Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Piotr Woźniak-Starak miał wypadek". Zawieszono poszukiwania 39-letniego mężczyzny

Podziel się

Jak poinformowała policja w Giżycku, poszukiwania zaginionego mężczyzny zostały przerwane w niedzielę o zmroku. Zostaną wznowione w poniedziałek rano.

"Piotr Woźniak-Starak miał wypadek". Zawieszono poszukiwania 39-letniego mężczyzny
bCxdeHNh

W nocy z soboty na niedzielę doszło do wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Policja potwierdziła, że przyjęła zgłoszenie od wędkarzy, którzy zauważyli motorówkę bez załogi na pokładzie. Niedaleko od łodzi przy brzegu znaleziono 27-latkę z Łodzi. Policjantom powiedziała, że ona i jej 39-letni znajomy wypadli z łodzi podczas manewru. Portal Onet podał, że chodzi o producenta Piotra Woźniaka-Staraka.

Jak udało się ustalić Wirtualnej Polsce, poszukiwania mężczyzny zostały zawieszone w niedzielę o zmroku. Zostaną wznowione w poniedziałek o świcie.

Poszukiwania trwały od wczesnego rana. Brali w nich udział policjanci, straż pożarna, ratownicy MOPR-u i funkcjonariusz straży leśnej.

bCxdeHNj

Poszukiwania były prowadzone w wodzie, ale też na linii nadbrzeżnej. Przeszukujemy te okolice metr po metrze - powiedziała asp. Iwona Chruścińska, oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Giżycku w rozmowie z Wirtualną Polską.

bCxdeHNK
bCxdeHOf