Sobota 24.08.2019 12:30

Rajskie wakacje Beckhamów we Włoszech: rejs luksusowym jachtem, joga i wino (ZDJĘCIA)

David Beckham Victoria Beckham

W przypadku Davida Beckhama zakończenie kariery sportowej w 2013 roku wcale nie oznaczało wycofania się z show biznesu. Wręcz przeciwnie: emerytowany piłkarz dalej chodzi z Victorią na różnej maści przyjęcia dla elit, wciąż ciesząc się tytułem jednego z największych towarów eksportowych Wielkiej Brytanii. Dobrze "zakonserwowany" 44-latek z umiłowaniem pielęgnuje w mediach wizerunek "młodzieżowego taty", który jest dla swojej czwórki dzieci zarówno autorytetem, jak i najlepszym kumplem.

Skromni Beckhamowie świętują ósme urodziny córki: "Wszystkiego najlepszego dla małej dziewczynki o wielkim sercu" (FOTO)

David Beckham całuje syna Romeo w czoło na meczu koszykówki (FOTO)

Para, która miesiąc temu obchodziła 20. rocznicę ślubu, wybrała się z pociechami na upojne wakacje do Włoch, skąd bez przerwy zasypują fanów "rodzinnymi" zdjęciami i relacjami na Instagramie. Na nagraniach widać, jak David i Victoria korzystają z lata, pływając na luksusowym jachcie, surfując po morzu i uprawiając jogę. Zrelaksowana projektantka nie omieszkała podzielić się romantyczną fotografią, na której tuli się do wytatuowanego męża, sącząc przy tym białe wino. Zdjęcie wywołało wśród internautów nieskrywany zachwyt. W licznych komentarzach wyrazili podziw dla łączącego ich "niegasnącego" uczucia.

Zobaczcie zdjęcia z rajskich wakacji rodziny Beckhamów w Apulii. Jest czego pozazdrościć?

« Poprzednie 1/8

Rajskie wakacje Beckhamów we Włoszech

2Rajskie wakacje Beckhamów we Włoszech