Poniedziałek 19.08.2019 11:50

Milioner, producent filmowy, mąż znanej dziennikarki - kim jest Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak

Milioner, producent filmowy, mąż znanej dziennikarki - kim jest Piotr Woźniak-Starak?

W niedzielę media w całej Polsce zelektryzowała wiadomość o tym, ż Piotr Woźniak-Starak mógł mieć wypadek na jeziorze Kisajno na Mazurach. Dryfująca bez załogi motorówka została dostrzeżona nad ranem przez rybaków, którzy zawiadomili policję. W poniedziałek prokuratura potwierdziła, że trwają poszukiwania męża dziennikarki TVN.

Przypomnijmy: Prokuratura oficjalnie potwierdza: "Piotr Woźniak-Starak ZAGINĄŁ na jeziorze Kisajno"

27-latka, która płynęła łódką wraz z Piotrem zeznała, że wypadli z łodzi podczas manewru. Aktualnie ratownicy przczesują ogromny teren jeziora, które w niektórych miejscach może mieć nawet 20 metrów głębokości.

Zobacz: Policja ujawnia szczegóły poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. "Wiadomo, że motorówka przemieszczała się i dryfowała"

Pod zdjęciami Piotra na Instagramie internauci zostawiają modlitwy, wierząc, że się odnajdzie.

Piotr był postacią znaną w celebryckim świecie, jeszcze zanim zaczął się spotykać z Agnieszką. Wyprodukował takie filmy jak Big Love, Bogowie czy Sztuka Kochania. Jego firma Watchout Studio w 2017 roku przyniosła ponad 27 milionów złotych przychodów.

Piotr jest synem z pierwszego małżeństwa Anny Woźniak, która wraz z mężem Jerzym Starakiem zarządza największą polską firmą farmaceutyczną, Polpharmą. Majątek Jerzego Staraka wyceniany jest na 5,9 miliarda złotych. W 2019 roku biznesmen trafił do czołówki najbogatszych ludzi w Polsce w rankingu Forbes. W opublikowanym niedawno we Wprost rankingu najbardziej majętnych polskich rodzin Starakowie zajęli trzecie miejsce.

Piotr Woźniak-Starak ma 29-letnią siostrę, Julię. Od 2016 roku jest mężem znanej dziennikarki, Agnieszki Szulim. Zaręczyli się na Balu Fundacji TVN, a ślub wzięli w Wenecji.

Oboje uwielbiają spędzać czas na Mazurach i często wrzucają na Instagram zdjęcia z rejsów motorówkami i wypoczynku w otoczeniu tamtejszej przyrody. Ostatnie tygodnie nad jeziorami były jednak dla nich pechowe. Najpierw Piotr uszkodził sobie nogę, a kilka dni później Agnieszka doznała urazu ręki.

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak miał wypadek! Spędził 39. urodziny O KULACH (FOTO)

Dziennikarka jak dotąd nie skomentowała doniesień o zaginięciu męża.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#lubimyto

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)Sie 14, 2017 o 3:22 PDT

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

💙

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)Lut 27, 2019 o 6:30 PST

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez PWSAWS (@pwsas)Lip 14, 2019 o 3:03 PDT

Pudelek.pl na Facebooku: