Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika Rosati zarzeka się w wywiadzie: "Nigdy nie mówiłam o moim życiu prywatnym"

138
Podziel się

W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem opowiedziała o przemocy domowej i wyznała, czy nadal wierzy w miłość.

Weronika Rosati zarzeka się w wywiadzie: "Nigdy nie mówiłam o moim życiu prywatnym"
bCHrCKMl

Od wielu miesięcy o Weronice Rosati głośno jest za sprawą burzliwego rozstania z ojcem jej córki, Robertem Śmigielskim. Aktorka oskarża znanego ortopedę o stosowanie wobec niej przemocy. Były partner miał m.in. obrzucać ją wyzwiskami i zastraszać, że zniszczy jej reputację. Doszło do tego, że Weronika i Robert stoczyli w sądzie batalię o podział opieki nad córką.

Weronika postanowiła wykorzystać swoją popularność, aby pomagać innym kobietom w podobnej sytuacji. Założyła nawet w tym celu fundację. O swojej historii opowiada, gdzie tylko może. Ostatnio była gościem w programie Krzysztofa Ibisza, Demakijaż. "Wiecznie młody" prezenter zaczął rozmowę od nazwania Weroniki "hollywoodzką gwiazdą" i pochwalenia jej urody. Mimo to, nie udało mu się wyciągnąć od aktorki informacji, czy obecnie jest zakochana.

bCHrCKMn

Wierzę w miłość, bo co by mi pozostało w życiu? Jestem osobą, która ma ogromną potrzebę kochania i bycia kochaną - odpowiedziała wymijająco.

Wyglądasz pięknie, a to wskazuje najczęściej na stan zakochania - drążył Ibisz.

Ok - odparła lakonicznie gwiazda.

bCHrCKMt

Weronika nie rozumie, dlaczego jej sprawy uczuciowe od lat rozgrzewają polskie media. Podejrzewa, że to przez to, że "przez większość życia miała nie najlepszy gust do mężczyzn".

Ja nigdy w życiu, może poza sytuacją ostatniego związku, nigdy nie mówiłam o moim życiu prywatnym, o związkach - zarzeka się.

Rosati wyjaśniła też, dlaczego udzieliła szczerego wywiadu Magdalenie Środzie.

bCHrCKMu

Ja do tego wywiadu zbierałam się ponad pół roku. Zrobiłam go dla mojej córki, ponieważ uznałam, że jeżeli mam ją uczyć, że ma walczyć o swoją godność i nie dawać traktować się źle, to muszę jej dać przykład sobą. (...) Zrobiłam to dla wszystkich kobiet (...), bo mi się to nie mieści w głowie. Ja mam sytuację bardziej komfortową, bo mam wsparcie rodziny, wsparcie finansowe, mam zawód, a są kobiety, które nie mają tego wsparcia. Najgorsze, co ja przeżyłam, to zaszczucie i wstyd, że ktoś cię tak traktuje. Milczenie wynika z poczucia bezsilności, że nikt ci nie uwierzy, co ja bardzo często słyszałam, a druga rzecz to, że ktoś bliski ma czelność cię tak traktować - wyjaśnia.

Weronika dodaje, że jest inspiracją dla wielu kobiet.

Przemoc domowa to nie tylko przemoc fizyczna. Przemoc emocjonalna, psychiczna, finansowa, seksualna - to się kwalifikuje do przemocy domowej. Zgłasza się wiele kobiet (…) Dałam im społeczną odwagę, żeby powiedzieć: "jestem ofiarą". Miałam świadomość, że jako aktorka będę tylko tracić, że zostanę brutalnie zaatakowana medialnie i pod każdym innym względem przez drugą stronę - i tak się stało. (...) Najbardziej mnie atakowały kobiety - mówi.

Aktorka poradziła kobietom doznającym przemocy, aby zbierały dowody.

bCHrCKMv

Ja mam dowody (...) dostałam tymczasowy zakaz zbliżania pozwanego do mnie i do córki. Ja żyłam w ogromnym lęku. (...) mi zostało wmówione, że ja nie mam żadnych praw i że jestem kompletnie przegrana.

Weronika dodała, że zamieszanie wokół jej osoby zaszkodziło jej karierze aktorskiej, ale "ma nadzieję, że przyjdzie taki moment, kiedy przeszkody znikną z jej życia".

bCHrCKMw
bCHrCKMO
KOMENTARZE
(138)
Gość
10 miesięcy temu
Cyrk
Gość
10 miesięcy temu
Werka, a może już przestań o tym gadać.. to twoje sprawy
Gość
10 miesięcy temu
Ona jest wstrętna
bCHrCKMP
Gość
10 miesięcy temu
Kiedy to się skończy
błagam
10 miesięcy temu
Błagam nikogo to nie interesuje skończ i wstydu oszczędź
Najnowsze komentarze (138)
gość
10 miesięcy temu
kobieta koń
Gość
10 miesięcy temu
Bordeline jak malowane...
Gokjść
10 miesięcy temu
Żałosna hipokryta
Gość
10 miesięcy temu
Jak ona mnie irytuje
Gość
10 miesięcy temu
Tylko dzieki rozpetaniu afery z ojcem jej dziecka mozna o niej uslyszec
jozek
10 miesięcy temu
usta jak brzegi nocnika
Gość
10 miesięcy temu
Dalej wierzy w miłość, tylko czy taki desperat się znajdzie.
Koń
10 miesięcy temu
Każdy jej związek kończy się publicznym praniem i procesami sądowymi; coś w tym jest....
bCHrCKMH
gość
10 miesięcy temu
Mogę się założyć o milion $, że stary Rosati zostawił ją i jej matkę. Ona mści się teraz na każdym....... Podświadomość, zaprogramowanie przez cyniczną mamuśkę, zaburzenia......
gość
10 miesięcy temu
chyba każdy jej wywiad, to prywata
bb
10 miesięcy temu
paskudna
bb
10 miesięcy temu
paskudna
bb
10 miesięcy temu
paskudna
Gość
10 miesięcy temu
Co ona zrobiła sobie z ustami...
...
Następna strona
bCHrCKNj