Trwa ładowanie...
Przejdź na

Baron i Antoni Pawlicki kupili... ekologiczną farmę! Julia Wieniawa AKTYWNIE ICH WSPIERA

143
Podziel się:

Obecny chłopak Julii Wieniawy planuje sprzedawać bio produkty. "Jesteśmy fanami zdrowego stylu życia" - tłumaczy w wywiadzie.

Baron i Antoni Pawlicki kupili... ekologiczną farmę! Julia Wieniawa AKTYWNIE ICH WSPIERA

Julia Wieniawa niejednokrotnie już udowodniła, że ma żyłkę do interesów. Z racji dużej popularności celebrytka zgromadziła wielomilionową rzeszę fanów na Instagramie i raz po raz prezentuje im efekty kolejnych "secret projectów". Dzięki wielu udanym inicjatywom Julia stała się wyjątkowo atrakcyjna dla reklamodawców. W medialnych aktywnościach wspiera ją Aleksander Milwiw-Baron, jej obecny partner, który przez lata występował w zespole Afromental.

Jak widać Baron pozazdrościł swojej dziewczynie prężnie rozwijanych projektów, ponieważ sam także postanowił zainwestować w nowy biznes. Jak informuje Fles_z, nową inicjatywą muzyka jest ekologiczna farma, którą kupił wraz z aktorem Antonim Pawlickim. W projekt zaangażowała się również Maria Konarowska, która podobnie jak Antek wystąpiła w programie _**Azja Express**_. W rozmowie z _Fleszem Aleksander Milwiw-Baron wyjaśnił, skąd pomysł na taki biznes:

_**Jesteśmy fanami zdrowego stylu życia. Dbamy o to, co jemy i stawiamy na ekologiczne produkty. To ekologiczna farma przyszłości, na której uprawiamy i tworzymy żywność bio. Pierwsze produkty można już zamawiać**_ - powiedział muzyk.

Najnowszy projekt Barona nazywa się Ostoja Natury i obecnie ma w ofercie bio warzywa, owoce, zioła i zboże. Specjalnie skomponowany zestaw można zakupić zarówno na samej farmie, jak i z dowozem do Warszawy. Kwestią zaporową mogą być jednak ceny oferowanych produktów, bowiem za zestaw składający się z kilku warzyw trzeba zapłacić od 95 do nawet 110 złotych. W jego skład wchodzi 5 kg ziemniaków, 0,5 kg cebuli, 2 pory, 2 selery, 2 kalarepy, pęczek rzodkiewki, pęczek koperku, pęczek jarmużu, pęczek botwiny i główka brokułu.

W rozmowie z muzykiem padło oczywiście pytanie o to, czy w projekt zaangażowana jest również jego obecna dziewczyna. Julia Wieniawa znana jest z promowania różnych produktów, dlatego jej udział mógłby pomóc w rozreklamowaniu nowego biznesu Barona. Muzyk twierdzi jednak, że Wieniawa nie jest częścią projektu, jednak "aktywnie go wspiera":

_**Julia nie jest osobiście zaangażowana w projekt, ale bardzo aktywnie nas wspiera**_ - wyjaśnia Baron w rozmowie z Fleszem.

Skusicie się na bio warzywa z farmy Barona?

KOMENTARZE
(143)
Gość
3 lata temu
Wolałabym wesprzeć lokalnych dostawców eko żywności, a nie lansujących się celebrytów.
Gość
3 lata temu
KRUS
Młoda
3 lata temu
A czy Julia wie co to takiego eko?czy tylko się uśmiecha bo tak każą
gość
3 lata temu
Zostanę przy ryneczku lidla, dziki Baron
Gość
3 lata temu
Nie zdrowy styl życia a ucieczka na krus.
Najnowsze komentarze (143)
Gość
3 lata temu
Nie kupili farmę ekologiczną a założyli gospodarstwo ekologiczne (zgodnie z info na stronie są na początku drogi ale wspierają ich doświadczeni specjaliści) i nie był członkiem zespołu Afromental a jest nim nadal. Kto pisze te artykuły?
gość
3 lata temu
A ja trzymam za nich kciuki. Fajnie że założyli gospodarstwo ekologiczne zamiast ograniczyć się do pozowania na ściankach. Na pewni nie będzie łatwo ale powodzenia
Gość
3 lata temu
Co to jest baron i wieniawa ?
gość
3 lata temu
Wyglądają zupełnie jak trojaczki na tym zdjęciu z osłem.
gość
3 lata temu
A to w Polsce są farmy. We łbach sie przewraca . Kupił gospodarstwo rolne t nasz kraj. Do roboty ludzi już zagonił?
Gość
3 lata temu
Julia uśmiech żaby.
555
3 lata temu
Ona zawsze ma buzie nie domknięta ciekawe przez co ta przypadłosc
Gość
3 lata temu
Oni jeszcze nie wiedzą,że na polu trzeba ciężko pracować od wczesnego rana do późnej nocy.Farmy są w Ameryce u nas są gospodarstwa.W tipsach,stylizacjach od projektantów,wysokich obcasach chciałabym zobaczyć jak pielą grządki.
gość
3 lata temu
Piękna to ona nie jest...
gość
3 lata temu
nowa moda w warszawce
gość
3 lata temu
ona ma wodogłowie , czy co ?
gość
3 lata temu
jaka ona okropna na tym ostatnim zdjęciu
Gość
3 lata temu
Ten osioł wyglada jak ona 🤣🤣🤣🤣
gość
3 lata temu
To chyba najdziksza cena za warzywa, jaką kiedykolwiek widziałam xd
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie