Trwa ładowanie...
Przejdź na

Milioner, producent filmowy, mąż znanej dziennikarki - kim jest Piotr Woźniak-Starak?

Podziel się

39-latek zaginął w nocy z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno. Trwa akcja poszukiwawcza.

Milioner, producent filmowy, mąż znanej dziennikarki - kim jest Piotr Woźniak-Starak?
bCxmiDuJ

W niedzielę media w całej Polsce zelektryzowała wiadomość o tym, ż Piotr Woźniak-Starak mógł mieć wypadek na jeziorze Kisajno na Mazurach. Dryfująca bez załogi motorówka została dostrzeżona nad ranem przez rybaków, którzy zawiadomili policję. W poniedziałek prokuratura potwierdziła, że trwają poszukiwania męża dziennikarki TVN.

27-latka, która płynęła łódką wraz z Piotrem zeznała, że wypadli z łodzi podczas manewru. Aktualnie ratownicy przczesują ogromny teren jeziora, które w niektórych miejscach może mieć nawet 20 metrów głębokości.

bCxmiDuL

Pod zdjęciami Piotra na Instagramie internauci zostawiają modlitwy, wierząc, że się odnajdzie.

Piotr był postacią znaną w celebryckim świecie, jeszcze zanim zaczął się spotykać z Agnieszką. Wyprodukował takie filmy jak Big Love, Bogowie czy Sztuka Kochania. Jego firma Watchout Studio w 2017 roku przyniosła ponad 27 milionów złotych przychodów.

bCxmiDuR

Piotr jest synem z pierwszego małżeństwa Anny Woźniak, która wraz z mężem Jerzym Starakiem zarządza największą polską firmą farmaceutyczną, Polpharmą. Majątek Jerzego Staraka wyceniany jest na 5,9 miliarda złotych. W 2019 roku biznesmen trafił do czołówki najbogatszych ludzi w Polsce w rankingu Forbes. W opublikowanym niedawno we Wprost rankingu najbardziej majętnych polskich rodzin Starakowie zajęli trzecie miejsce.

Piotr Woźniak-Starak ma 29-letnią siostrę, Julię. Od 2016 roku jest mężem znanej dziennikarki, Agnieszki Szulim. Zaręczyli się na Balu Fundacji TVN, a ślub wzięli w Wenecji.

Oboje uwielbiają spędzać czas na Mazurach i często wrzucają na Instagram zdjęcia z rejsów motorówkami i wypoczynku w otoczeniu tamtejszej przyrody. Ostatnie tygodnie nad jeziorami były jednak dla nich pechowe. Najpierw Piotr uszkodził sobie nogę, a kilka dni później Agnieszka doznała urazu ręki.

bCxmiDuS

Dziennikarka jak dotąd nie skomentowała doniesień o zaginięciu męża.

bCxmiDuT
bCxmiDvm
bCxmiDvH