Czwartek 03.10.2019 12:40

Julia Wieniawa apeluje do fanów: "IDŹCIE NA WYBORY"

Julia Wieniawa hotnews

Julia Wieniawa apeluje do fanów: "IDŹCIE NA WYBORY"Julia Wieniawa w błyskawicznym tempie zyskała sławę i popularność. Efekt? Ponad milion obserwatorów na Instagramie. Najczęściej fakt ten wykorzystuje do promowania kolejnych produktów, a następnie zarabianiu potężnych pieniędzy. Zdarza się jednak, że Wieniawa próbuje też zabrać głos w poważniejszych kwestiach. I tak też stało się tym razem. Młoda gwiazda postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zaapelowala do fanów, by już 13 października oddali swój głos w wyborach parlamentarnych.

ZOBACZ: TYLKO NA PUDELKU: Matka Julii Wieniawy będzie menagerką Weroniki Rosati

Wieniawa podeszła do sprawy ambitnie. Na Instagramie opublikowała długi wpis opatrzony swoim zdjęciem oraz hasłem - Zabierz głos, bo go stracisz.

Teraz bez żartów. Czy zdajecie sobie sprawę, jaką macie moc? Otóż za kilka dni będziecie mogli się o tym dobrze przekonać. 13.10 (niedziela) odbywają się wybory. Wasz głos będzie miał realny wpływ na rzeczywistość, w jakiej żyjemy. Bardzo zachęcam Was, aby z tego głosu skorzystać, bo inaczej go stracicie. Nie wiem, jakie macie poglądy, możemy się w pewnych kwestiach różnić, ale wierzę, że w jednej sprawie jesteśmy zgodni – że chcemy żyć w kraju, który daje nam wolność. Idźcie i zagłosujcie mądrze na ludzi, z którymi się utożsamiacie. Ja pójdę na wybory. A Wy? - przekonuje i apeluje Wieniawa.

Pod wpisem Wieniawy nie zabrakło kometarzy od osób, które nie planują wybrać się na nadchodzące wybory, ponieważ twierdzą, że nie mają, na kogo swojego głosu oddać. Na szczęście z pomocą przyszła im Julia. 

Poczytaj sobie wszystkie programy wyborcze, to będziesz wiedział dokładnie, co reprezentuje dana partia.

ZOBACZ: Julia Wieniawa MIAŁA WYPADEK! "Rozerwałem jej całe ucho! Naprawdę nie chciałem"

Wybory parlementralne już 13 października. I w tej kwestii z Julią musimy się zgodzić - pamiętajcie, że każdy głos jest ważny.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Hej. Teraz bez żartów. Czy zdajecie sobie sprawę jaką macie moc? Otóż za kilka dni będziecie mogli się o tym dobrze przekonać. 13.10 (niedziela) odbywają się wybory. Wasz głos będzie miał realny wpływ na rzeczywistość w jakiej żyjemy. Bardzo zachęcam Was, aby z tego głosu skorzystać, bo inaczej go stracicie. Nie wiem jakie macie poglądy, możemy się w pewnych kwestiach różnić, ale wierzę, że w jednej sprawie jesteśmy zgodni – że chcemy żyć w kraju, który daje nam wolność. Idźcie i zagłosujcie mądrze na ludzi, z którymi się utożsamiacie. Ja pójdę na wybory. A Wy? #zabierzglos #wybory #13pazdziernika fot. Tadeusz Rolke

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)Paź 3, 2019 o 2:08 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (114)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 114
Odpowiedz
146 30
zgłoś
Gość 03.10.2019 12:44
Sama bym na to nie wpadła... Wieniawo dziękuję za info.
Odpowiedz
333 21
zgłoś
gość 03.10.2019 12:47
Fani Wieniawy mają po 12 /15 lat , jak więc mają iść na wybory? Chyba tylko z rodzicami.
Odpowiedz
10 11
zgłoś
Gość 03.10.2019 12:50
Gość: Może napiszcie o Ewie O?! !!!!
buda i leżeć przyqłupie
Odpowiedz
57 9
zgłoś
Gość 03.10.2019 12:53
Nie lubie jej, ale ludzie idźcie na wybory!
Odpowiedz
20 17
zgłoś
gość 03.10.2019 12:54
Fajnie że zachęca do wzięcia udziału w wyborach. Chociaż raz prezentuje jakąś wartościową postawę
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 114