Czwartek 05.09.2019 20:00

Burning Man 2019: ekstrawagancka Natalia Siwiec, zaręczona Ola Kowal... (ZDJĘCIA)

Burning Man 2019 Natalia Siwiec Marcelina Zawadzka Ola Kowal

O fenomenie festiwalu Burning Man odbywającego się w USA pisaliśmy już niejednokrotnie. Impreza przyciąga nieco zblazowanych, szukających wrażeń ludzi, którym "zwykłe" festiwale muzyczne czy filmowe już nie wystarczają. Burning Man to okazja, żeby pokazać oryginalne stylizacje, znacznie odważniejsze niż te z Coachelli.

Moda na Burning Mana dotarła również do Polski i od kilku lat przedstawiciele rodzimego show biznesu zaszczycają swoją obecnością pustynne party. W tym roku pojawiła się tam m.in. Marcelina Zawadzka, która pochwaliła się zdjęciem z Gerardem Butlerem.

Zobacz: Marcelina Zawadzka chwali się wspólnym wschodem słońca na pustyni z… GERARDEM BUTLEREM! "Zaczynamy podróż"

Tradycyjnie już na Burning Mana pojechała także Natalia Siwiec, która od kilku dni "milczała" na Instagramie, czym zmartwiła swoich fanów. Okazało się, że powodem jej nieboecności w social mediach był właśnie festiwal.

To był najlepszy @burningman do tej pory! Serdeczność, miłość, najpiękniejsza energia i kreatywność tych ludzi zawsze będzie mnie zachwycać. To tu czuje się jak w domu. To tu jest taki świat w jakim bym chciała żyć nie tylko przez tydzień. Kocham tych ludzi! Są dla mnie jak rodzina. Kocham wszystkich nowych ludzi, których playa postawiła na mojej drodze i każdą refleksję z którą dała mi się zmierzyć! - napisała rozemocjonowana Siwiec.

Na Burning Mana poleciała też polska modelka, Ola Kowal, która wróci z imprezy z pierścionkiem zaręczynowym.

Od teraz będę dzieliła życie z moją bratnią duszą - napisała pod zdjęciem.

Pojechalibyście tam?

« Poprzednie 1/15

Polskie celebrytki na Burning Manie 2019

2Polskie celebrytki na Burning Manie 2019