Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mila Kunis nie przeczyta autobiografii Demi Moore. "To ostatnia rzecz, na jaką ma ochotę"

74
Podziel się

Aktorka chce ponoć odciąć się od wszystkiego, co związane z byłą żoną Ashtona Kutchera i jej kontrowersyjną autobiografią. "Ma nadzieję, że ludzie wkrótce o tym zapomną".

Mila Kunis nie przeczyta autobiografii Demi Moore. "To ostatnia rzecz, na jaką ma ochotę"
bDfkVdYl

Związek Demi Moore z młodszym o 16 lat Ashtonem Kutcherem zakończył się w 2013 roku. I chociaż para do tej pory utrzymywała, że rozstanie przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, raczej trudno jest im wierzyć w obliczu ostatnich wyznań aktorki.

Pod koniec września ukazała się autobiografia Demi Moore zatytułowana Inside Out. W książce gwiazda zdecydowała się ujawnić najbardziej bolesne szczegóły swojego życia prywatnego. Wyznała m.in, że została sprzedana przez własną matkę za równowartość 500 dolarów.

bDfkVdYn

Wśród wielu kontrowersyjnych historii nie zabrakło również opowieści od Ashtonie Kutcherze. Demi przyznała, że w trakcie ich związku poroniła ciążę, a partner regularnie ją zdradzał.

Aktor obecnie związany jest z Milą Kunis, z którą wychowuje dwójkę dzieci: czteroletnią Wyatt oraz dwuletniego Dimitriego. Po medialnej burzy, jaką wywołały wspomnienia Demi, Kutcher chciał publicznie wypowiedzieć się na ich temat, jednak dla dobra rodziny w ostatniej chwili zrezygnował.

bDfkVdYt

Ponoć Milę Kunis rozwścieczył fakt, że Demi zdecydowała się na publiczne pranie brudów. Aktorka obawia się bowiem, że cała sytuacja negatywnie wpłynie na ich pociechy. Dlatego też postanowiła całkowicie odciąć się od tematu autobiografii Demi i wszystkich rewelacji na temat Ashtona.

Jak dowiedział się Hollywood Reporter, gwiazda niezwykle ceni sobie swoją prywatność i nie może się doczekać końca skandalu wokół publikacji.

Mila nie che rozmawiać o treści książki i faktach, które mogą zostać ujawnione. Chce oczyścić się ze wszystkiego, co związane z Demi. Przez większość życia była z Ashtonem i zna go zarówno jako przyjaciela, jak i partnera. Jest bardzo skrytą osobą (...), nie lubi mówić o swoich związkach i zdradzać ich szczegółów. Dla Mili to coś uświęconego i wyjątkowego, dlatego wyznania Demi są dla niej bardzo frustrujące. Chce od tego uciec i nie może doczekać się, kiedy cała sprawa się zakończy.

bDfkVdYu

Jak twierdzą informatorzy Hollywood Reporter, Kunis wierzy, że jej związek z Ashtonem znacznie różni się od jego małżeństwa z Moore. Dlatego chce za wszelką cenę chronić rodzinę.

Mila ma ręce pełne roboty z dwójką małych dzieci i karierą. Poza tym jej jedynym obowiązkiem jest być kochającą, wspierającą żoną dla Ashtona. Między nimi jest inny rodzaj więzy niż pomiędzy Ashtonem i Demi. Nic nie jest w stanie ich poróżnić, a zwłaszcza lubieżna książka o przeszłości.

Okazuje się, że Mila Kunis nie ma również najmniejszego zamiaru przeczytać autobiografii Demi.

Mila nie planuje, ani nie jest zainteresowana przeczytaniem książką Demi. To ostatnia rzecz, na którą ma ochotę. Ma jedynie nadzieję, że wkrótce zniknie gdzieś w tle i ludzie o niej zapomną.

bDfkVdYv

Ponoć najbliżsi znajomi aktorki zdają sobie sprawę, jak bardzo drażliwy jest dla niej temat autobiografii Moore i unikają rozmów na ten temat.

Myślicie, że ludzie wkrótce zapomną o kontrowersyjnych wspomnieniach Demi Moore?

bDfkVdYw
bDfkVdYO
KOMENTARZE
(74)
Gość
rok temu
Nie wiem o co chodzi Demi. Teraz będzie się mścić na Ashtonie jak jakaś gimbuska?
gość
rok temu
Nigdy nie zrozumiem, dlaczego kobiety wiążą się tego typu facetami z przeświadczeniem, że "dla mnie się zmieni"...
Gość
rok temu
Ale one są podobne. Jak matka i córka. Gust się widać nie zmienił.
bDfkVdYP
Gość
rok temu
Kiedyś on się na niej wybił a teraz ona chce dzięki niemu o sobie przypomnieć
Gość
rok temu
Zrobił kariere dzięki związkowi z Demi. Teraz ona zarobi na tym, co on wyprawiał. Karma.
Najnowsze komentarze (74)
gość
rok temu
A ja bym na miejscu Mili Kunic wolała wiedzieć jaki w dniach gorszych może być mój mąż. A najlepiej wiedzieć to jeszcze przed ślubem.
gość
rok temu
A ja bym na miejscu Mili Kunic wolała wiedzieć jaki w dniach gorszych może być mój mąż. A najlepiej wiedzieć to jeszcze przed ślubem.
gość
rok temu
Jackie and Kelso
Gość
rok temu
Ja mysle ze juz czyta tylko sie przyznac nie chce.
gość
rok temu
Ja też jestem taka śliczna, a moje kochanie poszło za taka końską szczapą płaską jak deska. Niesprawiedliwe ;(
gość
rok temu
Haha, niedługo to Demi będzie lepiej od Mili wyglądać :-D
Gość
rok temu
Nie była jego żoną,bo do k.nędzy nie mieli ślubu. Stara rura latała za młodym chłopakiem,a tero depresja starcza.
gość
rok temu
Niestety czas działa niekorzystnie na urodę Mili.
bDfkVdYH
gość
rok temu
Widac, ze byla w nim szalenie zakochana i wciaz to przezywa. Jesli godzila sie na jego wybryki, to jej wina, mogla z nim zerwac. Niech nie ma pretensji, ze facet chcial miec normalna rodzine z partnerka ze swojego pokolenia. A Mila na pewno o wszystkim wiedziala i nie bedzie sie przejmowac. Taki jest swiat gwiazd w Hollywood.
gość
rok temu
Tam w Hollywood nikt nie jest krysztalowy.
Gość
rok temu
Demi chyba nie ma klasy
Gość
rok temu
Swoją drogą to szacun dla Mili, bo przez lata była z Maculey'em Culkinem (Kevinem samym w domu, nie pamiętam jak pisze się jego imię), w tym w najgorszym okresie jego życia, i ani słowa o nim nie powiedziała - prócz tego, że jest kochanym człowiekiem.
Gość
rok temu
Zrobił kariere dzięki związkowi z Demi. Teraz ona zarobi na tym, co on wyprawiał. Karma.
Gość
rok temu
Mila. Taka ładna, a taka naiwna. Jeszcze będzie płakać.
...
Następna strona
bDfkVdZj