Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Lewandowska planuje powiększenie rodziny: "Większość małżeństw marzy o tym, żeby mieć gromadkę dzieci"

148
Podziel się:

Trenerka zdradziła też, jak przed laty zareagowała na wieść o tym, że urodzi córkę.

Anna Lewandowska planuje powiększenie rodziny: "Większość małżeństw marzy o tym, żeby mieć gromadkę dzieci"

Anna Lewandowska w maju 2017 roku została mamą i od początku pilnie strzegła w mediach społecznościowych twarzy swojej córki Klary. Niestety, jakiś czas temu Marina Łuczenko-Szczęsna odrobinę zepsuła plan troskliwej koleżanki, bowiem za pośrednictwem Instagrama zdecydowała się pokazać nie tylko skrzętnie ukrywany wizerunek swojego syna Liama, ale też córki Ani i Roberta.

W najnowszym wywiadzie fit-mama opowiedziała o byciu sportowcem i swoich dochodowych biznesach. Pokusiła się również o tematy około macierzyńskie, zdradzając, jak zareagowała na wieść o tym, że urodzi córkę:

Miał być chłopczyk. Rzeczywiście zawsze jak ktoś mnie pytał, czy bym chciała chłopca, czy dziewczynkę, to mówiłam "chłopca". Tylko i wyłącznie dlatego, że zakładałam, że to będzie fighterskie dziecko. I tutaj... dziewczynka. I za nią najmocniej dziękuję, bo bardzo mnie zmieniła, uspokoiła - wspomina w rozmowie z Myfitness.pl.

Oprócz tego ujawniła, czy razem z mężem zamierzają powiększyć rodzinę:

Myślę, że na pewno. Myślę, że może nie każde, ale większość małżeństw marzy o tym, żeby mieć gromadkę dzieci. Zobaczymy, co czas pokaże... - odpowiedziała zagadkowo.

Myślicie, że niebawem możemy spodziewać się drugiego potomka najbardziej wysportowanej pary show biznesu?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(148)
Gość
5 lata temu
Pamiętajcie, za każdym razem kiedy celebryta chce się z Wami "podzielić swoimi życiem", tak naprawdę chce wam coś SPRZEDAĆ. To nie wasze "psiapsi", tylko ordynarni DOMOKRĄŻCY.
Gość
5 lata temu
Znalezienie twarzy Klary w internecie zajmuje średnio około 1 minute. Ostatnie zdjęcie z meczu klika dni temu. Nie dziwnie się, że woli zasłaniać twarz dziecku z wielu powodów. Choćby z masy komentarzy jakie by się zaraz wylaly a propos wyglądu dziecka, i po co to im..? Klara jest najwzyklejszym małym dzieckiem jakim miliardy. Nie wyróżnia się niczym. Ma małe oczka, blisko siebie, nie jest jeszcze szczegolnie podobna do żadnego z rodziców. Ale dzieci zmieniają się tak szybko..
gość
5 lata temu
Śmiać mi się z tego chce. Tak na logikę to ona mówi, że ma zamiar znów uprawiać seks z mężem i pozwolić mu skończyć w środku do zapłodnienia. Tak chce prywatności, a o tak intymnych sprawach mówi w necie.
Gośćiowa
5 lata temu
Na pewno nie większość. Moda na bombelki robi się juz nużaca. BTW tylko antynatalizm!
gość
5 lata temu
My nie marzymy, wystarczy nam jedno i znam wiele par co nie chca miec gromadki dzieci lub wcale, glupie gadanie naprawde.
Najnowsze komentarze (148)
Gość
5 lata temu
To niech ja wyr..a i bendzie dziecko kur..
gość
5 lata temu
Czy pani Anna zrobi wreszcie kupę na insta? Chyba tylko tym się nie podzieliła... Pani Błaszczykowska, szacun. o niej nikt nie słyszy
gość
5 lata temu
A co jak znów będzie musiała spać na podłodze ze zmęczenia?
gość
5 lata temu
Jak ucichnie (chociaż na razie się nie zapowiada...) to będzie ciąża. Na razie klarcia reklamuje towary i sikret prodżekty
roza
5 lata temu
pustoglowie zero rozumu
gość
5 lata temu
A niech powiększa, zmniejsza
Gość
5 lata temu
Proszę zostawić coś dla siebie droga pani .Dokładnie mi to lata .
Gość
5 lata temu
Jakby miała sama na nie zarabiać i nie miała 5 opiekunek to by inaczej mówiła. Wielka cerebrytka.
Gość
5 lata temu
Na zdjęciu po lewej Lewa wygląda jak DACOTA JOHNSON.
gość
5 lata temu
W niemieckiej mediach i prasie widać twarz Klary. Nie wiem po co ta szopka z zakrywanie twarzy przed ludźmi żyjącymi w pl...
Gość
5 lata temu
Super Aniu tylko trzymaj tą ciąże z dala od mediów
gość
5 lata temu
A mnie denerwuje ta panująca ostatnio pandemia rozpieszczonych dzieci.
gość
5 lata temu
Większość małżeństw... Jest wręcz ODWROTNIE.
Gość
5 lata temu
Nie pani Anno, to już nie te czasy żeby większość chciała gromadkę... ludzie mają teraz inne priorytety więc się proszę nie wypowiadać na tematy pani kompletnie obce
...
Następna strona