Środa 28.08.2019 13:30

Fani komentują przedłużone włosy Maffashion: "ZDEJMUJ TO NATYCHMIAST"

Maffashion Julia Kuczyńska

Fani komentują przedłużone włosy Maffashion: "ZDEJMUJ TO NATYCHMIAST"

Nie da się ukryć, że Julia "Maffashion" Kuczyńska przetarła szlaki polskim influencerom, zaczynając karierę od bycia szafiarką i ekspertką od spraw mody. Dziś 31-latka zalicza się do grona najbardziej wpływowych osób w sieci, a jej konto na Instagramie śledzi już 1,2 miliona osób. Jako że Julka świetnie zdaje sobie sprawę z faktu, że jej styl naśladuje całe grono oddanych fanek, w ostatnim czasie Maff "wielkodusznie" zgodziła się zaprojektować własną kolekcję dla chińskiej platformy AliExpress słynącej z produkcji podróbek projektów największych domów mody. Tym sposobem Kuczyńska dorobi się kolejnych zer na koncie, a wielbicielki jej estetyki będą mogły ubrać się jak ona wyjątkowo małym kosztem.

Maffashion chwali się swoją kolekcją dla… AliExpress! Chałtura roku?

Jako że przedsiębiorcza celebrytka uwielbia bawić się swoim wizerunkiem, Maffashion po raz kolejny postanowiła zmienić swój "look" i przedłużyć swoje z gatunku cienkie i łamliwe włosy. Końcowym efektem gwiazdka pochwaliła się w instagramowym poście, zapewniając przy tym, że jest "ogromnie zadowolona" z zabiegu.

Ci, którzy obserwują mnie od dawna, wiedzą, ze lubię nieustannie coś zmieniać, kombinować z włosami, ich kolorem, długością etc. - zaczęła Maff. Tym razem spróbowałam czegoś dla mnie nowego. Włosy zostały przedłużone na "stałe" metodą HH keratin mini bondes. Dużo czasu minęło, zanim się zdecydowałam. Oczywiście wcześniej zrobiłam wywiad środowiskowy u moich znajomych, które noszą włosy zrobione tą techniką od dawna. Wszystkie chwaliły! Z natury mam dość cienkie włosy, jest ich sporo u nasady, ale są delikatne - takie dziecięce, dodatkowo puszą się i niestety łamią, kiedy ich długość przekracza ramiona. Tak było od zawsze. Dlatego opcja z dodatkowymi pasmami to jedyny dla mnie sposób, aby mieć piękne długie włosy.

Zdecydowałam się na przedłużenie z chęci zmiany, zaoszczędzenia czasu przy kolejnych sesjach, projektach i na co dzień. Narazie jestem na etapie przyzwyczajania się :) Wizualnie jestem już ogromnie zadowolona i ogromnie dziękuje @hollywoodhairwarsaw za tak świetny efekt i mega obsługę. A teraz pytanie, jak Wam się podoba metamorfoza?

Ku zdziwieniu blogerki, wielu internautów uznało, że przedłużeniem włosów Julia zrobiła sobie krzywdę.

"Wyglądają na zniszczone. Zrobiłaś głupotę. Teraz obciążyłaś twoje włosy i zaczną ci wypadać", "Moim zdaniem wyprostowane wyglądają strasznie. Nie sądziłam, że to powiem, ale lepiej Ci w krótkich", "Ten kolor nie pasuje do twojej karnacji", "Jejku, w długich wyglądasz jak kobyła. Bez urazy... w krótkich ładna zgrabna twarz a w długich długa twaaaaarz kobylasta. Zdejmuj to natychmiast" - pisali.

Pojawiło się też kilka pozytywnych głosów.

"Moim zdaniem teraz dużo lepiej. Dodały Ci pazura", "Nie słuchaj ich Maff, to zazdrośnice piszą te chamskie komentarze. Wyglądasz przepięknie, zresztą jak zwykle"

Na ostatni z negatywnmych komentarzy niewzruszona Julka odpisała ironicznie "Już to robię", jednak można odnieść wrażenie, że fashionistka nie spodziewała się takich reakcji od fanów.

Faktycznie jest aż tak źle?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Ci którzy obserwują mnie od dawna wiedzą, ze lubię nieustannie coś zmieniać, kombinować z włosami, ich kolorem, długością etc.. Tym razem spróbowałam czegoś dla mnie nowego. Włosy zostały przedłużone na „stałe” metoda HH keratin mini bondes. Dużo czasu minęło zanim się zdecydowałam. Oczywiście wcześniej zrobiłam wywiad środowiskowy u moich znajomych, które noszą włosy zrobione ta technika od dawna. Wszystkie chwaliły! Z natury mam dość cienkie włosy, jest ich sporo u nasady ale są delikatne - takie dziecięce, dodatkowo puszą się i niestety łamią kiedy ich długość przekracza ramiona. Tak było od zawsze. Dlatego opcja z dodatkowymi pasmami to jedyny dla mnie sposób aby mieć piękne długie włosy. Zdecydowałam się na przedłużenie z chęci zmiany, zaoszczędzenia czasu przy kolejnych sesjach, projektach i na codzień. Narazie jestem na etapie przyzwyczajania się :) Wizualnie jestem już ogromnie zadowolona i ogromnie dziękuje @hollywoodhairwarsaw za tak świetny efekt i mega obsługę. A teraz pytanie jak Wam się podoba metamorfoza? Wbijajcie na insta story! ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)Sie 27, 2019 o 2:58 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (225)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 225
Odpowiedz
174 83
zgłoś
Gość 28.08.2019 13:38
Brak mózgu nadrabia włosami ...
Odpowiedz
41 47
zgłoś
Gość 28.08.2019 13:39
Wyglada mega
Odpowiedz
12 32
zgłoś
Gość 28.08.2019 13:39
Ten moment gdy pisze jako pierwszy komentarz 😂🙈
Odpowiedz
526 90
zgłoś
gość 28.08.2019 13:39
Bez przesady, ładnie wygląda.
Odpowiedz
270 25
zgłoś
Gość 28.08.2019 13:39
Kaza ratować planetę, a sami nic nie robią w tym kierunku. Hipokryci
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 225