Piątek 20.09.2019 16:30

Edyta Górniak śmieje się z porównania Cleo do psa?! "Jaka wdzięczna. NIE KAŻDA TAKA JEST"

Edyta Górniak Cleo

Edyta Górniak śmieje się z porównania Cleo do psa?! "Jaka wdzięczna. NIE KAŻDA TAKA JEST"Od poniedziałku polski show biznes z niedowierzaniem obserwuje medialną przepychankę, która wywiązała się między rozemocjonowaną diwą - Edytą Górniak, a emerytowaną Słowianką Donatana - Cleo. W wywiadzie dla Pudelka Górniak stwierdziła, że jej młodsza koleżanka nie okazała jej należytej wdzięczności po tym, jak wręczono jej na srebrnej tacy pozycję jurorki w The Voice Kids, którą zostawiła po sobie Edyta. Co więcej, najbardziej utytułowana Polka w historii Eurowizji czuła się zraniona faktem, że Cleo stanęła w obronie Donatana po ściankowym incydencie z udziałem Edi, w trakcie którego rozzuchwalony producent złapał gwiazdę za pośladki, za co spotkał go siarczysty plaskacz wymierzony w obecności kamer. Nowa członkini jury najwyraźniej była gotowa na krytykę, bowiem prędko uraczyła nas zdjęciami prezentującymi podarki, które miały trafić do Górniak jako wyraz podziękowania za załatwienie intratnej fuchy. Co prawda fotografowanie prezentów i wykorzystywanie ich jako dowodów w sprawie może wydawać się nieco podejrzane, ale jakby nie było, show biznes rządzi się swoimi prawami. 

Zobacz: Wojna Górniak z Cleo trwa. Oskarżenia Edyty są poważne: "Cleo sfotografowała misie, żeby mieć alibi!"

Wydawać by się mogło, że afera ucichnie po zażartej dyskusji, która odbyła się na instagramowym profilu Cleo, jednak nic bardziej mylnego. Żartobliwe nagranie opublikowane w sieci przez Kasię Nosowską najwyraźniej na nowo zachęciło gwiazdy to wymiany wirtualnych ciosów. W nawiązaniu do klipu Nosowskiej Edyta sama przedstawiła na swoich mediach społecznościowych krótkie wideo, prezentujące gwiazdę w najgorętszych jesiennych trendach i z przeuroczym psiakiem przy nodze.

Zobacz: Katarzyna Nosowska wyśmiewa konflikt Górniak i Cleo: "Widzicie tego ptaka? Dałam jej bułkę, NIE OTRZYMAŁAM ŻADNYCH PODZIĘKOWAŃ"

Najpewniej przeszłoby to bez echa, gdyby w pewnym momencie autor krótkiego nagrania nie pokusił się o komentarz, bezsprzecznie nawiązujący do sprzeczki Edyty i Cleo.

Jaka wdzięczna, nie każda taka jest - słyszymy, gdy pies częstowany jest przez Górniak smakołykiem. 

Żart najwyraźniej bardzo rozbawił gwiazdę, która wnet wybuchła śmiechem. 

Panie ewidentnie nie są w stanie dojść do porozumienia za pośrednictwem Internetu, dlatego sugerujemy, aby załatwiły sprawę bezpośrednio, twarzą w twarz. Najlepiej na oktagonie Fame MMA. Wyprzedzając fakty, chcielibyśmy wyrazić zainteresowanie opatrzeniem walki patronatem medialnym. 

A tak na poważnie. Sądzicie, że Edytka przesadziła, czy nadal was to bawi? 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

LoVe @nosowska.official ❤️✌🏻

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)Wrz 20, 2019 o 4:39 PDT

fot. Instagram/@edytagorniakfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (121)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 121
Odpowiedz
13 45
zgłoś
Gość 20.09.2019 16:41
Dobre:))
Odpowiedz
26 20
zgłoś
Gość 20.09.2019 16:42
Gość: Cleo to beztalencie
Ty tez!
Odpowiedz
205 14
zgłoś
gość 20.09.2019 16:51
Żałosne
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 20.09.2019 17:03
A Cleo z pewnością ją ma :) haha
Odpowiedz
89 19
zgłoś
Gość 20.09.2019 17:03
Takie samo dno jak Karyna Rabczewska.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 121