Maria Dębska dementuje plotki o ślubie z Marcinem Bosakiem

Aktorka postanowiła skomentować doniesienia o planowaniu ceremonii ślubnej we Włoszech. "W Toskanii tylko wakacje".

Obraz

Marcin Bosak przez 15 lat był związany z Moniką Pikułą, z która doczekał się dwójki dzieci. Jednak dwa lata temu aktor wdał się w romans z młodszą o 12 lat koleżanką po fachu, Marią Dębską. Poznali się podczas prób do spektaklu teatru Studio Ripley pod ziemią, w którym grali małżeństwo.

Do tej pory szczęśliwa para unikała raczej wypowiadania się w mediach na temat swojego związku. Wyjątek Marcin zrobił tylko raz, kiedy to chwalił się dziennikowi Fakt swoim kulinarnym zacięciem.

Niedawno jednak pojawiły się pogłoski, że Bosak i Dębska planują ponoć sformalizować swój związek. Aktorka postanowiła skomentować doniesienia i w rozmowie z Plotkiem zdradziła plany na najbliższą przyszłość.

Będzie ślub, ale więcej nic nie powiem - przyznała tajemniczo.

Dębska odniosła się do plotek o rzekomo planowanej ceremonii w słonecznej Toskanii. Podkreśliła, że chociaż miejsce jest bliskie jej sercu, na razie wybierze się tam jedynie w celach rekreacyjnych.

_Pisali, że uwielbiam Toskanię i to, że właśnie tam miałby się odbyć ślub. Do tego należy pokonać długą drogę. Dlatego w Toskanii tylko wakacje._

Myślicie, że pobiorą się w tajemnicy przed mediami?

Obraz
© ONS
Obraz
© ONS
Obraz
© EastNews
Obraz
© EastNews
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą