Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Linkiewicz odpowiada na komplement Lil Masti: "Laska jest je***ą k***ą bez ŻADNYCH ZASAD"

96
Podziel się:

Patoinfluencerkę rozjuszyła sugestia "raperki", że to ona zainspirowała ją do walki o nową sylwetkę. "Wstawia to, bo spadają jej zasięgi" - grzmiała.

Marta Linkiewicz odpowiada na komplement Lil Masti: "Laska jest je***ą k***ą bez ŻADNYCH ZASAD"
bFeabxPF

Czy to się komuś podoba, czy nie, Marta Linkiewicz nieoczekiwanie stała się jedną z najpotężniejszych osobowości polskiego Internetu. Jeszcze niedawno 22-latka zarzekała się, że po dawnej Marcie nie ma ani śladu i zastąpiła ją nowa, ulepszona wersja, znacznie bardziej nadająca się do współpracy z partnerami biznesowymi i występowania w intratnych kampaniach reklamowych. Niestety, zachowanie rozrywkowej warszawianki przeczy tym zapewnieniom.

bFeabxPH

We wtorek aspirująca celebrytka po raz kolejny udowodniła, że nie bez powodu sama ochrzciła się mianem "patoinfluencerki". W serii nagrań opublikowanych na Instagramie Marta zaatakowała swoją przeciwniczkę z 4. edycji FAME MMA, Anielę "Lil Masti" Bogusz, która - zdaniem Linki - wciąż próbuje się wypromować na jej plecach. Tym, co wyprowadziło Linkiewicz z równowagi, był fakt, że raperka "przypisała sobie" efektowną metamorfozę Marty, pokonując ją w czerwcu w oktagonie.

Brawo, ciśniesz mała! Duma rozpiera. Szacun za takie cechy, jak zawziętość konsekwencja, ambicja - napisała Aniela pod zdjęciem odchudzonej Marty z siłowni.

Nie przebierając w słowach, "Martusia" obrzuciła Bogusz soczystym stekiem wyzwisk.

bFeabxPN

Oczywiście, że nie mogę zachować tej uwagi tylko i wyłącznie dla siebie, ponieważ nie, ponieważ mam okres i dzisiaj będzie śmiesznie - grzmiała Marta do telefonu. Uważam, że laska jest je***ą k***ą bez żadnych zasad. Moje ciało nie zmieniło się tak w ciągu tygodniu lub miesiąca, ja za********m równo od lutego. Wiedziała o tym. Wiedziała o tym, że ćwiczę w momencie, w którym skakała po mojej plakietce na konferencji. Jesteś j*****ą k****ą bez żadnych zasad. I wstawia takiego screena tylko i wyłącznie dlatego, bo spadają jej zasięgi. Bo jesteś je****m beztalenciem, głupia k****o.

Lil Masti nie dała się sprowokować i uprzejmie odpisała Marcie, że doceniła jedynie wkład, jaki Linkiewicz włożyła w ćwiczenia, przy okazji zaznaczając, że "najlepsza zmiana to nie tylko zewnętrzna, ale także wewnętrzna".

Marta, ja z Tobą nie walczę. Czuję do Ciebie tylko pozytywne emocje. Nie jestem osobą zawistną i zazdrosną, nie czuję konkurencji. Potrafię docenić i nie umiem przejść obojętnie, jak widzę ile pracy wkładasz w przemianę. Cieszę się z Twojej siły. Życzę Ci dobrze i trzymam kciuki za Twój rozwój. Pamiętajmy o tym, że najlepsza zmiana to nie tylko zewnętrzna, ale także wewnętrzna.

Po czyjej jesteście stronie: Marty "patoinfluencerki" Linkiewicz czy Anieli "Lil Masti" Bogusz?

bFeabxPO
bFeabxPP
bFeabxQi
KOMENTARZE
(96)
Gość
2 lata temu
Co za amemby umysłowe.
gość
2 lata temu
Jest w tym coś przerażającego, że takie osoby mają tak olbrzymie grono "obserwatorów" a czasem nawet fanów. I pisze o nich np. taki portal, pokazując im, że sa kimś "ważnym" i godnym naśladowania. Zniszczone, rozwiązłe, wulgarne kobiety z doczepionymi rzęsami i napompowanymi ustami są dziś wyznacznikiem sukcesu.
Gość
2 lata temu
Ten moment, kiedy seksmasterka jest tą mądrą i wyważoną osobą w rozmowie... nie sadzilam ze dozyje takiej sytuacji.
bFeabxQj
Gość
2 lata temu
Dno Klio mułu i metr wodorostów!
Gość
2 lata temu
Przestańcie je promować
Najnowsze komentarze (96)
Gość
2 lata temu
Aniela grzecznie i na temat. Z Martą nie ma i czym rozmawiać. Team Aniela.
gość
2 lata temu
Wolę Martę. Jest jaka jest i jakoś z tym żyje. Niektórzy rodzą się rozwiąźli. Była grubsza, to też wrzucała zdjęcia co pomagało wtedy wielu osobom w samoakceptacji. Za to ta Aniela robiła to co robiła tylko dla pieniędzy, a w rzeczywistości wcale nie jest taka wyuzdana. Wstyd na siłę robić ludziom wodę z mózgu po to żeby zarabiać kasę.
Gość
2 lata temu
Ja jestem po stronie Anieli widać że nie chce się kłócić a linkiewicz zaczyna jak zawsze
Gośćss
2 lata temu
Patoshmaty
Gość
2 lata temu
woow.tego się nie wymydli.
Gość
2 lata temu
współczuję Dzieciom widzących jak ich "mama"ciagnie kokos z ptaka;)
Gość
2 lata temu
nie wiem jak bedzie swoje dzieci chować...Ale juz wspolczuje...Matkę widząc ktorura z ptakawciaga fetę.wooow!
Gość
2 lata temu
dla wszystkich "fanow" to jest wstyd.ciagnac lody ...i o tym otwarcie mówić....woow!:)
bFeabxQb
Lothario
2 lata temu
Sexmasterka przynajmniej zawsze jest miła i sympatyczna.
gość
2 lata temu
Kulura wypowiedzi wiele mowi o tej kobiecie ...
gość
2 lata temu
Konwersacja dwóch kr----ek na poziomie rynsztoka , te rozmowy przerażają jak nisko upada taka osoba , która ma się za osobę publiczną i jest obserwowana przez innych żenujący antypoziom intelektu
Majk
2 lata temu
Linkiewicz już dawno osiągnęła dno ale teraz dokonała odwiertu... 😂🤣😅👍
Gość
2 lata temu
Obydwie mogą sobie przybić piątkę. Dwa patusy niewarte uwagi
mam 17 latki
2 lata temu
O ludu drogi! Mam córkę nastolatkę, jak bym widziała że robi takie rzeczy to bym sobie w łeb strzeliła. Nie zabraniałabym, to jej życie. Ale akceptacji i zrozumienia ode mnie by nie użyczyła.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFeabxQU
bFeabxQV
bFeabxQW
bFeabxQX
bFeabxQY
bFeabxQD