Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jest oficjalny komunikat prokuratury. "Wyłowiono ciało, trwa identyfikacja"

Podziel się:

Jest oficjalne oświadczenie prokuratury.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jest oficjalny komunikat prokuratury. "Wyłowiono ciało, trwa identyfikacja"

Piotr Woźniak-Starak zaginął w ubiegły weekend na jeziorze Kisajno. Od tego czasu trwają jego poszukiwania. Prokuratura Rejonowa w Giżycku właśnie wydała następujący komunikat:

Dzisiaj w godzinach rannych grupa płetwonurków w jeziorze Kisajno zlokalizowało ciało nieustalonej osoby. Aktualnie z udziałem prokuratora i Policji będą przeprowadzane czynności zmierzające do identyfikacji zwłok.

_

_

Na temat odnalezienia zwłok wcześniej wypowiedział się wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński. Wiadomość, którą zamieścił na Twitterze wskazuje, że prawdopodobieństwo, że odnaleziony mężczyzna to właśnie Piotr Woźniak-Starak jest wysokie:

Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym.

Piotr Woźniak-Starak w nocy z soboty na niedzielę wypłynął motorówką na jezioro Kisajno. Towarzyszyła mu 27-letnia kobieta. W pewnym momencie łódź gwałtownie skręciła, a pasażerowie wpadli do wody. Taką wersję wydarzeń podała 27-latka, której udało się dopłynąć bezpiecznie na brzeg jeziora.

Oferty dla Ciebie