszystko w naszych organizmach. Jeżeli mogę sam sobie wytworzyć zdrowe jedzenie, to chcę to robić - podsumował Baron.

Weźmiecie z nich przykład?

bEabaHge
bEabaHgf
bEabaHgy
KOMENTARZE
(71)
Gość
2 lata temu
KRUS
Gość
2 lata temu
Baron to w końcu jest z Wieniawa ? Kiedyś tyle fotek a teraz cisza
gość
2 lata temu
no i spoko, a ja proszę żeby dziennikarze pudla zaczęli czytać własne artykuły zanim je opublikują
bEabaHgz
Gość
2 lata temu
A moze tak po prostu i szczerze - dla nizszych oplat ... 😉🤣
Gość
2 lata temu
Kiedyś myślałem że ten baron to facet z klasą ! Niestety myliłem się!😏
Najnowsze komentarze (71)
gość
2 lata temu
Celebryckie fanaberie
Gość
2 lata temu
Ekologiczne farmy zakładane przez cwany h celebrytów tylko po to by omijać ZUS i podatki.
gość
2 lata temu
i do sesji biała koszulka przy pracach w ziemi :D :D :D
gość
2 lata temu
Czy to ściema pod publikę czy nie ważne że promują coś pozytywnego. Sama zwracam uwagę na to co jem i popieram promowanie świadomych wyborów żywieniowych. Trzymam kciuki żeby nas nie zawiedli
gość
2 lata temu
...a mówia, ze rolnik ma dobrze bo pod drzewm spi a w polu samo rosnie.
Gość
2 lata temu
Nareszcie coś pozytywnego do naśladowania
gość
2 lata temu
Odpowiedz jest banalna, KRUS - reszta szopki to tylko pokazówka
gość
2 lata temu
W białej koszulce w polu! Brakuje tylko białych mankietów przy tym kompoście. Baron bierze się za aktorzenie. Słabe
bEabaHgr
gość
2 lata temu
Pfff ściemniacze, Warszawscy aktorzy w roli rolnika = udawanie upraw, dojenie KRUS czyli podbieranie puli naszych emerytur cwaniackimi chwytami.
jaga baga
2 lata temu
a potem bedziecie beczeć ze was ktoś wy.... w glebagold...
Gość
2 lata temu
Baron już chyba zostawił to dziecko....Nie lajkuje jej zdjęć A ona chce go wkurzyć i pokazuje jak to imprezuje teraz.....dziecinada
Gość
2 lata temu
Ciekawe na na długo starczy im chęci 😉 , ale powodzenia
Gość
2 lata temu
brawo WY!
Gość
2 lata temu
Chcą płacić mniejsze podatki niż w ZUS
...
Następna strona
bEabaHgT