Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kinga Rusin zaniepokojona losem Anji Rubik: "Jeżeli ta ustawa przejdzie, dostaniesz trzy lata więzienia!"

500
Podziel się

Poruszona dziennikarka skomentowała ostatnie doniesienia dotyczące nowego projektu ustawy.

Kinga Rusin zaniepokojona losem Anji Rubik: "Jeżeli ta ustawa przejdzie, dostaniesz trzy lata więzienia!"
bDyZnezp

Choć przez większość życia Anję Rubik kojarzono jako topową modelkę, podbijającą największe pokazy modowe na świecie, ostatnio coraz częściej słyszy się o jej zaangażowaniu w tematy społeczne. 36-latka wspierała już strajk nauczycieli, Czarny Protest, a ostatnio również Paradę Równości.

Jakiś czas temu modelka podjęła się dość ciężkiego zadania, bowiem postanowiła poszerzać świadomość seksualną rodaków. Zainicjowała akcję #SexEdPL, w ramach której znane osoby przekonywały o konieczności rozmawiania o seksie. Na potrzeby akcji wydała także książkę.

bDyZnezr

W środę Anja po raz kolejny postanowiła zabrać głos. Tym razem za pośrednictwem instagramowego postu wyraziła swoje oburzenie ostatnim projektem rządu, który trafił do Sejmu kilka miesięcy temu. Zgodnie z nim za edukację seksualną należałoby karać… więzieniem. Za kratki mogliby trafić wszyscy, którzy edukują na temat seksualności osoby poniżej 18. roku życia, w tym i Rubik.

bDyZnezx

Modelka mogła liczyć na wsparcie grona celebrytów. Poruszony przez nią temat wyraźnie oburzył Maffashion, Natalię Siwiec, Joannę Przetakiewicz, a także Kingę Rusin. Ta ostatnia pod wpisem Anji zostawiła obszerny komentarz:

Anja, za to co zrobiłaś w normalnych warunkach dostałabyś odznaczenie państwowe - zaczyna zaangażowana zarówno w ekologię, jak i politykę dziennikarka. Jeżeli ta ustawa przejdzie, "w uznaniu zasług", dostaniesz trzy lata więzienia! Dokąd zmierzamy? - pyta zaniepokojona prowadząca Dzień dobry TVN.

Zgadzacie się z Kingą?

_

bDyZnezy
bDyZnezz
bDyZnezA

_

bDyZnezS
KOMENTARZE
(500)
Gość
rok temu
Wielkie przodowniczki!!!! Anka nie mieszka w pl wiec niech się nie udziela a dziennikarka bez tabletu niech zamilczy !!! To one podżegają i dzielą naród!!!
Gość
rok temu
Czekam na wypowiedź tych pań w sprawie kóz z warszawsmiej wyspy i wywozu szlamu z czajki w Polskę - Mazury cud natury - czyż nie tak proszę pań🤔
Gość
rok temu
Rusinka a warszawskie zaniedbania PO ktore zatruły Bałtyk do Skandynawi moze przeanalizujesz ze strony prawa .ludzi.ekosystemu .
bDyZnezT
Gość
rok temu
KINIA o ściekach milczysz... WSZYSTKO inne komentujesz ;)
Gość
rok temu
Edukacja zawsze była w szkołach i będzie . Można by ja oczywiście poszerzyć i nie opierać się tyle na dogmatach. Pani Rubik nie jest tutaj żadnym autorytetem, to ze miała wielu partnerów nie oznacza ze nadaje się edukowania młodych ludzi , a koleżanki które ja popierają tez takiej wiedzy nie maja , o moralności co niektórych nie wspomnę ...
Najnowsze komentarze (500)
sama
rok temu
anja to osoba ograniczona ktora nie wie , że jest encyklopedia zdrowia i usiłuje wmówić innym ,że są na tym samym poziomie co ona .ha , ha , czy osoba bez żadnego wykształcenia lepiej napisze na tematy związane z fizjonomią czlowieka niż lekarze .jeżeli tę ksiązkę o tej edukacji w ogóle ona pisała
gość
rok temu
"pisze do pani"... najpierw może naucz się pisać, droga modelko
gość
rok temu
czemu Rusin nie ściga chłopaka córki że nieletnią obracał ,na to wyraziła zgodę ?
gość
rok temu
A to prawo działa wstecz? Myślę, że Anji nic nie grozi. Osobiście doceniam ją za to co robi, za jej zaangażowanie w istotne sprawy. Dobrze, ze nie boi się być sobą i głośno mówić o tym co myśli. Wielu osobom brak tej odwagi.
gość
rok temu
Niech się weżmie lepiej za jakąś porządną robotę, a nie tylko chu .. w głowie
gość
rok temu
Kinga fajnie że stanęłaś w obronie koleżanki i słusznej sprawy
gość
rok temu
oby nie przeszła, trzymam kciuki za takie osoby jak Kinga i Ania
gość
rok temu
Rusin
bDyZnezL
gość
rok temu
uważam, że to jest bardzo ważny temat
gość
rok temu
Kinga edukuj dalej!
gość
rok temu
najlepsza dziennikarka w polsce -Kinga Rusin
gość
rok temu
fantastyczna Rusin
gość
rok temu
musimy wpierać się nawzajem
gość
rok temu
nie mogę sie nie zgodzić
...
Następna strona
bDyZneAn