Trwa ładowanie...
Przejdź na

Taco Hemingway wyznaje, że rzadko wychodzi z domu: "Niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie"

61
Podziel się

Dziewczyna rapera, Iga Lis, namawia go do zmiany przyzwyczajeń.

Taco Hemingway wyznaje, że rzadko wychodzi z domu: "Niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie"
bDmFKcBN

Taco Hemingway to jeden z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Ostatnio jest o nim jeszcze głośniej niż zwykle za sprawą nadchodzącego koncertu z Dawidem Podsiadło. Z tej okazji o Taco napisano nawet obszerny artykuł w Newsweeku Tomasza Lisa, choć część internautów stwierdziła, że tego typu promocja chłopaka córki dziennikarza jest mało obiektywna.

Taco Hemingway dał się już poznać jako osoba, która chroni swoje życie prywatne przed mediami. Gdyby nie to, że od czasu do czasu pojawiają się jego zdjęcia z Igą Lis zrobione przez paparazzi, nie wiadomo byłoby nawet, czy nadal są razem.

bDmFKcBP

Taco Hemingway do tej pory był tajemniczy również jeśli chodzi o mówienie o swojej rodzinie. Tym większym zaskoczeniem jest wywiad, którego udzielił autorom książki To nie jest hip-hop. Rozmowy 2. Muzyk wyznał, że jego bliscy są porozrzucani po całym świecie i ma z nimi utrudniony kontakt.

Mama pracuje w Brukseli, ojciec wraz ze swoją nową rodziną mieszka w Hiszpanii, a starsza ode mnie o pięć lat siostra od września przebywa ze swoim mężem na stypendium naukowym w Stanach. Ja zaś od drugiej połowy 2018 roku większość czasu spędzam w Londynie, gdzie studiuje moja dziewczyna (...) Zacząłem bardziej doceniać rodzinę, odkąd nie mam możliwości regularnego widywania się z nią. Dręczą mnie wyrzuty sumienia - powiedział w rozmowie z Jackiem Balińskim i Bartkiem Strowskim.

Taco opowiedział też nieco o swoim ojcu, który rozwiódł się z jego matką, gdy muzyk miał 14 lat. Po latach artysta docenia to, że tata "wyciągał do niego dłoń i zapraszał na obiady", przełamując swój powściągliwy charakter. Dziś Hemingway korzysta z jego rad w kwestiach swojej twórczości.

bDmFKcBV

Tata jest kuratorem i pierwszym recenzentem mojej muzyki. Zawsze dostaje ode mnie prevki. Słucha ich i mówi potem, w którym miejscu zmieniłby jakiś rym - opowiada.

W wywiadzie Hemingway mówi też o mamie, która zrobiła karierę w strukturach korporacyjnych, choć zapowiadało się, że zostanie dziennikarką. Taco namawia ja do napisania książki. Ocenia również, że świetnie odnalazłaby się w polityce.

Taco wyznał też, że rzadko wychodzi z domu, ale Iga namawia go do zmiany przyzwyczajeń.

Po prostu lubię siedzieć w domu. Zawsze byłem internetowo-komputerowym dzieciakiem. Moi rodzice też są domatorami i są z tego powodu bardzo dumni. (...) Gdy już osiągnąłem pewien stopień popularności, niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie. Od jakiegoś czasu jednak staram się zmieniać moje nawyki, w czym bardzo pomaga mi dziewczyna.

bDmFKcBW

Jeszcze do niedawna nie chciało mi się wyjść do restauracji i do kina, skoro mogę sobie coś zamówić i odpalić Netfliksa. Na szczęście coraz bardziej rozumiem, że człowiek jest istotą społeczną. W Londynie bardzo dużo pracuję w domu, ale dostrzegam już, że choćby wyjście do sklepu spożywczego czy uśmiech drugiej osoby dobrze wpływają na zdrowie psychiczne - mówi.

Pod tym względem Hemingway może sobie chyba przybić piątkę z Dawidem Podsiadło, który przyznał się do tego, że "odkąd jest gwiazdą", nie korzysta z komunikacji miejskiej.

bDmFKcBX
bDmFKcCq
KOMENTARZE
(61)
Gość
rok temu
Ale nie ma nic zlego w byciu domatorem, jesli masz pasję, lepiej siedziec w domu niz szlajac sie po knajpach, zakrapiannych imprezach, narkotyki itd.
Gość
rok temu
Mam wrażenie, że Taco trochę nie radzi sobie ze sławą. Chciał po prostu robić muzykę i mieć małe grono fanów, do których ona przemówi, ale przemówiła do dużo większej społeczności. W konsekwencji nie może nawet wyjść z domu.
gość
rok temu
nie znam
bDmFKcCr
gość
rok temu
co z ewa owczrek a ile ona mila we krwiludzie pisza ze byla w ciazy i nie zyje czy to prawda pudel zainteresuj sie tym
gość
rok temu
Można nabawić się fobii społecznej
Najnowsze komentarze (61)
Gość
rok temu
A ja nie rozumiem co on widzi w tej Idze 😁
gość
rok temu
to nie lis promuje taco!!!! to taco promuje lisa!!!! kto by kupił newsweek'a gdyby nie idol nastolatek na okładce????
Gość
rok temu
Pewnie jara. Haha. To po co ma wychodzić. Towar mu dziewczyna dostarcza.
Gość
rok temu
Pewnie jara. Haha. To po co ma wychodzić. Towar mu dziewczyna dostarcza.
Gość
rok temu
Pewnie jara. Haha. To po co ma wychodzić. Towar mu dziewczyna dostarcza.
Gość
rok temu
Znowu mam hikikomori
gość
rok temu
to nie jest raper , a ta muzyka to nie jest hh
Gość
rok temu
Raper który nie wychodzi z domu! Znak czasów...
bDmFKcCj
gość
rok temu
Sodówka mu odbiła, to nie jest ten sam Taco co kiedyś. Szkoda, bo znałem na pamięć co drugą jego piosenkę
Gość
rok temu
Tesco co to za imię?
Gość
rok temu
Taco jest super
Ad
rok temu
Dlatego m.in. w piątki leży w wannie.😊hehe
SPRAWIEDLIWA
rok temu
TACHOS WYMYŚ WŁASNE
gość
rok temu
Taco, w Londynie nikt cię nie zna
...
Następna strona
bDmFKcCL