Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dawid Podsiadło nie jeździ komunikacją miejską: "Nie mogę, gdyż JESTEM GWIAZDĄ"

141
Podziel się

Też chciałby "znowu jeździć ZTM-em" jak Taco Hemingway?

Dawid Podsiadło nie jeździ komunikacją miejską: "Nie mogę, gdyż JESTEM GWIAZDĄ"
bCYIARCd

Dawid Podsiadło od lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Ma rzesze fanów, a jego płyty i bilety na koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki. Ostatnio jest o nim jeszcze głośniej niż zazwyczaj ze względu na współpracę z innym idolem nastolatków - Taco Hemingwayem.

28 września na PGE Narodowym odbędzie się od dawna zapowiadany koncert obu artystów. Wydarzenie cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że w kilka dni wyprzedano 70 tysięcy biletów i trzeba było dodrukować drugą pulę.

bCYIARCf

Na kilka dni przed koncertem atmosferę podgrzał jeszcze Tomasz Lis, który w Newsweeku poświęcił Podsiadle i Hemingwayowi sporo miejsca w artykule o ich "fenomenie".

Można się z niego dowiedzieć m.in., że wokalista i raper lubią się, choć nie przyjaźnią. Łączy ich zamiłowanie do komedii, gier na konsolę, seriali i oczywiście muzyki. Dodatkowych informacji na temat Dawida udzielił dziennikarzowi Newsweeka producent płyty Małomiasteczkowy, Bartosz Dziedzic. Wspomina np., jak Podsiadło kupował mieszkanie w Warszawie.

Siedzieliśmy w studiu i Dawid opowiada, że podoba mu się mieszkanie, które wynajmuje. Na drugi dzień je kupił. Jak ma na coś ochotę, to po prostu to robi - powiedział.

bCYIARCl

Ponadto Dziedzic ujawnił, że Dawid ma spory problem z normalnym funkcjonowaniem z powodu fanów, którzy zaczepiają go na każdym kroku. Nie ma mowy o tym, żeby muzyk przejechał się np. autobusem czy metrem.

Kiedyś przyjechałem do niego tramwajem. Powiedział, że nigdy nie robił tego w Warszawie. "To spróbuj" - miał odpowiedzieć producent.

Nie mogę, gdyż jestem gwiazdą - odparł muzyk.

Artysta już dawno temu sygnalizował, że istnieje tego typu problem. Śpiewa o nim zresztą w piosence Trofea. W 2017 roku wystosował na Facebooku nawet specjalny apel o to, żeby fani pozwolili mu w spokoju bawić się na Openerze, zamiast bez przerwy zaczepiać, prosić o autograf czy zdjęcie. Wyjaśniał, że choć stara się stwarzać pozory śmiałości, notorycznie przeżywa stres związany z wychodzeniem na zewnątrz z obawy, że zostanie "zaatakowany" przez gromadę fanów.

bCYIARCm

Wiem, że sprawiam wrażenie wyluzowanego i uśmiechniętego gościa, staram się w śmieszki, na które najczęściej reagujecie z dużą aprobatą, ALE. Każde spotkanie twarzą w twarz z jednym, jedną, z Was, wiąże się z solidną dawką czystego, naturalnego stresu - pisał.

Rozumiecie jego problemy?

bCYIARCn
bCYIARCG
KOMENTARZE
(141)
Gość
12 miesięcy temu
Ma rację gdybym była milionerką też bym nie musiała mieć nic do czynienia z ludźmi fałszywymi , egoistami i mniej niż zero inteligentnymi ...
Gość
12 miesięcy temu
Rozumiemy. To ze jest popularny nie znaczy ze jest zwierzątkiem w zoo.
Gość
12 miesięcy temu
Zapomniał, ze w tym kraju sie nie żartuje
bCYIARCH
Gość
12 miesięcy temu
Świetny koleś, ma do siebie dystans, jest inteligentny i umie nazwać to się wokół niego dzieje bez fałszywej ściemy. Brawo zuchu!!!
Gość
12 miesięcy temu
Rozumiemy.
Najnowsze komentarze (141)
Gość
12 miesięcy temu
Lubie go. 😁
Gość
12 miesięcy temu
Gdyby nie fani nie był by "gwiazda" jakby nie patrzeć.
?ck
12 miesięcy temu
Powinien pójść do dietetyka który by zaradził przyszczom
Gość
12 miesięcy temu
Pudel znów manipulacja tekstem.... Ja prdle...
Gość
12 miesięcy temu
I kupił sobie mieszkanie, bo TAK CHCIAŁ!! ja też chcę, ale nie mam za co. Dawid - może mi dołożysz trochę grosza????
XYZ
12 miesięcy temu
Moja koleżanka ma to samo choć nie jest znana. Nie jeździ komunikacją, boi się, że na ulicy ktoś ją o coś zapyta (np.o godzinę). To jest rodzaj nerwicy. Kto tego nie ma lub nie zna kogoś kto to ma, raczej nie zrozumie.
Gość
12 miesięcy temu
Pić, jeść, spać, jak Tamagotchi...
gość
12 miesięcy temu
haha gwiazda a ja siostra zakonna
bCYIARCz
Gość
12 miesięcy temu
🤠😎😜🙂
Tessa
12 miesięcy temu
Nie lubię jego i jego zachowania oraz ciężkich zartow
John
12 miesięcy temu
Motorówkę niech sobie kupi :)
gość
12 miesięcy temu
STOP HEJT! Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych." Przyganiał kocioł garnkowi. Pudel - ogarnij.
Gość tutaj
12 miesięcy temu
Autografy No i po co wam te autografy nie rozumiem co na ścianę sobie przykleicie? to są ludzie nie kosmici...
Gość
12 miesięcy temu
Myślałem ze w Warszawie nawet Ferrari z tysonem w cabrio nie rzuca się w oczy ?? A to dalej PRL ;)
...
Następna strona
bCYIARDb