Edyta Górniak śmieje się z porównania Cleo do psa?! "Jaka wdzięczna. NIE KAŻDA TAKA JEST"

95
Podziel się

Wokalistkom najwyraźniej nadal nie znudziły sie internetowe przepychanki. Zobaczymy je kiedyś na oktagonie Fame MMA?

Edyta Górniak śmieje się z porównania Cleo do psa?! "Jaka wdzięczna. NIE KAŻDA TAKA JEST"

Od poniedziałku polski show biznes z niedowierzaniem obserwuje medialną przepychankę, która wywiązała się między rozemocjonowaną diwą - Edytą Górniak, a emerytowaną Słowianką Donatana - Cleo. W wywiadzie dla Pudelka Górniak stwierdziła, że jej młodsza koleżanka nie okazała jej należytej wdzięczności po tym, jak wręczono jej na srebrnej tacy pozycję jurorki w The Voice Kids, którą zostawiła po sobie Edyta. Co więcej, najbardziej utytułowana Polka w historii Eurowizji czuła się zraniona faktem, że Cleo stanęła w obronie Donatana po ściankowym incydencie z udziałem Edi, w trakcie któregorozzuchwalony producent złapał gwiazdę za pośladki, za co spotkał go siarczysty plaskacz wymierzony w obecności kamer. Nowa członkini jury najwyraźniej była gotowa na krytykę, bowiem prędko uraczyła nas zdjęciami prezentującymi podarki, które miały trafić do Górniak jako wyraz podziękowania za załatwienie intratnej fuchy. Co prawda fotografowanie prezentów i wykorzystywanie ich jako dowodów w sprawie może wydawać się nieco podejrzane, ale jakby nie było, show biznes rządzi się swoimi prawami.

Wydawać by się mogło, że afera ucichnie po zażartej dyskusji, która odbyła się na instagramowym profilu Cleo, jednak nic bardziej mylnego. Żartobliwe nagranie opublikowane w sieci przez Kasię Nosowską najwyraźniej na nowo zachęciło gwiazdy to wymiany wirtualnych ciosów. W nawiązaniu do klipu Nosowskiej Edyta sama przedstawiła na swoich mediach społecznościowych krótkie wideo, prezentujące gwiazdę w najgorętszych jesiennych trendach i z przeuroczym psiakiem przy nodze.

Najpewniej przeszłoby to bez echa, gdyby w pewnym momencie autor krótkiego nagrania nie pokusił się o komentarz, bezsprzecznie nawiązujący do sprzeczki Edyty i Cleo.

Jaka wdzięczna, nie każda taka jest - słyszymy, gdy pies częstowany jest przez Górniak smakołykiem.

Żart najwyraźniej bardzo rozbawił gwiazdę, która wnet wybuchła śmiechem.

Panie ewidentnie nie są w stanie dojść do porozumienia za pośrednictwem Internetu, dlatego sugerujemy, aby załatwiły sprawę bezpośrednio, twarzą w twarz. Najlepiej na oktagonie Fame MMA. Wyprzedzając fakty, chcielibyśmy wyrazić zainteresowanie opatrzeniem walki patronatem medialnym.

A tak na poważnie. Sądzicie, że Edytka przesadziła, czy nadal was to bawi?

KOMENTARZE
(95)
Gość
5 miesięcy temu
Cleo-zostaw to bez komentarza!Jako mądrzejsza bez wątpliwości najmniejszych z mojej strony
Gość
5 miesięcy temu
Udaje kokietke w wieku 47 lat a z zewsząd wylewa sie szambo.
Gość
5 miesięcy temu
Ta kobieta jest chora psychicznie
Gość
5 miesięcy temu
Tak tak przeszla do historii gdy zaspiewala hymn Polski i historia jej tego nie wybaczy. To szansonistka co to nie jest w stanie nauczyć się słów wlasnych piosenek ktorych ma zresztą jak na lekarstwo.
Gość
5 miesięcy temu
Nie bawi. Edytka dorośnij
Najnowsze komentarze (95)
bobcio
2 miesiące temu
Clepo sie fatalnie ubiera, jak z bazaru
Thumbelina
2 miesiące temu
Cleo to żadna gwiazda, połowa dziewczyn, które nagrywa covery śpiewa tak jak ona, nie dorasta Edzi do pięt. Nie rozumiem dlaczego w ogóle jest w the voice.. Stała się sławna, przez teledysk do piosenki "my Słowianie" gdyby nie to, to w ogóle nie byłoby o niej słychać. Żenada
Gość
5 miesięcy temu
Klepko to żadna gwiazda, beztatalencie i bezguście! Nie dorasta Edzi do pięt. Fakt, że powinna podziękować, ale jeśli nawet tego nie zrobiła, to nie wypada się o to upominać. Więc Edytko, trochę słabo to wyszło. Może jesteś gwiazdą, ale niepotrzebnie gwiazdorzysz.
gość
5 miesięcy temu
Trzymajcie mnie bo padnę, co to za nazewnictwo ? Emerytowana Słowianka Donatana albo Była Żona Skoczka lub Diwa
gość
5 miesięcy temu
a kto pani edycie kazał przekazywać ta prace własnie cleo??? widziały gały co brały
sukubus
5 miesięcy temu
nie, nie, nie MMA! tylko kisiel.
Gość
5 miesięcy temu
Edzia, nagraj że jaką piosenkę. Nie ważne co byle gadali. Kobito ciesz się że są takie portale, programy show bo by już wszyscy o tobie zapomnieli.
Gość
5 miesięcy temu
Nie lubię Górniaczki! Robi z siebie taka delikatna że aż patrzeć na nią nie idzie! Żałosna jest im straszą tym gorsza! A Cleo niech oleje ten pusty komentarz podejrzewam że masz więcej wsparcia niż Górniaczka i Fanów!!!!
gość
5 miesięcy temu
Edyta to doskonały przykład tego, że Talent nie zawsze idzie w parze z Inteligencją...
Gość
5 miesięcy temu
Trudno nazwać takie zachowanie profesjonalnym. Wypominanie Cleo, że załatwia jej udział w programie - to żenada. Jest to niesmaczne.
Gość
5 miesięcy temu
Ka prdl... Serio Edzia??
gość
5 miesięcy temu
zdecydowanie wolę Cleo!!!!
Gość
5 miesięcy temu
Siebie warte...
Gość
5 miesięcy temu
Cleo ,wybacz seniorce.
...
Następna strona