Poniedziałek 19.08.2019 07:45

Fani wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. "Modlę się, żeby wszystko było ok"

Agnieszka Woźniak-Starak Piotr Woźniak-Starak

Fani wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. "Modlę się, żeby wszystko było ok"Od rana znów trwają poszukiwania 39-letniego mężczyzny, który zaginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. Portal Onet.pl podał, że chodzi o producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka, męża dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak. W nocy z soboty na niedzielę policja przyjęła zgłoszenie od wędkarzy, którzy zauważyli motorówkę bez załogi na pokładzie. Niedaleko od łodzi przy brzegu znaleziono 27-latkę z Łodzi, która zeznała, że wraz 39-latkiem wypadli z łodzi podczas manewru.

Poszukiwania trwały od wczesnego rana w niedzielę. Brali w nich udział policjanci, straż pożarna, ratownicy MOPR-u i funkcjonariusz straży leśnej. Niestety nie udało się odnaleźć mężczyzny. Wirtualna Polska ustaliła, że poszukiwania zostaną wznowione w poniedziałek, co dziś rano potwierdziła asp. Iwona Chruścińska, oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Giżycku. Po tym, jak informacja obiegła media, zaniepokojeni fani żony producenta filmowego starają się ją wesprzeć, pisząc komentarze na jej instagramowym profilu.

Pani Agnieszko, oby udało się odnaleźć Piotra, jesteście wspaniałymi ludźmi. Jestem załamany doniesieniami. Modlę się, żeby wszystko było ok.

Aga trzymaj się. Wszyscy jesteśmy z Tobą gdyby czegokolwiek potrzebowała...

Trzymam kciuki żeby wszystko skończyło się dobrze. Oby mąż szczęśliwie się odnalazł. Cały i zdrowy.

Bardzo niepokojące wieści docierają do mnie o wypadku na jeziorze Kisajno. Mam nadzieję że to tylko plotki.

Jeden z komentarzy napisała też Marcelina Zawadzka.

Mam nadzieję, że ta informacja się nie potwierdzi. Agnieszko trzymaj się!

Prezenterka TVN nie odniosła się jeszcze w żaden sposób do niepokojących doniesień.

Pudelek.pl na Facebooku: