Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mila Kunis nie przeczyta autobiografii Demi Moore. "To ostatnia rzecz, na jaką ma ochotę"

0
Podziel się

Aktorka chce ponoć odciąć się od wszystkiego, co związane z byłą żoną Ashtona Kutchera i jej kontrowersyjną autobiografią. "Ma nadzieję, że ludzie wkrótce o tym zapomną".

Mila Kunis nie przeczyta autobiografii Demi Moore. "To ostatnia rzecz, na jaką ma ochotę"
bDZparsR

Związek Demi Moore z młodszym o 16 lat Ashtonem Kutcherem zakończył się w 2013 roku. I chociaż para do tej pory utrzymywała, że rozstanie przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, raczej trudno jest im wierzyć w obliczu ostatnich wyznań aktorki.

Pod koniec września ukazała się autobiografia Demi Moore zatytułowana Inside Out. W książce gwiazda zdecydowała się ujawnić najbardziej bolesne szczegóły swojego życia prywatnego. Wyznała m.in, że została sprzedana przez własną matkę za równowartość 500 dolarów.

bDZparsT

Wśród wielu kontrowersyjnych historii nie zabrakło również opowieści od Ashtonie Kutcherze. Demi przyznała, że w trakcie ich związku poroniła ciążę, a partner regularnie ją zdradzał.

Aktor obecnie związany jest z Milą Kunis, z którą wychowuje dwójkę dzieci: czteroletnią Wyatt oraz dwuletniego Dimitriego. Po medialnej burzy, jaką wywołały wspomnienia Demi, Kutcher chciał publicznie wypowiedzieć się na ich temat, jednak dla dobra rodziny w ostatniej chwili zrezygnował.

bDZparsZ

Ponoć Milę Kunis rozwścieczył fakt, że Demi zdecydowała się na publiczne pranie brudów. Aktorka obawia się bowiem, że cała sytuacja negatywnie wpłynie na ich pociechy. Dlatego też postanowiła całkowicie odciąć się od tematu autobiografii Demi i wszystkich rewelacji na temat Ashtona.

Jak dowiedział się Hollywood Reporter, gwiazda niezwykle ceni sobie swoją prywatność i nie może się doczekać końca skandalu wokół publikacji.

Mila nie che rozmawiać o treści książki i faktach, które mogą zostać ujawnione. Chce oczyścić się ze wszystkiego, co związane z Demi. Przez większość życia była z Ashtonem i zna go zarówno jako przyjaciela, jak i partnera. Jest bardzo skrytą osobą (...), nie lubi mówić o swoich związkach i zdradzać ich szczegółów. Dla Mili to coś uświęconego i wyjątkowego, dlatego wyznania Demi są dla niej bardzo frustrujące. Chce od tego uciec i nie może doczekać się, kiedy cała sprawa się zakończy.

bDZparta

Jak twierdzą informatorzy Hollywood Reporter, Kunis wierzy, że jej związek z Ashtonem znacznie różni się od jego małżeństwa z Moore. Dlatego chce za wszelką cenę chronić rodzinę.

Mila ma ręce pełne roboty z dwójką małych dzieci i karierą. Poza tym jej jedynym obowiązkiem jest być kochającą, wspierającą żoną dla Ashtona. Między nimi jest inny rodzaj więzy niż pomiędzy Ashtonem i Demi. Nic nie jest w stanie ich poróżnić, a zwłaszcza lubieżna książka o przeszłości.

Okazuje się, że Mila Kunis nie ma również najmniejszego zamiaru przeczytać autobiografii Demi.

Mila nie planuje, ani nie jest zainteresowana przeczytaniem książką Demi. To ostatnia rzecz, na którą ma ochotę. Ma jedynie nadzieję, że wkrótce zniknie gdzieś w tle i ludzie o niej zapomną.

bDZpartb

Ponoć najbliżsi znajomi aktorki zdają sobie sprawę, jak bardzo drażliwy jest dla niej temat autobiografii Moore i unikają rozmów na ten temat.

Myślicie, że ludzie wkrótce zapomną o kontrowersyjnych wspomnieniach Demi Moore?

bDZpartc
bDZpartu
KOMENTARZE
(0)
bDZpartP